Wiedźmin 3 - grafika

+
View attachment 13694

Kolejny przykład. Downgrade był na 100% Temu nie da się zaprzeczyć. Nie rozumiem jednak płaczu, że gra wygląda źle, bo to nie jest prawdą. Najbardziej jednak tęsknie za tym dalekim zasięgiem rysowania i chmurami.
 

Attachments

  • Bez nazwy.jpg
    Bez nazwy.jpg
    290.1 KB · Views: 50
Kolejny przykład. Downgrade był na 100% Temu nie da się zaprzeczyć. Nie rozumiem jednak płaczu, że gra wygląda źle, bo to nie jest prawdą. Najbardziej jednak tęsknie za tym dalekim zasięgiem rysowania i chmurami.

Akurat za chmurkami nie ma co tęsknić, bo na gameplayach youtuberów za każdym razem wyglądały inaczej, najczęściej pięknie :) . Wrzuciłeś ujęcie, gdzie chmur prawie nie ma, ale oglądałem te gameplaye i nie raz i nie dwa szczęka mi opadała, jak patrzyłem na chmury i ich oświetlenie.
 
Nie chodzi mi tyle o chmury (chociaż nie wiem jak to ma być - słyszałem, że wolumetrycznych nie będzie w ogóle, a co z pół-wolumetrycznymi - takimi jak np. w Skyrim?) co o zasięg rysowania. Przyjrzyj się. Na tych górach ze screenu w SoD widać pojedyncze drzewa i budynki. Lepiej to widać na tych screenach (chociaż jeden pochodzi z pierwszego debut gameplay trailera):

View attachment 13695
 

Attachments

  • Bez nazwy.jpg
    Bez nazwy.jpg
    216.2 KB · Views: 79
Nie chodzi mi tyle o chmury (chociaż nie wiem jak to ma być - słyszałem, że wolumetrycznych nie będzie w ogóle, a co z pół-wolumetrycznymi - takimi jak np. w Skyrim?) co o zasięg rysowania. Przyjrzyj się. Na tych górach ze screenu w SoD widać pojedyncze drzewa i budynki. Lepiej to widać na tych screenach (chociaż jeden pochodzi z pierwszego debut gameplay trailera):

Ktoś tu ciągle nie może pojąć, że gry nie są robione dla posiadaczy Titanów, czy 2xTitan. Dajmy na to, że pogorszyli grafikę - no i co zrobicie, będziecie wiecznie płakać? Przecież nie tędy droga, szkoda Waszego zdrowia. Każdy z forumowiczów już widział setki Waszych porównań i każdy sam na swój sposób je ocenia. Jedni przyznają Wam rację inni nie, ale Wy ciągle wracacie i piszecie o tym jak dzieci, które myślą, że Redzi za chwilę im odpowiedzą "tak, złapaliście nas, był downgrade, ale nie martwcie się, tylko Wy dostaniecie grę z pierwszych trailerów, bo ta wersja jeszcze istnieje, wyślemy Wam ją" :D Większość ludzi zachwyca się oprawą, a kilka osób ciągle narzeka i rozpamiętuje stare czasy. Konsole wyszły dawno temu i należało się spodziewać, że gra będzie robiona pod nie - jak każda inna multiplatworma. Niestety i stety. Jedni się cieszą, bo gra nie ma w wymaganiach Titana, a inni marudzą. Macie już tyle nagrań, tyle materiału z gry, że możecie podjąć decyzję i zrezygnować z zakupu jeśli nie możecie tego przeżyć. Czy warto po premierze siedzieć do późna w nocy i w kilka osób nawzajem się na forum zarzucać tymi obrzydliwymi obrazkami z gry?

Chociaż dodam, że rozumiem argumenty dotyczące prowadzenia kampanii marketingowej. Tak być nie powinno, ale taki już jest świat, i na tym forum się go nie zmieni. Kasa, kasa i kasa - to się liczy.
 
Last edited:
Nie chodzi mi tyle o chmury (chociaż nie wiem jak to ma być - słyszałem, że wolumetrycznych nie będzie w ogóle, a co z pół-wolumetrycznymi - takimi jak np. w Skyrim?) co o zasięg rysowania. Przyjrzyj się. Na tych górach ze screenu w SoD widać pojedyncze drzewa i budynki. Lepiej to widać na tych screenach (chociaż jeden pochodzi z pierwszego debut gameplay trailera):

https://scontent-fra.xx.fbcdn.net/h...70_1597633747146832_8508852932012121520_o.jpg
To w zasadzie wszytko, co można powiedzieć o chmurach.

W tej grze naprawdę jest więcej niż jeden model chmur. I więcej niż jeden model trawy, co wyraźnie do wielu osób nie dociera.
 
Last edited:
Jak dla mnie, jest dobrze. Osobiście uważam że i tak i tak nie widzieliśmy jeszcze ultra wymaksowanego w akcji :)
Nie mogę się doczekać aż je zobaczę u siebie! Ludziska, jeszcze TYLKO 9 dni!
 
@yoszek

Tak patrzyłem na ten materiał, też go mam w wersji nie skompresowanej
I jak zrobie pauze lub screena to wygląda to dziwnie.
Natomiast w ruchu już wręcz obłędnie, też macie takie wrażenie ?
 
@yoszek

Tak patrzyłem na ten materiał, też go mam w wersji nie skompresowanej
I jak zrobie pauze lub screena to wygląda to dziwnie.
Natomiast w ruchu już wręcz obłędnie, też macie takie wrażenie ?

Zatrzymywanie materiału video/pauzowanie czy robienie scrrenów - Nijak ma się do rzeczywistego wyglądu gry.
 
Top Bottom