Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

+
Mnie to ciekawi czy "W3" będzie tak świetnie działał i się skalował w SLI, jak "W2"
"W2" przepięknie w SLI działa.

Do tego kwestie PhysX - Bo to lubi być zabugowane. Dobry przykład to "Metro Last Light Redux" tam PhysX crashe powoduje.
 
Generalnie się nie znam, ale jeśli chodzi o to co wrzuciłeś... Powiedźcie mi ludzie, czy jak gracie to zwracacie uwagę na takie detale? Ok, ogień wyglądał trochę słabiej (ale wciąż świetnie) a ta reszta? Kto normalny wgl by to zauważył? Myślę, że jeszcze będzie pięknie :)
 
Mam nadzieję, że w zamian za te grafe to chociaż wydajność podskoczy, no ale prawda taka, że będzie to nieproporcjonalne i znowu gra wyjdzie dużo gorsza niż mogła wyjść przez konsole...
Sami zauważcie najczęściej grane gry są tylko na PC :
1.League of legends
2.World of tanks
3.CS:GO
4.Dota 2
Przypadek? Nie sądzę
 
Mam nadzieję, że w zamian za te grafe to chociaż wydajność podskoczy, no ale prawda taka, że będzie to nieproporcjonalne i znowu gra wyjdzie dużo gorsza niż mogła wyjść przez konsole...
Sami zauważcie najczęściej grane gry są tylko na PC :
1.League of legends
2.World of tanks
3.CS:GO
4.Dota 2
Przypadek? Nie sądzę

Co Ty tam bierzesz do zupki albo herbaty? :D Podziel się, serio! ;-)
 
No dla mnie akurat różnicy nie ma bo dla grafy grać nie będę, ale takie są fakty, że to konsole psują gry.

To że konsole będące...Dobra, nie będę obrażał konsol bo się ich użytkownicy mogą poczuć źle...
Ok zatem bez tego ;)

Co do gier które są najczęściej ogrywane to...Nie zgodzę się - Tego tyczyła się kwestia herbatki :)

Na swoim przykładzie Ci podam w co ja ostatnio sobie pogrywam

-GTA V
-Metro Redux LL
-Crysis 3
-Wiedźmin 2
-Ac Unity
-Da Inq.
-Shadow OF Mordor..
Jest od cholery fajnych tytułów przecież w które się gra :)
 
Sprzęt nie jest najwyższych lotów ale wydaje mi się, że osiągnie to co PS4 jeżeli nie więcej, jednak może rozważ GTX 770, bo zawsze jak patrzę na szynę 960tki to nie wiem czy się śmiać czy płakać.

Ciekawe. Jednak ja bym się zastanowił czy szersza szyna w tej karcie jest potrzebna. Przy tej ilości VRAM i tak nic nie da bo prędzej zbraknie pamięci jak ta będzie za wolna i przytka całość. 770 owszem może i jest szybsza le tylko odrobinę, ale dropy ma tak samo duże.
 
A możesz wymienić te fakty? Bo jestem ciekaw.

I bardzo jestem ciekaw jak będzie z wydajnością na moim 7970GE.

Ja za bardzo nie liczę na dobrą ilość klatek na tej karcie. Mam Asusa Matrix Platinum, ale nie oszukujmy się - to jest stara już karta.
W tym tyg. zamawiam prawdopodobnie nową kartę, bo nie chcę sobie psuć rozgrywki przez niski framerate.
 
Jeszcze jedno pytanie:

Co oznacza i5 3.1ghz w minimalnych? Czy jeśli mam i5 760 (4 rdzenie po 2.8ghz) to się nie załapie, czy warto próbować :)?
 
To ja już się nie martwię dłużej, że mi się komp rozpuści ^^ Własnie dołożyłem wentyl 200mm na ścianie wiejący na karty graf i założyłem nowe chłodzenie CPU. Będzie git, tylko 5 dni! :yes:
 
@MaciekR94
Twój procesor jest gorszy niż ten wskazany jako wymagany by zagrać na minimalnych i ma nieco niższe taktowanie, ale głowy nie dam, że nie zagrasz. Nadziei bym na Twoim miejscu nie porzucał i poczekał na testy spokojnie.
 
Ja 4 razy 12 cm dołożyłem :p

Ja teraz mam łącznie 2x120mm i 1x200mm wywiewne i 2x200mm wciągające, a na radiatorze CPU kolejne 2x120mm. Zostało miejsca na kolejnego 200mm na górnej ścianie :D
Jak wrócę z ostatniej matury dzisiaj to spróbuje jeszcze bardziej kable uporządkować, ale i tak przewiew jest już epicki :D
 
A co polecicie jeśli chodzi o chłodzenie lapka? Wiem, czyszczenie itp ale chodzi mi o cos dodatkowego :) wolałbym, żeby nie były to żadne pasty bo z moimi umiejętnościami może udać mi sie tylko rozkręcić komputer, ze złożeniem go będzie gorzej. Myślałem o podkładkach chłodzących, może coś polecicie?:)
 
Nie grałem w AC Unity. Wymagania są chyba dość porównywalne, ale wszyscy słyszeli o technicznych problem tej gry. Po W3 spodziewamy sie raczej (spodziewamy się, prawda?) porządnej roboty w tym konkretnej optymalizacji, więc stosunek podanych wymagań do faktycznych możliwości pewnie będzie bardzo różny. Jestem słaby w kwestii sprzętu PC, a tyle ile się nauczyłem nauczyłem się właśnie poszukując odpowiedzi na pytanie "Czy odpali mi W3?'. Na podstawie opinii wielu ludzi, poszukiwań i analiz dochodzę do wniosku, że jeśli twój komputer jest słabszy (oczywiście nie jakoś drastycznie) od tego podanego w wymaganiach to kosztem kilku bajerow, ktorych braku pewnie nawet nie dostrzezesz, da się odpalić grę i bawic sie nią z powodzeniem. Co więcej, 90% spytanych także na tym forum, czy sprzęt taki jak jest w wymaganiach minimalnych odpali grę odpowiada ze odpali w swietnej jakosci na srednich ustawieniach. Wnioskuje wiec ze komp troche slabszy po prostu odpali wiedzmina na slabszej grafice albo niższej rozdziałce. Opinia totalnego laika ale od kilku dni przeszukuje internet i tyle udało mi się ustalic :) Proszę mnie poprawić jeśli się mylę.
 
Top Bottom