Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Nie czaje dlaczego w gwincie nie bedzie wizerunkow jak w sadze zostalo opisane. Jeszcze lepiej gdyby talie zostaly podzielone na krasnoludzkie i ludzie. W zaleznosci z kim gramy ;)
 
Tak trochę odbiegając od tematu, ale oglądaliście może świeżo wstawiony do linków materiał z PS Polska na temat dubbingu? Koleś zajmujący się tym jest absolutnie świetny, już współczuje tym wszystkim ludziom, którzy podjęli się naszego rodzimego dubbingu :D Oczywiście "współczuję" w pozytywnym sensie :)
 
Obejrzałem ten nowy filmik od PlayStation Polska. Pan Borys dał Kindze popalić. Aż w pewnym momencie było mi jej po prostu żal. Wydaje mi się, że trochę przesadził zwłaszcza, że miał do czynienia z amatorem.
 
Obejrzałem ten nowy filmik od PlayStation Polska. Pan Borys dał Kindze popalić. Aż w pewnym momencie było mi jej po prostu żal. Wydaje mi się, że trochę przesadził zwłaszcza, że miał do czynienia z amatorem.

Nie zeby coś, ale to było ustawione XD
 
@dani168 - obejrzyj samą końcówkę materiału :) To raczej było częściowo ustawione, choć nie wątpię, że w ferworze pracy i przy prawdziwych nagraniach taka osoba potrafi być czasem przykra. Taka jego rola, za to mu płacą :D
 
Dla tych co zamówili na cdp.pl edycje cyfrowe:



Info ode mnie, sprzed 2h bo do nich napisałem.
 
Jakoś nie wyobrażam sobie, żeby pan Borys tak się darł na Rozenka czy innych aktorów dubbingowych.
 
Top Bottom