Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Czy jeśli mam zamówionego Wiedźmina w Empiku (jeszcze nie opłacony), to mogę wstępnie pobrać grę z GOG już teraz? Czy do tego potrzeba jakiś klucz?

1) nie możesz. mogą to robić tylko osoby które zakupiły grę na Gogu. Dla wersji pudełkowych kod GOG dołączany jest do gry
2) nie zadawaj pytań w temacie linkowym
 
Czy jeśli mam zamówionego Wiedźmina w Empiku (jeszcze nie opłacony), to mogę wstępnie pobrać grę z GOG już teraz? Czy do tego potrzeba jakiś klucz?

Jeśli kupiłeś wersję pudełkową, to nie możesz. Kod do GOGa masz w pudełku, a te dostaniesz najszybciej w dniu premiery.
I nie bardzo rozumiem tą zachłanność co niektórych pudełkowiczów. Dostajecie de facto dwie wersje gry i jeszcze wam źle, bo nie możecie pobrać gry przed premierą?

C'mon, cyfrowi nie dostają kopi zapasowej, nie dostaną fajnych książeczek, czy figurki z edycji kolekcjonerskiej, a gra w dniu premiery będzie się pewnie pobierać kilka godzin, więc dajcie spokój.
 
Last edited:
Szybką macie reakcję ;) Nie zdążyłem usunąć pytania w temacie linkowym, bo po pierwsze faktycznie w złym temacie spytałem, a po drugie znalazłem już odpowiedź ;) Anyway - thx.

I nie bardzo rozumiem tę zachłanność co niektórych pudełkowiczów. Dostajecie de facto dwie wersje gry i jeszcze wam źle, bo nie możecie pobrać gry przed premierą?

To nie zachłanność, a w moim przypadku po prostu brak napędu DVD, a wersja pudełkowa zamówiona dlatego, że myślałem, że napęd DVD będę miał.
Edit: Jeśli jednak po premierze będę mógł sobie pobrać grę z GOG, zamiast kupować napęd DVD, to o to mi właśnie chodzi :)
 
Last edited:
W ogóle dlaczego wiedźmin na PC nie jest na płytach BD wszedłby na jedną i nie byłoby problemu... każdy by se zainstalował i tyle przecież napędy BD ją standardem nawet na PC...
 
tak w ogolę to zastanawiam się kto prócz mnie będzie instalować grę oldschoolowo czyli ze płytki :) bo widzę ze mało

Ja. EK przyjedzie ;-)
Płytki to rzecz fajna, klimat jest :)
Na stronie CDP, jest już status "W realizacji",
Człek liczy na to, że a nóż kurier zawita :D
 
Przecież jak wyślą to zapewne dostaniecie email że na dniach możecie się spodziewać kuriera. Ostatnimi czasy gdziekolwiek coś zamawiałem to taką wiadomość dostawałem.
 
Szybciej będzie z Norwegii. :p Chyba.
Cholibka, udziela mi się wyczekiwanie, mimo, że od razu nie zagram. Przyjemne to uczucie jest. :)
 
Cytując rozmowę z innego forum z działem cdp. Wygląda to tak:

Rozmawiałem przed chwilą z infolinią - rozpoczęli wcześniej nadawanie listów przewozowych ze względu na liczbę przesyłek i przygotowywanie / sortowanie paczek. Natomiast przesyłki dotrą do nas faktycznie 19. maja, przy czym w przypadku paczkomatów będzie to chwilę po północy (o ile zamówienie zostało opłacone do wczoraj, do ok. 20:00), w przypadku Paczki w RUCHu zaś będzie to z samego rana (6:00 / 7:00, zależy jak kiosk się otwiera), przyjadą z gazetami.
 
Top Bottom