Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Czy ktoś zamawiał na cdp.pl i ma grę już dodaną w GOG? czy wszyscy co dzisiaj ściągają mają zamawianą grę tylko na GOG?

Mam opłaconą grę z 2 dodatkami na cdp.pl ale w GOG Galaxy nic nie mam, z tego widzę wszyscy już ściągacie dlatego się dziwie.
 
A ktoś mi tu na forum zarzucał że jestem januszem biznesu gdy po wycieku w dubaju zaoferowałem by już rozsyłali preordery pc skoro i tak są zablokowane 1 day patchem -,-
 
Czy ktoś zamawiał na cdp.pl i ma grę już dodaną w GOG? czy wszyscy co dzisiaj ściągają mają zamawianą grę tylko na GOG?

Mam opłaconą grę z 2 dodatkami na cdp.pl ale w GOG Galaxy nic nie mam, z tego widzę wszyscy już ściągacie dlatego się dziwie.

CDP.PL i GOG.COM to dwa odrębne sklepy. Nie mają połączonej bazy danych klientów.

Jeżeli zamawiałeś grę w wersji cyfrowej to dostaniesz kod, który sam masz wpisać na gogu, żeby dodać grę do swojej biblioteki.
Kod otrzymasz najpóźniej w dniu premiery.
 
Last edited:
Nie ma to, jak wczesnym rankiem przeczytać, że zamówienie poszło do realizacji (znaczy się - kompletacji, ale to raczej jednoznaczne ). Czyli jednak dostaniemy grę przed premierą - i to mnie bardzo cieszy. :)
 
Last edited:
a gram.pl wysyła 19-tego wiec jak 20-tego dostane to będzie gid :( Chyba nie ma szans żeby dostać wcześniej gre, choć przecież wersje PC mogliby spokojnie już teraz wysyłać.
 
Nie bój żaby, oni zawsze piszą, że wysyłka w dniu premiery, a Inkwizycję dostałam chyba trzy dni wcześniej. Myślę, że w poniedziałek już będziemy mieli Wiedźmaka w łapkach ;) A przynajmniej mam taką nadzieję, bo inaczej bym się bardzo, ale to bardzo wkurzyła.
 
Dzisaj mnie taka refleksja naszła ze juz za tydzien bedziemy grac mineło 2 latka od lutego 2013 kiedy pierwsze informacje o Wiedzminie 3 ukazały sie w Game Informerze
zabrałem na dysku 2 duze foldery materiałów z W3 od pamietnego lutego 2013 plus filmiki co sumie dało 40GB materiału az sie łezka w oku kreci ze to juz prawie koniec
Fajne bylo takie wyczekaiwanie na kolejne etapy produkcji i materiały z nia zwiazne ale wszystko co dobre i fajne musi sie kiedys skonczyc i konczy w bardzo piekny sposób :)
 
7 dni...
 
A ja nie, dwa pre ordery, dwa razy przyszly po premierze. Nic dziwnego skoro wyslali w dzien premiery, a nie jak Bóg przekazał dzień przed.

Teraz zamówiłem z cdp. pl, głównie ze względu na steelbooka, ktos wie jak tam to wygląda?
 
Top Bottom