Save z W2 do W3/symulacja wyborów

+
Może dziedziczenie Temerii nie będzie w ogóle poruszone. Po prostu powie się, że ślubowi Radzia i Anais przeszkodziła wojna?
 
Może dziedziczenie Temerii nie będzie w ogóle poruszone. Po prostu powie się, że ślubowi Radzia i Anais przeszkodziła wojna?

No ale przecież ślub Radzia i Anais to nie jest jedyna opcja... Anais może dorastać pod okiem Addy, może Radzio mieć ochotę się z nią ochajtać, może być oddana interrexowi-Natalisowi i zostać nadzieją dla kraju i może żyć sobie w ukryciu pod opieką Roche'a. To ma bezpośredni wpływ na los Temerii, a także postaci (Detmold, Roche), które na pewno będą w W3 wspomniane, o ile ich nawet nie spotkamy, i byłabym bardzo wkurzona, gdyby pominięto ten wątek.
 
No ale przecież ślub Radzia i Anais to nie jest jedyna opcja... Anais może dorastać pod okiem Addy, może Radzio mieć ochotę się z nią ochajtać, może być oddana interrexowi-Natalisowi i zostać nadzieją dla kraju i może żyć sobie w ukryciu pod opieką Roche'a. To ma bezpośredni wpływ na los Temerii, a także postaci (Detmold, Roche), które na pewno będą w W3 wspomniane, o ile ich nawet nie spotkamy, i byłabym bardzo wkurzona, gdyby pominięto ten wątek.

A jest jeszcze Bussy
 
Przecież Bussy został zamordowany, a jak to się stało i dlaczego można się dowiedzieć na ścieżce Roche'a z questa "Lilie i Żmije" z Edycji Rozszerzonej

Ale czy na pewno został zamordowany? Według mnie nie. Quest ten nie pokazuje dokładnie chwili śmierci, mamy tylko relację Brygidy, która ani śmierci, ani ciała Bussy'ego nie widziała. Wiemy tylko, że konie z karocą, w której przebywał Bussy wpadły do lasy spłoszone. Wszyscy założyli, że Busy zginął ale w 100% pewności nie ma. Osobiście nie zdziwię się jak pojawi się w trzeciej części.
 
Miał zostać porwany, ale zginął - przypadkiem, jak było powiedziane w grze. Moim zdaniem dowód na śmierć jakiś był.
 
Miał zostać porwany, ale zginął - przypadkiem, jak było powiedziane w grze. Moim zdaniem dowód na śmierć jakiś był.

Jak w grze mówili że Geralt nie żyje też uwierzyłaś? NPC tez ludzie, mogą się mylić.
 
Last edited:
Jak w grze mówili że Geralt nie żyje też uwierzyłeś? NPC tez ludzie, mogą się mylić.

Pogrubione - uwierzyłaś, jak już.

Gdyby to powiedział jakiś randomowy NPC to pewnie nie, ale w rozmowie z Natalisem Geralt mówi "śmierć Bussy'ego była przypadkiem", więc widocznie coś na rzeczy było. Gdyby w sprawie było coś jeszcze to raczej śledztwo trwałoby dalej.
 
Może to dlatego, że ma właśnie wrócić później? W zaskakujący sposób. Geralt nie jest wszechwiedzący.
 
Kilka stron wcześniej przeczytałem, że nie bedzie można zainportować wyposażenia z Wiedźmina 2, ale znowu zobaczyłem odpowiedź na pytania do twórców, w której pisało, że pojawią się w grze bronie/pancerze z poprzednich części. Nie wiem dlaczego, ale bardzo mnie to gryzie :p Szkoda, że nie jest to wiadome w 100%, bo nie wiem, jak przygotować postać na nową częśc :<
 
Kilka stron wcześniej przeczytałem, że nie bedzie można zainportować wyposażenia z Wiedźmina 2, ale znowu zobaczyłem odpowiedź na pytania do twórców, w której pisało, że pojawią się w grze bronie/pancerze z poprzednich części. Nie wiem dlaczego, ale bardzo mnie to gryzie :p Szkoda, że nie jest to wiadome w 100%, bo nie wiem, jak przygotować postać na nową częśc :<

Nie będzie można.
 
Seyvy z W:2 do W:3, czyli co się przeniesie? ;)

Siemanko! Jak myślicie, co prócz wyborów będzie można przenieść seyvami z Wieśka 2 do Wieśka 3? Ekwipunek Bratobójcy, Vrani Miecz? Hymm? :) Zapraszam do dyskusji i dawania podejrzeń.
 
Narzędzie do budowania stanu świata? (odpowiednik Keep w DA)

Witam. Chciałbym się dowiedzieć jak rozwiążecie kwestie stanu świata z Wiedzmina 2. Pojawi się narzędzie podobne do tego w dragon age? Czy dostaniemy domyślny stan świata?
 
Nie wiem jak było w DA. Jednak jeśli nie ma się zapisu gry to stan świata generujemy podczas jednej z fabularnych rozmów, odpowiadając na pytania.
 
Witam. Chciałbym się dowiedzieć jak rozwiążecie kwestie stanu świata z Wiedzmina 2. Pojawi się narzędzie podobne do tego w dragon age? Czy dostaniemy domyślny stan świata?

Powiedziane było już dawno, wiele razy - podczas prologu w pewnej rozmowie dostajesz możliwość dokonania wyborów z poprzedniej gry. Nie wiem na ile będą to szczegółowe wybory :)
 
Bedzie forma impementacji wyborów z poprzednich czesci gier dla konsol w formie wprowadzenia na pocztku gry :)

Będzie nie tylko dla konsol. Dla PC jeśli nie zaimportujesz zapisu gry też. I nie będzie to aż tak bardzo na początku gry.
 
Siemanko! Jak myślicie, co prócz wyborów będzie można przenieść seyvami z Wieśka 2 do Wieśka 3? Ekwipunek Bratobójcy, Vrani Miecz? Hymm? :) Zapraszam do dyskusji i dawania podejrzeń.

Nic. Potwierdzono już jakiś czas temu, że ekwipunek z W2 nie zostanie przeniesiony do kolejnej części.
 
Top Bottom