Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Chyba ich melanż poniósł. Rozumując w ten sposób WoW może starczyć na 15.000 godzin ale takich liczb raczej się nie podaje...
Mogliby już wysłać, za granicą już grają :p
 
Onet chyba trochę przesadził z liczbami. Macie gdzieś tą infografikę o której piszą?

http://gry.onet.pl/wiedzmin-3-moze-starczyc-az-na-1000-godzin-rozgrywki/90zjn7
Krążyła gdzieś. Twórcy poradnika faktycznie spędzili z grą 1000 godzin.
Generalnie jest to możliwe. Biorąc pod uwagę, że pewne decyzje blokują określone zadania, że mają być chyba 3 zupelnie rózne epilogi i 36 stanów świata...
Do tego trzeba znaleźć na mapie 2-3 razy większej niż ta w Skyrim każdy sekret, miejsce mocy i zadanie poboczne, oraz każdy element ekwipunku i pancerza...

Już sam fakt, że mamy 230+ zadań (?), z których prawdopodobnie większość ma więcej niż jedno rozwiązanie, a te rozwiązania mają konsekwencje w sporej części (a nawet jeśli nie mają, to trzeba sprawdzić to i tak) sugeruje, że wykonanie takiego poradnika to znacznie więcej niż pojedyncze przejście gry ze znalezieniem i wykonaniem WSZYSTKIEGO (co samo w sobie miało zająć ~200h).
 
Last edited:
(...)

@zi3lona

Serio, schowanie większego obrazka w spoiler to nadużycie?
Tak, ponieważ spoilerów używamy w określonych sytuacjach
-kiedy staramy się uniknąć zdradzenia ważnego elementu fabuły
-kiedy wrzucamy dużo multimediów / obrazków / ewentualnie jeden ale ciężki
Ponieważ do niedawna były one nagminnie używane w celu schowania jakiegoś żarciku /emotki / komentarza, a premiera zbliża się wielkimi krokami, mogło to narazić użytkowników na zupełnie niechciane wpadnięcie na poważny fabularny spoiler. Dlatego zaczęliśmy pilnować, żeby ich nie nadużywać. Można także używać funkcji opisania co znajduje się między tagami -
 
Ten dokładnie poradnik na cdp.pl kosztuje ok 50 zeta.
to jest kompendium o którym mówi @tommiyacht a nie żaden poradnik
Jeśli zależy paru osobom na tym epickim poradniku Prima, to możemy razem zamówić wersję cyfrową, mam tam zniżkę 25% więc im więcej ludzi by chciało tym lepiej.
Poradnik w wersji cyfrowej kosztuje 10 dolarów, no i wiadomo, ta zniżka.
 
:look:
 
wiecie może czy będzie dostępna taka opcja w grze żę będziemy w stanie dowiedzieć się ile już spędziliśmy na tym sejvie realnego czasu ? w sensie jak już zrobie 90% gry to mi pokaże ile to zajeło mi a nie jak już zdąże na szybko przejść 2/3 razy gre to mi to wszystko zsumuje
 
Top Bottom