Wiedźmin 3 - pytania odnośnie wydań gry, wersji językowych itp.

+
Polska wersja językowa

Witam, czy W3 w wersji cyfrowej, którego można będzie pobrać z GOG (a właściwie już od wczoraj można) da się jakoś spolszczyć? Bo z tego co widzę, to jest tylko w wersji angielskiej do pobrania. Pozdro.
 
@tomiburz

Przed założeniem nowego tematu rozejrzyj się po forum lub skorzystaj z wyszukiwarki. W 9 przypadkach na 10, odpowiedni temat już istnieje.

Scaliłem.
 
Wiadomo coś na temat wersji pudełkowej tych dodatków fabularnych? Ostatnio coś takiego widziałem z epizodami do GTA 4, które nie wymagały podstawki, podobnie jest z The Old Blood do nowego Wolfensteina. Fajnie sobie coś takiego postawić na półce.
 
Zamówiłem EK Wiedźmina 3 i tu moje pytanie, jaka okładka steelbooka będzie w zestawie? Wzór będzie losowy czy jakiś konkretny jest przypisany do EK?
 
Wiedźmin 3 na GOG.com

Drodzy REDzi, tylko jedno pytanie.

Dlaczego trzeci Wiesiek jest niedostępny w polskiej wersji językowej na GOG'u?
No bez jaj...
 
Po odpaleniu gry zmienisz sobie na polski

Najpierw trzeba ściągnąć paczki językowe, po domyślnie jest po angielsku.
Pytałem Marcina Momota trzy razy o to, czy przed premierą będzie można je zassać i odpowiedzi nie otrzymałem. Jeśli nie, to o pierwszej w nocy 19 maja czeka do pobrania więcej, niż plik umożliwiający grę.
 
Pytałem Marcina Momota trzy razy o to, czy przed premierą będzie można je zassać i odpowiedzi nie otrzymałem. Jeśli nie, to o pierwszej w nocy 19 maja czeka do pobrania więcej, niż plik umożliwiający grę.
Chyba jakiś RED pisał, że będą paczki udostępnione "nieco później" (czyli raczej przed premierą). Oby. Bo przy moim transferze to będę czekał dodatkową godzinę.
 
@Rudal, zanim założysz nowy temat, rozejrzyj się czy już takiego nie ma, bo na ogół jest tak jak w tym przypadku więc scalam.
 
Chyba jakiś RED pisał, że będą paczki udostępnione "nieco później" (czyli raczej przed premierą). Oby. Bo przy moim transferze to będę czekał dodatkową godzinę.

Pytanie jeszcze czy lepiej ściągać przez starego Downloadera czy Galaxy. Na forum GOGa ktoś tam się żalił, że przez Galaxy szło 0,5 i błędy. Potem zmienił na starego donloadera i poszło mu 4,5. Więc to może nie tylko słaby transfer. Ja też miałem od 2,5 do 0,5.
 
Dla zainteresowanych: CDP.pl zaczął wysyłać klucze dla tych co kupili wersję cyfrową u nich. Właśnie go otrzymałem i zaczynam preloading:)
 
Top Bottom