Wiedźmin 3 - grafika

+


:eek:
 
Aż tak się od siebie nie będą różnić @Tares, nie ma się co łudzić. Zresztą o co chodzi, gra i tak wygląda ładnie, nie widzę problemu.
 
Mowa o tej wersji PC która zdaniem Adama Badowskiego ma być prawie identyczna jak wersje konsolowe?

Źródło: www.gry-online.pl/S018.asp?ID=1132
Czyli wersja na PC napewno bedzie pozbawiona dropów ponieważ jednak obecne PCty mają większą moc obliczeniową. W sumie bardzo dobrze, wszyscy dostaną to samo i nikt nie bedzie marudził tylko każdy będzie grał w gre jak na dorosłych ludzi przystało, a nie podniecał się benchmarkami.
 
Beka z tego, że każdy przemilczał kwestię pogody na screenach z ps4. Niebo jest bardziej zachmurzone co za tymi idzie WYPADAŁOBY, żeby wszystko nie "odbijało" w takim stopniu światła jak na screenach z 2014 o co tak bardzo sapie się autor artykułu z polygamii. Ogólnie Beka z napinaczy. Czas się w końcu pogodzić z marketingiem i ogarnąć, że cedep to nie organizacja charytatywna tylko deweloper, który tak jak twórcy innych dóbr kulturowych chce zarobić i zwiększyć pulę potencjalnych odbiorców. Zawsze coś tam podkręcą na trailerach, a potem to wytną, żeby poszło na tych waszych żukach i dużych fiatach.
 
Teraz udowadniamy downgrade na podstawie zestawień PS4 z ujęciami z PC? Ten wątek naprawdę żywi się sensacją za wszelką cenę.
Jeżeli sami Redzi przyznają, że korzystają z tych samych buildow na wszystkich platformach, modeli i innych ustawień to co tutaj ma się niby różnić? Toć widać na pierwszy rzut oka, że trawa ma całkowicie inny (czytaj, sto razy gorszy) model. I wątpię, żebym się mylił, bo na gameplayach od youtuberów widać dokładnie ten sam krajobraz.
 
Z wieloma argumentami mogę się zgodzić, ale nie wierzę, że wersja na PC będzie miała więcej npców w miastach.

Mi totalnie zwisa czy był downgrade czy nie - gra i tak mi się podoba. Jesień jednak będzie dobrą porą na ogranie wieśka, może połatają dziury o których się recenzenci rozpisują.
 
Poza tym widzę CDP dalej nie ma oporów z wykorzystywaniem materiałów, które nijak się ma do rzeczywistości. Brawa na stojąco ;)
 
Z wieloma argumentami mogę się zgodzić, ale nie wierzę, że wersja na PC będzie miała więcej npców w miastach.

Mi totalnie zwisa czy był downgrade czy nie - gra i tak mi się podoba. Jesień jednak będzie dobrą porą na ogranie wieśka, może połatają dziury o których się recenzenci rozpisują.

O to byłbym spokojny, w GTA V na pececie było więcej przechodniów niż na konsolach.
 
Właśnie jestem po kolejnej recenzji tym razem na stronie cd action.I po lekturze(która polecam,bo wreszcie ktoś "czepia się" istotnych rzeczy) naprawdę nie wiem czy można bardziej zniechęcić do tej gry w wersji ps4,bo chyba nie można.Przynajmniej jedna osoba pojechała po całości i zobrazowała całkowicie obraz tej gry.OBY naprawdę było o wieeeeeeele lepiej na pc jak piszą...
 
O to byłbym spokojny, w GTA V na pececie było więcej przechodniów niż na konsolach.
Tylko, że wersja GTA5 dla PC była dopieszczana, rozbudowywana osobno, a w przypadku W3 wyrażnie było powiedziane, ze gra jest zrównywana aby nie promować graczy zadnej z platform.
 
A ja nie widzę jakiejś porażającej różnicy. Niektóre obrazki nawet podobają mi się bardziej w nowej wersji (Panie Lasu czy pierwszy kadr z 35min. gameplaya). Draw distance, roślinność i niektóre tekstury są gorsze. Natomiast bardziej podobają mi się oświetlenie i cienie, które w artykule powyżej są "jechane" (a przynajmniej oświetlenie) :p. Cóż, widocznie kwestia gustu.

Pomijam już sensowność krzyczenia o niesamowitym downgradzie na podstawie porównań PS4 vs PC (i nie chcę napisać, że downgradu nie było bo był, ja z takim artykułem poczekałbym na wersję pecetową, ale wiadomo - wejścia same się nie nabiją).
 
Top Bottom