Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
A można zacząć pobierać grę już teraz jeśli kupiło się na cdp.pl?

Skoro tak,to jak zacząć pobieranie? Pisze mi,że czeka na premierę.
 
Last edited:
Ale na YT materiałów z wycieku to masakra. Jeszcze takie ze spoilerami RED ALERT ehh co za ludzie. (Quest z YEN)
 
Ja mam zamówioną wersję na PC. Już prawie 5 miesięcy temu się pogodziłem z faktem że zagram 19 maja

Kiepsko ja w chwile po ogłoszeniu sprzedazy preorderów zaklepałem sobie wersje pc także jeszcze liczyłem że pogram sobie 24 lutego ^^
 
Też zamawiałem w czerwcu zeszłego roku. Jakieś 5 miesięcy temu było info o przełożeniu premiery.
 
Nie, ale jakby wersja PC mogła wyglądać sporo lepiej od tego co widzieliśmy na Xbox to byłoby znakomicie
Wiadomo :) Chciałem jednak koledze wbić szpileczkę, bo z jego postu wynikało, że miał nadzieję na kiepską jakość gry na xboxie ;)
 
Wedle purepc.pl w Zjednoczonych Emiratach już grają (legalnie!). Czemu? To nie ma jednej światowej premiery?

Jeśli ktoś tu powinien mieć jakieś "przody" to chyba my!

Okazuje się, że Wiedźmin 3: Dziki Gon jest już legalnie dostępny w niektórych krajach (głównie na Środkowym Wschodzie), a mowa tutaj między innymi o Zjednoczonych Emiratach Arabskich. W niektórych sklepach można znaleźć egzemplarze przeznaczone dla konsol PlayStation 4 i Xbox One, więc nie ma problemu z uruchomieniem gry.

za: http://www.purepc.pl/rozrywka/wiedzmin_3_dziki_gon_niektorzy_juz_graja_wyciek_finalnej_wersji
 

Attachments

  • w3 10.jpg
    w3 10.jpg
    77.7 KB · Views: 28
Top Bottom