Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
Ja mam "W realizacji" (gdzieś od wczoraj ok.22) dla kolekcjonerki PC i standardowej PS4, ale zadnego maila nie dostałem. Normalne to?
A sprawdzałes na stronie poczty czy nie masz aby w spamie? bo niektore poczty normalne strony traktuja jako spam takie informacje
 
Szczerze? Ja dzisiaj zamówiłem edycję kolekcjonerską na cdp.pl i od razu po opłaceniu miałem "w realizacji". Także... ;)
 
@witcherfan100 nie paczkomat.. hype robi swoje.. Paczkomat mam pod domem w zasadzie, a kuriera bym zobaczył ok 18..
No niestety, wiadomo, paczek jest dużo i wszystkiego trzeba dopilnować żeby wszystko było jak należy, stąd też pewnie te opóźnienia. Zresztą nie ma co się dziwić że taki hype nota 92 na metacritic mówi sama za siebie, że jest na co czekać. :D

@Mengaard
Nie tak dużo, 3 dni, chyba, że w sobotę i niedzielę ludzie w CDP też będą pracować.
 
Last edited:
A po co to parcie na zmianę statusu skoro jeszcze tyle czasu jest?

---------- Zaktualizowano 20:47 ----------

Nie tak dużo, 3 dni, chyba, że w sobote i niedziele ludzie w CDP też będą pracować.
No jak paczki zostałyby wysłane w poniedziałek to kurier dostarczyłby je bez problemu na premierę na drugi dzień, to samo inpost pewnie gdyby je dostał to by zdążył rozwieść, nawet jakby rozdali je w piątek to mieliby zapas czasu.
 
Nieważne jaki wam się wyświetla status, bo CDP jasno i klarowanie odpisało mi, że

Nic się nie martw. Wszystkie egzemplarze dotrą do odbiorców w dniu premiery, 19 maja. Nie planujemy dostarczenia przesyłek przed tym terminem więc na pewno nie będziesz "poszkodowany".

Wniosek? Status się zmienia, ale paczek i tak wcześniej niż o godzinie 0:00 19 maja nie dostaniemy, chyba, że wciskają bajki.
 
A tak w ogóle, co oni w tym mailu piszą, który wysyłają przy zmianie statusu na "W realizacji"?
Masz na poprzedniej stronie

"Informujemy Cię, że Twoje zamówienie na produkt typu PREORDER zostało przekazane do kompletacji w naszym magazynie."
 
Nie wiem, czy kogoś to zaciekawi, ale ja już mam "wysłane" zamawiając przez paczkomat. Trzeci mail dzisiaj od cdp :yes:
 
Ja na maila dostałem fakturę za EK. Biorąc śledzenie to moja paczka jest gotowa do wysyłki czyli pewnie nie zostanie wysłana przed 16 maja. Gdzieś czytałem, że dla pewności wtedy mają być wysyłane paczki do paczkomatu.
 
Last edited:
Nie wiem, czy kogoś to zaciekawi, ale ja już mam "wysłane" zamawiając przez paczkomat. Trzeci mail dzisiaj od cdp :yes:
No własnie, przez paczkomat, Ci co nie maja to wybrali kuriera i o to sie rozchodzi ;)

E:
Pewnie to kwestia kilku godzin jak ten sam status będą mieli kurierowicze.
Na pewno kwestia kilku godzin, nie ma sie czym zamartwiac ;)
 
Last edited:
Dodam, że dostałem kod, który pozwala mi sprawdzić co się dzieje z moją paczką i jest na pierwszym etapie z 6.
 
Ja mam paczkomat i ciągle "w realizacji". Zaczynam się pomału niepokoić :(
W piątek max powinno być wysłane, żeby w poniedziałek umieścili w paczkomacie.
 
Top Bottom