Wiedźmin 3: recenzje [SPOILERY]

+
Chyba ktoś nie posmarował odpowiedniej ilości pieniążków Gry-online.pl :)
na to wygląda. zresztą recenzje przedpremierowe tak wyglądają. zbyt dobre oceny też mogę być 'skażone' tą polityką. gra wyjdzie to sam ocenie, nie musi mi nikt pisać co mam czuć :p
 
Dokładnie, nie za bardzo rozumiem czym się kierują dając oceny w swoich recenzjach. Najpierw wysoka ocena Unity, później totalnie uwalony Alien, znalazło by się parę kwiatków, jak widać Wiedźmin dołączył do zestawu ;o

Taka ciekawostka odnośnie recenzji na GOL. Ten sam recenzent oceniał Watch Dogs (ocena 8,0) oraz Wiedźmina 3 (ocena 8,5)
 
Ja też nie, ale co się dziwić, ich ostatnie recenzje sprawiają wrażenie pustych i pisanych na kolanie, jedyny który tam coś ogarnia to Hed, reszta to sami dyletanci. Rozbieżność ocen poszczególnych tytułów [AC:U Alien Watch Dogs] tylko to uwidocznia.
 
W większości recenzji narzekają na słaby i mało interaktywny system ekwipunku oraz craftingu. To raczej da się zmodować.
Większość recenzji czytam pobieżnie, aby nie zachłysnąć się informacjami :>
 
Sporo redakcji wstrzymało się od wystawienia oceny ze względu na to że nie jest to finalna wersja i pierwszy patch może poprawić to i owo ;) Przy okazji, w pierwszych postach znajdziecie zebrane recenzje podzielone na polskie i zagraniczne. Lista oczywiście będzie uaktualniana na bieżąco.
 
A poza tym:

gamespot.com – 10/10
eurogamer.pl – 10/10
gametrailers – 9.8/10
gameinformer.com – 9.75/10
mmgn.com – 9.5/10
stevivor.com – 9.5/10
ign.com – 9.3/10
xboxachievements.com – 9.2/10
it.ign.com – 9.1/10
gamereactor.eu – 9/10
metro.co.uk – 9/10
ppe.pl – 9/10
pssite.pl – 9/10
gamesvillage.it – 8.7/10
gram.pl – 8.5/10
gry-online.pl – 8.5/10
gamesradar.com – 8/10
kotaku.com – tak
Należało się tego spodziewać. :D
 
Ok, wyszukałem już chyba wszystkie jak do tej pory recenzje z zagranicznych portali. Ocena nie spada poniżej 9/10 świadczy to jedynie o fakcie, że czeka nas epicka gra! Minusy jakie spotkałem dotyczyły typowo konsolowych bolączek (długie wczytywanie, długie czas pomiędzy zakładkami z menu). Co zabawne, niektórzy obniżali ocenę bo na ps4 działa tylko w 1080p i 30 fps! Klony pojawiają się tylko w przypadku postaci bardzodaleko planowych więc nie ma się czym przejmować. Drodzy Państwo, teraz tylko wytrzymać ten tydzień!
 
Taka ciekawostka odnośnie recenzji na GOL. Ten sam recenzent oceniał Watch Dogs (ocena 8,0) oraz Wiedźmina 3 (ocena 8,5)

Każda recenzja to koniec końców opinia recenzenta, a 8,5 to wciąż bardzo dobra ocena.
 
Dobry cytat z gafa
lol @ these reviews, it's like everybody reviewed a different game. There's proabably every combination of these out there: great strory/shit story, great open world/awful open world, meaningful sub-quests/boring fetch-quests and colectathons, amazing combat/crap combat

Coś mi się wydaję, że wielu recenzentów nawet tej gierki nie ukończyło...
 
Każda recenzja to koniec końców opinia recenzenta a 8,5 to wciąż bardzo dobra ocena.

Nie wartościuje tego. Przedstawiłem tylko informację. Interpretację pozostawiam zainteresowanym ;)
 
Top Bottom