Wiedźmin 3: recenzje [SPOILERY]

+
Rozumiem chęć porównywania i przynależności, ale cały ten system ocen jest wypaczony. Byle się wyróżnić, byle Twoje 5s uwagi było poświęcone tylko temu numerkowi. Pal go sześć treść recenzji i obserwacje, 90% ludzi nawet tego nie przeczyta.... smutne czasy

@Ivraas Bo ocena to taki fast food, namiastka posiłku
 
Last edited:
Rozumiem chęć porównywania i przynależności, ale cały ten system ocen jest wypaczony. Byle się wyróżnić, byle Twoje 5s uwagi było poświęcone tylko temu numerkowi. Pal go sześć treść recenzji i obserwacje, 90% ludzi nawet tego nie przeczyta.... smutne czasy

To po co w ogóle te oceny? Skoro treść sobie a ocena sobie?
 
Nie ma co się rzucać na gry-online i polskie serwisy, oczekiwania u nas były gigantyczne i prawdopodobnie to zaważyło na ocenach ( które nadal są bardzo dobre ). Poza tym to problem każdej recenzji - pisze ją jeden człowiek i odbiera coś pod swoim kątem... i tak też ocenia.

Mnie cieszy średnia na metacritic 93/100 z 21 recenzji na chwilę obecną.
 
Last edited:
GOL ostatnio strasznie na psy schodzi i nie ma się tym co zbytnio przejmować. Ważne, że największe serwisy dały po 9-10/10.
Żałuję, że nie ma żadnej recki pod PC, wiedziałbym jak jest z optymalizacją. EK i tak już dawno zakupiona, ale tak przynajmniej wiedziałbym na co się nastawiać :p
 
Tak się tylko zastanawiam, a ile tak naprawdę z tych wszystkich recenzji zawiera ocenę z ukończonej gry? No ale tego sie nie dowiemy.
 
Em... Czy Wy właściwie wiecie, jak działa GOL? Recenzję pisze JEDNA osoba, nie zaś cała redakcja. Dlatego to 8,5 nie jest oceną wszystkich członków redakcji, tylko UVa, który ma prawo stawiać oceny zgodnie z własną opinią. Jeśli bardziej mu się podobał Skyrim - jego sprawa. Z kolei Unity i Inkwizycję recenzował ktoś inny.
Ale oczywiście nie można mieć własnej opinii, to przecież Wiedźmin, który musi mieć same dziewiątki i dziesiątki.
 
Last edited:
Nic dziwnego jak na GOL do recenzji W3 podszedł gość co na co dzień zajmuje się simsami i podobnymi grami to mamy rzetelną recenzję...
 
Jest fantastycznie!
Dawać mi tu wersję na PC! Wtedy zobaczymy jak ta grafika realnie wypada.
Bo inne aspekty to MISTRZOWSTWO! :)

Już wentylki rozgrzewam...:D

---------- Zaktualizowano 15:11 ----------

Nic dziwnego jak na GOL do recenzji W3 podszedł gość co na co dzień zajmuje się simsami i podobnymi grami to mamy rzetelną recenzję...

No, jakiś dziwny gość generalnie ;-) A niech go rzyć boli za to, niech go rzyć pochłonie, tyle rzeknę :)
 

Attachments

  • 573471.3.jpg
    573471.3.jpg
    32 KB · Views: 49
  • 573462.3.jpg
    573462.3.jpg
    32.4 KB · Views: 40
Nie ma się co oszukiwać: Wiesław nie zrobił jednak takiego trzęsienia ziemi na jakie po cichu liczyłem. Zwłaszcza po tych cytatach z niemieckiej pre-recenzji, gdzie pisali coś o Mozarcie w kontekście Wiedźmina :D Oczywiście gra nadal jest świetna, ale łudziłem się, że postawi do kąta wszystkie Bloodbourny, Skyrimy i inne... tak się na razie nie stało. Wersja PC może to zmienić, ale część minusów z recenzji nie dotyczy wcale technikaliów.

Najbardziej gorzkie są te porównania z Wiedźminem 2 w CDA, bo mi dwójka zupełnie nie podeszła, mam nadzieję, że to tylko subiektywne dąsy redaktora.
 
Trochę poczytałem, trochę screenów udało mi się obejrzeć.
Mam dość. Dość innych ludzi mówiących mi o grze. Chcę grać sam, W3 już grzeje się na dysku - o ile uda się wcześniej dociągnąć paczkę językową i serwer nie padnie przy pliku potrzebnym do odpalenia gry - pierwsza w nocy dziewiętnastego wita mnie z wiedźminem.

Zapowiada się nie tylko gra, ale i przeżycie.
Dla fana sagi na pewno.

Bring it on!
 
Top Bottom