Wiedźmin 3 - grafika

+
Wątpię bo jest bardzo ładny ale na tv jak włączę to pewnie będzie 100 x piękniejszy :D nie umiem się już dosczekać
 
Jest jeszcze gif z żaglówką, nurkowaniem (rybki :) ), bieganiem ścieżką, zapalaniem i gaszenie świeczek oraz walką z nekkerami (pop-in >:D ).

Ale ja nic nie wiem ani nie powiem.

---------- Zaktualizowano 13:09 ----------

@Naxemar

Jak usiądę te 4 metry od mojego 24" monitora to też nieco downgrade zmaleje, ale wówczas nie bardzo będę mógł czytać teksów :harhar: ...
 
Ja nie wiem o co tyle krzyku skoro REDzi dali sygnał że może byc upgrade, niewykluczone, więc może doczekacię się.

"- Przez trzy lata usprawnialiśmy i modyfikowaliśmy silnik tyle razy, że straciliśmy rachubę... A już teraz mamy ogromną listę rzeczy, które można ulepszyć jeszcze bardziej... - kończy Teixeira." to chyba wystarczające....

Na premierę visual-parity, a po premierze mały tuning wersji PC.
 
Last edited:
Na premierę visual-parity, a po premiErze mały tuning wersji PC.

Tylko jak się będzie to miało wzrostu (i tak sporych) wymagań sprzętowych i sensowności finansowego takiego zabiegu. Bo nie oszukujmy się można być w 100% pewnym iż sprzedaż gry na konsole przebije tą na PC... zapewne kilkukrotnie.

Po co więc angażować dodatkowy czas i środki w coś co przynosi mniejszy zysk?
 
Ja nie wiem o co tyle krzyku skoro REDzi dali sygnał że może byc upgrade, niewykluczone, więc może doczekacię się.

"- Przez trzy lata usprawnialiśmy i modyfikowaliśmy silnik tyle razy, że straciliśmy rachubę... A już teraz mamy ogromną listę rzeczy, które można ulepszyć jeszcze bardziej... - kończy Teixeira." to chyba wystarczające....

Na premierę visual-parity, a po premiErze mały tuning wersji PC.

Pewnie chodzi bardziej o dodatki, nad którymi teraz będą pracować. Ubersampling z pewnością też dojdzie.
 
Tylko jak się będzie to miało wzrostu (i tak sporych) wymagań sprzętowych i sensowności finansowego takiego zabiegu. Bo nie oszukujmy się można być w 100% pewnym iż sprzedaż gry na konsole przebije tą na PC... zapewne kilkukrotnie.

No to jak najpierw tyle stron bólu o downgrade, a jak jest możliwe ulepszenie to teraz nie chcemy, obawa, przecież tyle ludzi chciało kosmicznej oprawy, trzeba sie za czymś zdecydować.
 
@PATROL

Tak, odblokują ubersampling - co by móc zarżnąć GTX 980 Ti ... w konfiguracji SLI ;).

Ale o tym wiemy od dawna i ani mnie to grzeje, ani ziębi.

---------- Zaktualizowano 13:21 ----------

@froget67

Nie mówię, że nie chcemy (bo chcemy), ale rozważam sens takiego posunięcia ze strony RED'ów w świetle już wybranej drogi (czytaj : "stawiamy na konsole").
 
No to jak najpierw tyle stron bólu o downgrade, a jak jest możliwe ulepszenie to teraz nie chcemy, obawa, przecież tyle ludzi chciało kosmicznej oprawy, trzeba sie za czymś zdecydować.
Hahaha dokładnie ludziom nigdy nie dogodzisz. Niech redzi dają jak najwięcej nowych rzeczy. Im więcej tym lepiej:) Wyjdą nowe karty starsze będą tańsze i będzie można pograć. Kurcze a tak na marginesie ale te ceny kart skaczą. Trzy dni temu sprawdzałem gtx 970 Zotaca - cena 1700 a dzisiaj prawie 2100.
 
@I_w_a_N Moze to część umowy z Sony / Microsoftem które powinny wiedzieć ze REDzi potrafia wyciagac z PC dużo.

Na premierę równacie wersje PC, na blaszaki standart troche lepsze,tekstury. ficzery Nvidii, a po kiedy juz hajp ucichnie możecie sobie ulepszać PC, wszystko po to aby nie ukazac konsol w złym świetle.
 
@froget67

To już wielce spiskowa teoria.
Jakby takie coś naprawdę miało miejsce nie przeszłoby bez echa i przy premierze Cyberpunk na pewno wypłynęłoby na kilka miesięcy przed premierą. I byłby niezły szum.
 
@froget67

To już wielce spiskowa teoria.
Jakby takie coś naprawdę miało miejsce nie przeszłoby bez echa i przy premierze Cyberpunk na pewno wypłynęłoby na kilka miesięcy przed premierą. I byłby niezły szum.
O j tam Oj tam pogdybac sobie nie można, za darmo jako jedni z pierwszych dev-kita nie dostali od Sony więc można sobie pospekulować.
Te ulepszanie od razu mi dało otwartą furtkę do Wiedźmin Dziki Gon Edycja Rozszerzona, wszak tradycja musi zostac podtrzymana.
 
O j tam Oj tam pogdybac sobie nie można, za darmo jako jedni z pierwszych dev-kita nie dostali od Sony więc można sobie pospekulować.

A to nie ejst tak że Sony daje dev-kita jak się wyraża chęć zrobienia gry na ich konsole?
 
Nakreciliscie mnie tym gadaniem o zakazanych materiałach. Same dobre info. Niech mi odpowie ktoś, kto widział te filmiki, czy Kaer Morhen wygląda lepiej od Podniebnej Twierdzy? Dajcie krótką odpowiedź ;)
 
Top Bottom