Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Widać, że Gog Galaxy jest w becie, bo (z tego co widzę) brak przy ściąganiu informacji o prędkości pobierania.
 
Te 24 GB to zapewne jedynie rozmiar skompresowanych plików, a sama instalacja zajmie więcej.

Była informacja o tym, że pełne 40 GB zajmuje dosłownie wszystko, łącznie z extrasami i wszystkimi paczkami językowymi.
Teraz pokazuje mi 26 i podejrzewam, że więcej nie będzie.

Poza tym opcja tytułowana jest "Install game" więc nie wiem na jakiej zasadzie ją pobiera.

---------- Zaktualizowano 14:07 ----------

Przecież jest prędkośc

Gdzie? Ja widzę tylko ile pobrało i ile jest do pobrania. Nic więcej.
 
Gdzie? Ja widzę tylko ile pobrało i ile jest do pobrania. Nic więcej.


 
Dodam jeszcze, że ilość pobranych plików pokazuje w procentach, więc tak na dobrą sprawę to nie wiem ile z 26GB aktualnie mam pobrane.
 
Pytanie o ilość zajmowanego miejsca na dysku nie jest takie bez sensu :p O ile dysk twardy większość osób pewnie ma dość pojemny (sam mam dwa tera) o tyle SSD już niekoniecznie. Biorąc pod uwagę, że prędkość dysku może mieć wpływ na wydajność to sporo osób może się zdecydować na instalację gry właśnie na nim. Jeśli gra zacznie się rozrastać to może zacząć brakować miejsca, a systemu przecież nikt nie wywali żeby sobie zrobić miejsce na Wiedźmina :p Informacja o wymaganym miejscu całkowitym może być więc przydatna przed premierą ;)
 
Jednym z minusów Galaxy jest brak pauzy, nie każdy ma neta gdzie leci w kilka sekund:p Sprawdzałem tego klienta, ale jednak brak pauzy mi doskwiera, bo nie można wstrzymać, by pobrać później i wtedy taki jeden plik 20GB+ trzeba ściągać na raz, nie daj boże prądu braknie lub net ucieknie.
Dlatego wolę tradycyjnie pudełko niż ściąganie z neta. Uplay Steam i Origin można pauzować, więc tam sobie ściągam na raty.

Mieszkam na wsi, mam iplusa 3G.
 
Bezpieczna wersja to graczy na Ps 4 bo napewno bedzie akcja z serverami na pocztaku i ich obciazeniem a na Ps 4 wkładamy i gramy a reszta w tle sie pobierze :)
 
Porąbali coś z tym pobieraniem. 26GB pobiera się od razu rozpakowane, a 24GB występuje w typowej wersji instalatorów GOGa:
 

Attachments

  • hJlnT.jpg
    hJlnT.jpg
    37.7 KB · Views: 35
Top Bottom