Wiedźmin 3 - grafika

+
Cuda jakie REDzi robią z mimiką twarzy oraz animacjami do niej to istne mistrzostwo świata. Wystarczy dla przykładu spojrzeć na twarz, minę i postawę Ciri. Wygląda jakby chciała mordować i wiedziała, że przeciwnicy lada moment zginą od jej miecza.

I pomyśleć, że zostało tylko 11 dni. Tak blisko, a jednak wciąż tak daleko :)
 
Last edited:
Takiego trailera nie robili by na konsoli, wiadomo że łatwiej na PC :teeth:
Bez sensu robić trailer na PC a potem puszczać z konsoli WTF?
 
Takiego trailera nie robili by na konsoli, wiadomo że łatwiej na PC :teeth:

To są twórcy tej gry - mogą zrobić wszystko na każdym biuldzie.

Dalej obstaje przy tym, że nie jest to materiał z wersji PC (ewentualnie PC na ustawieniach "zredukowanych do poziomu konsol", ale to już zabrzmiało nazbyt spiskowo, nawet jak na mnie ).
 
To są twórcy tej gry - mogą zrobić wszystko na każdym biuldzie.

Dalej obstaje przy tym, że nie jest to materiał z wersji PC (ewentualnie PC na ustawieniach "zredukowanych do poziomu konsol"

Zazdroszczę tak daleko idącego optymizmu, możne mi jutro też się taki udzieli ^^
 
Zazdroszczę tak daleko idącego optymizmu, możne mi jutro też się taki udzieli ^^


Mam ku temu powody:

Bies bez NVIDIA HairWorks ( "Gniew i stal" ):

Bies z dziennika deweloperów ( "Potwory" ) z NVIDIA HairWorks:

Tylko co z tego skoro nie mam GTX 980, więc o takich efektach mogę zapomnieć :( ...
 
Niebo świetne, szkoda że jasno jak w dzień

Ale przy pelni ksiezyca tak wlasnie jest. W nocy jest zajebiscie jasno. Wlasciwie wszystko widac jak na dloni.


A co do tego biesa to sorry, ale nie ma zadnych dokladnych opisow jakby ten stwor mial niby wygladac. To jest tylko artystyczna wizja. Aby mial rogi i tyle. Jakbym nie wiedzial ze to sie "bies" nazywa to moglo by sie to nazywac borostworem i by mi to pasowalo.
 
Last edited:
Ale przy pelni ksiezyca tak wlasnie jest. W nocy jest zajebiscie jasno. Wlasciwie wszystko widac jak na dloni.


A co do tego biesa to sorry, ale nie ma zadnych dokladnych opisow jakby ten stwor mial niby wygladac. To jest tylko artystyczna wizja. Aby mial rogi i tyle.

Ale był wzorowany na tym stworze z obrazka, i ciężko tego nie zauważyć. Wiem, że wersja REDów się trochę różniła, ale wciąż można było uwierzyć że w takim klimacie mogła żyć taka bestia. Bo ten nowy model ze wzorkami a'la dinozaur/zebra/tygrys to już trochę inne klimaty na myśl przynosi. Być może zmiana wynika z powodu jakości poprzedniej tekstury Biesa(była bardzo szczegółowa i pewnie mogło na konsolach przy nim przylagować) ale moim zdaniem lepiej by wyglądał gdyby miał bardziej jednolity kolor bez wzorków.

---------- Zaktualizowano 00:24 ----------


Nie, tu jest około 22 więc noc się dopiero zaczyna.
 
Mi sie wydaje ze beda rozne odmiany biesow. Ta zebra to mi sie bardziej z brzoza kojazy (a le moze szukam na sile). Moze ten stary bies tez w grze bedzie.
 
Tylko co z tego skoro nie mam GTX 980, więc o takich efektach mogę zapomnieć ...

Rządzisz kolego, no rządzisz :D tyle szumu robisz, że podejrzewałem Cię o 4x Titan.
Mam dla Ciebie niezłą plotkę na noc, tudzież rano jeśli już śpisz :D
Podobno wszystkie trailery są z konsoli ps3 (tak, nie z ps4) - a gra na pc, na 980 podobno wygląda lepiej niż rzeczywistość i działa w 180fps przy włączonych fajerwerkach graficznych.....
Zejdź na ziemię, bo do premiery się wykończysz :D
 
Top Bottom