Wiedźmin 3 - Wygląd Geralta

+
Ogólnie to powinno wyglądać jak ze zbroją Kruka z jedynki czy Vranów z dwójki, kilka(naście) takich mini questów dotyczących pancerzy typowo wiedźmińskich by nie zaszkodziło, a wręcz przeciwnie byłoby całkiem fajne i co więcej wyglądało prawdziwie :D

Chyba na tym polega idea levelowania pancerzy wiedźmińskich, zestawów jest przynajmniej cztery (kota, gryfa, niedźwiedzia, żmii) i tyle na razie wiemy.
 
@Dalhi
Jeszcze pewnie wilka się załapie, ale mimo wszystko jeden pancerz na daną szkołę to i tak za mało bo wątpię, że Wiedźmini w swoich szkołach mieli tylko po jedym autorskim schemacie. :p
 
Last edited:
Rock wspominał, że odnośnie pancerzy możesz całą grę sobie przejść w jednym który Ci się podoba gdyż masz możliwość ulepszania go by pasował bardziej pod Ciebie, więc jak ktoś w temacie mówił nie będzie ograniczeń byś musiał chodzić w płytowej zbroi ;)
 
@Dalhi
Jeszcze pewnie wilka się załapie, ale mimo wszystko jeden pancerz na daną szkołę to i tak za mało bo wątpię, że Wiedźmini w swoich szkołach mieli tylko po jedym autorskim schemacie. :p

Nie mieli wcale pancerzy bo nie potrzebowali, byli na tyle zwinni że po prostu mało kto(inny wiedźmin) był w stanie ich trafić.
 
@Swooneb
No tak, ale ja mówię przez pryzmat gry bo teoretycznie zamiast jakichkolwiek pancerzy moglibyśmy mieć same koszule tylko w innych kolorach a Geralt i tak by ścinał łby z taką samą łatwością, ale REDzi już w pierwszej części poszli inną drogą (zbroja Kruka) i tak zostało. Więc uważam, że skoro coś takiego jak typowo wiedźmiński pancerz pojawia się w grze to powinno to być jakoś bardziej rozwinięte. No chyba, że po prostu o innych pancerzach z danej szkoły na razie nie wiemy, ale nazwy sugerują, że niestety więcej nie ma co się spodziewać.
 
Last edited:
Rock wspominał, że odnośnie pancerzy możesz całą grę sobie przejść w jednym który Ci się podoba gdyż masz możliwość ulepszania go by pasował bardziej pod Ciebie, więc jak ktoś w temacie mówił nie będzie ograniczeń byś musiał chodzić w płytowej zbroi ;)

Rock prawdopodobnie ma niepełne informacje, bo jeden z deweloperów - Miles Tost - stwierdził, że nie przechodzisz gry w jednym pancerzu, bo prędzej czy później gra zmusi cię do zmiany na taki z lepszymi bazowymi statystykami i apgrejdowania od nowa.
Jak to wygląda rzeczywiście okaże się już niedługo.
 
@Szincza

Z drugiej strony jeden z nich nie wiedział, że można zmieniać HUD. Wychodzi na to, że własnej gry nie znają. Ja tam bym nie wierzył co do tych pancerzy.

@Mengaard

Ale te skille zwiększają tylko obrażenia krytyczne i od szybkich ciosów. Nie od defensywnych statystyk (te dają tylko ciężkie pancerze).
 
@Szincza

Z drugiej strony jeden z nich nie wiedział, że można zmieniać HUD. Wychodzi na to, że własnej gry nie znają. Ja tam bym nie wierzył co do tych pancerzy.
A to swoją droga, że oni często własnej gry nie ogarniają i nie wiedzą, czy jakiś ficzer w grze jest, czy może był - ale wywalili.
Dlatego wspomniałem, że dopiero się okaże.
 
Przypominam prośbę o bycie fair i nie nawiązywanie w żaden sposób do materiałów ze streamu.
 
Czyżby Temerski Rynsztunek nie był tak przypałowy, jak się wydawało?
Wygląda git.

 
Czyżby Temerski Rynsztunek nie był tak przypałowy, jak się wydawało?
Wygląda git.
Na pewno ten strój będzie miał przynajmniej 2 tiery. Ten z obrazka powyżej i ten sukienkowy z blachami, który widzieliśmy na poprzednim obrazku zapowiadającym DLC. Prawdopodobnie będzie jeszcze coś pomiędzy nimi, np. sukienkowa wersja tego powyższego bez elementów płytowych.
Ale Płotka z tym żelastwem na łbie... Nie, nie zrobię tego mojej Płotce. Bo i po co, skoro koń i tak nie może umrzeć? :p

A Janeczka... Ideał. Cudo. W tej chwili wygląda kropka w kropkę tak, jak ją sobie wyobrażałem podczas czytania książek. A strój faktycznie bardzo Morriganowy, choć na Janeczce wygląda bardzo ładnie.
 
Mam nadzieję, że te blachy całkowicie wyrzucili, bo strój wygląda świetnie. Przemawia za tym również fakt, że Yen ma zupełnie inny strój niż na pierwszym promo 16DLC.
 
Miałbym pytanie odnośnie właśnie rynsztunku naszego bohatera. Czy w skład np. Temerskiego Rynsztunku wchodzą także miecze? W opisie ich nie ma, ale na poprzednim "banerze" były one ukazane na obrazku. Pociągnąłbym to pytanie jeszcze dalej, zatem czy w skład rynsztunków (np. szkół wiedźmińskich) wchodzą miecze? Pewne poszlaki wskazywałyby, że tak.
I jeszcze jedno - czy w grze znajdują się zbroje z kapturem?
 
Skąd mamy wiedzieć co wchodzi w skład rynsztunku? :p Jeśli chodzi o wiedźmińskie zestawy, to miecze na pewno ssą ich częścią. Płaszcz z kapturem z Killing Monsters na pewno się nie pojawi, co do zbroi z kapturem - wątpię.
 
Miałbym pytanie odnośnie właśnie rynsztunku naszego bohatera. Czy w skład np. Temerskiego Rynsztunku wchodzą także miecze? W opisie ich nie ma, ale na poprzednim "banerze" były one ukazane na obrazku. Pociągnąłbym to pytanie jeszcze dalej, zatem czy w skład rynsztunków (np. szkół wiedźmińskich) wchodzą miecze? Pewne poszlaki wskazywałyby, że tak.
I jeszcze jedno - czy w grze znajdują się zbroje z kapturem?

Tak, tak i nie.
Tak sądzę.
 
A skąd wiadomo że ten płaszcz się nie pojawi, naprawdę nie będzie żadnego odzienia z kapturem?
Rynsztunek Temerski fajny, ale według mnie nic nie przebije starej wersji niedźwiedzia, przynajmniej jeśli chodzi o dłuższe odzienia.
 
Wow, no to lekkie zaskoczenie:
Geralt będzie mógł nosić maskę! Niżej podaję linka, ale uważajcie na spoilery w reszcie materiału.

Źródło (dokładna minuta, ale nie tylko tutaj widzimy Geralta z maską/hełmem na twarzy): https://youtu.be/rbNIYBZBVSY?t=5m49s
 
Top Bottom