Krakowska inicjatywa

+
Niby tak bo o 23 zaczyna się sprzedaż ale do 23 pewnie będą jakieś atrakcje ;). czyli do 23 można posiedzieć ;). Ewentualnie zmyć się wcześniej jeśli nic się nie będzie działo i tyle :p. Ale tak czy owak zajrzeć tam myślę że warto :).
 
Powiem tak ;). Jeśli będe miał nocleg w Krakowie w poniedziałek to po premierze można skoczyć jeszcze na rynek do jakiejś knajpy lub nawet wrócić do Hexa na jeszcze jedno piwko i przeczekać do twojego nocnego. Dla mnie i tak będzie wtedy wszystko jedno, wiec nie widzę przeszkód ;).
 
Wpadnę na premierę do GK koło 21 :) z połówką.

No to będzie wesołe granie :p

 
Oczywiście spamujecie z najwyższą starannością prowadzicie rozważania na temat spotkania, więc pozwólcie, że nie będę cofał się o 10 stron, tylko zapytam, jakie propozycje godzin padły. Sam odnotowałem wczoraj fakt zaistnienia imprezy w Galerii Krakowskiej i w sumie jestem chętny, może więc warto spotkać się w HEX-ie bliżej wieczoru i płynnie przejść na miejse akcji? Ja tam w Wieśka 3 przed końcem czerwca nie pogram i dla odmiany na razie nie kupuję, ale i tak będzie przednio!
 
Stolik w lokalu już zaklepany od 13-19. Jak nie dasz rady wcześniej to wpadaj później ;) Patrol ma być po 15.

---------- Zaktualizowano 19:35 ----------

Po przemyśleniu, może jednak lepiej zmienić godziny spotkania? Np. 15-20? Bo tak to wyjdzie strasznie długo :p
 
Top Bottom