Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
A czemu jeśli można wiedzieć? :p Ja tu nie widzę nic radosnego, biorąc pod uwagę, że w sadze to był jej znak rozpoznawczy razem z oczami.
Nie podoba mi się taka burza loków, wolę bardziej ogarnięte przestrzennie włosy.
 
Z tego co wiem, to robienie włosów czy to w grafice komputerowej, czy już konkretnie w grach to jedna z najtrudniejszych rzeczy w modelach postaci. Szczerze mówiąc, nie mogę sobie przypomnieć ładnych loków w grach komputerowych, czy w ogóle bardziej imponujących włosów. Zwykle bohaterki mają spięte włosy, bo je po prostu łatwiej zrobić i zanimować. Ostatnie przykłady to np. Ellie z The Last of Us, Elizabeth z Bioshocka ostatniego, czy Lara z TR.

Nie oczekujcie cudów od REDów, bo niektóre rzeczy jest po prostu ciężko przeskoczyć, a niektórzy się zachowują jakby Polacy mieli zdefiniować na nowo gry wideo...
 
Z tego co wiem, to robienie włosów czy to w grafice komputerowej, czy już konkretnie w grach to jedna z najtrudniejszych rzeczy w modelach postaci. Szczerze mówiąc, nie mogę sobie przypomnieć ładnych loków w grach komputerowych, czy w ogóle bardziej imponujących włosów. Zwykle bohaterki mają spięte włosy, bo je po prostu łatwiej zrobić i zanimować. Ostatnie przykłady to np. Ellie z The Last of Us, Elizabeth z Bioshocka ostatniego, czy Lara z TR.

Nie oczekujcie cudów od REDów, bo niektóre rzeczy jest po prostu ciężko przeskoczyć, a niektórzy się zachowują jakby Polacy mieli zdefiniować na nowo gry wideo...

Też tak myślałem, ale @adventus.991 napisał że jest npc w grze z lokami na głowie :p
 
Mi z kolei te falowane się niespecjalnie podobają, ale nie takie rzeczy mody zmieniały.
A z tym wyciekiem to jakaś ściema. Człowiek szuka, sprawdza, biega po tych internetach, coby choć minutę z tych przedpremierowych gameplayów zobaczyć, a tu nic, ani wczoraj ani dziś. Zupełnie nic. Trzeba się bardzo, ale to bardzo starać, aby się na coś psujacego rozgrywkę natknąć.
 
A z tym wyciekiem to jakaś ściema. Człowiek szuka, sprawdza, biega po tych internetach, coby choć minutę z tych przedpremierowych gameplayów zobaczyć, a tu nic, ani wczoraj ani dziś. Zupełnie nic.
Serio? To my tutaj mieliśmy zbiorowe majaki? :p
 
Na youtube są i jakoś nie znikają. Na twitchu co jakiś czas się pojawiają, ale sporo osób reportuje i znikają bardzo szybko.
 
@Ithlinne Aegli a to chyba cytat z któregoś z opowiadań, mam rację?

Taa, z "Ostatniego Życzenia".

---------- Zaktualizowano 21:03 ----------

A z tym wyciekiem to jakaś ściema. Człowiek szuka, sprawdza, biega po tych internetach, coby choć minutę z tych przedpremierowych gameplayów zobaczyć, a tu nic, ani wczoraj ani dziś. Zupełnie nic. Trzeba się bardzo, ale to bardzo starać, aby się na coś psujacego rozgrywkę natknąć.

Proszę Cię. Było i jest tego od groma, a będzie tylko gorzej.
 
Serio? To my tutaj mieliśmy zbiorowe majaki?

Majaki albo magia. Deklarujecie, zaklinacie się, że spojlerów będziecie za wszelką cenę unikać, gdyby trzeba bylo to i się od internetów odetniecie do czasu premiery i choć tak zacięcie unikacie, to znajdujecie. A człowiek nie unika, przeciwnie, szuka i totalnie nic.

Proszę Cię. Było i jest tego od groma, a będzie tylko gorzej.

Żadne od groma, nie jest łatwo natknąć się na cokolwiek nawet jeśli się szuka, więc jeśli ktoś naprawdę nie chce, to się na takowe materiały nie napatoczy. Cała ta afera z wyciekiem okazuje się funta kłaków warta.
 
Last edited:
Majaki albo magia. Deklarujecie, zaklinacie się, że spojlerów będziecie za wszelką cenę unikać, gdyby trzeba bylo to i się od internetów odetniecie do czasu premiery i choć tak zacięcie unikacie, to znajdujecie. A człowiek nie unika, przeciwnie, szuka i totalnie nic.
Wypraszam sobie, nie tknąłem żadnego materiału od czasu tamtego gameplayu z zadaniem pobocznym włącznie. ;D
 
Majaki albo magia. Deklarujecie, zaklinacie się, że spojlerów będziecie za wszelką cenę unikać, gdyby trzeba bylo to i się od internetów odetniecie do czasu premiery i choć tak zacięcie unikacie, to znajdujecie. A człowiek nie unika, przeciwnie, szuka i totalnie nic.

Akcja ze streamami była wczoraj. Kilka osób w tym samym momencie puszczało na żywo relację z rozgrywki. Konta tych osób zostały zablokowane, a filmy ze streamów usunięte. W tej chwili (miejmy nadzieję) już niczego nie znajdziesz. Oczywiście w każdej chwili jakiś gracz z Dubaju może zapodać nowy stream, jak akurat trafisz na niego przed reakcją administratorów twitcha to może coś zobaczysz ;)
 
Eustachy, w tej właśnie chwili leci jeden stream na Twitchu, proszę sobie zobaczyć, skoro nie dowierzasz ;)

EDIT: Oooo, właśnie zablokowali.
 
Last edited:
Coś czuję, że ci arabowie w przypływie furii za te bany - zaczną wrzucać do sieci mega spoilery... Niech tylko dojdą do jakichś kluczowych momentów. Od poniedziałku robię ostre ograniczenie w przeglądaniu neta :)
 
EDIT: Oooo, właśnie zablokowali.

No właśnie, nawet jeśli coś jest, to relatywnie szybko znika. Sprawdzałem dzisiaj Twitcha trzykrotnie pod tym właśnie kątem, bez efektu. Trzeba chyba non-stop wertować sieć w poszukiwaniu materiałów, coby coś znaleźć. Wychodzi na to, że wystarczy normalnie korzystać z internetu i nie ma mowy, żeby sobie jakkolwiek grę zepsuć. Nie ma co się tym wyciekiem przejmować, absolutnie niczego nie zmienia.

Coś czuję, że ci arabowie w przypływie furii za te bany - zaczną wrzucać do sieci mega spoilery..

Niech wrzucają, nie znam nawet ichniego alfabetu, a co dopiero języka i nie zamierzam się specjalnie z tej okazji tego uczyć, a jeśli spróbują tego na anglojęzycznej części sieci, na rozmaitych forach, to raz dwa zaliczą bana. Strasznie demonizujecie całą tę sytuację.
 
Last edited:
Tak czysto orientacyjnie. Nie znam się na twitchu, rzadko oglądam, nic nie streamuję, ale czy teoretycznie byłaby możliwość udostępniania pod innym tytułem albo prywatnie? Ktoś mógłby powiedzmy podać link na jakimś forum czy fejsbuku i chyba już bez większych problemów byłby w stanie grać na żywo z chętnymi oglądania widzami.
 
Top Bottom