Wiedźmin 3 - Wygląd Geralta

+
@Ant15tarrr było w materiałach, o których nie wolno głośno mówić na forum. :p Prawdopodobnie może to być jakaś misja w trakcie przyjęcia, które zostało pokazane przez chwilę na jakimś zwiastunie (scena z Geraltem i Triss, o ile się nie mylę ze zwiastuna Elder Blood Gameplay Trailera z kwietnia :p).
 
Last edited:
@SoltysGamingPL
To by wiele wyjaśniało, bo starałem się unikać niektórych wycieków i jak widać się udało :p. A co do tego czy to jest misja w trakcie przyjęcia, to nie wiem w sumie dlaczego mógłbyś o to podejrzewać tą scenę (której w Elder Blood swoją drogą nie było). Ale napisałem też celowo, że nie jest to pokazane tylko w jednym momencie, m. in. z tego powodu, że nie przemawia to za tym, iż jest to element jakiejś misji.
Ed:
@Ant15tarrr Dawno zwiastunów nie oglądałem, a i ogólnie jakoś dzisiaj ciężko myślenie mi idzie. W każdym razie w grze chyba ma być jakieś przyjęcie, możliwe że wtedy będziemy otrzymywać maskę, a potem będziemy mogli ją ubrać kiedy chcemy.
Być może, ale daj to lepiej w spoiler ;)
 
Last edited:
@Ant15tarrr Dawno zwiastunów nie oglądałem, a i ogólnie jakoś dzisiaj ciężko myślenie mi idzie. :D
W każdym razie w grze chyba ma być jakieś przyjęcie, możliwe że wtedy będziemy otrzymywać maskę, a potem będziemy mogli ją ubrać kiedy chcemy.
 
Last edited:
SWAG biacz !!!

 
Czyli to jest fryzura z KM czy The Trail. Cóż, nie wygląda tak dobrze, ale i tak jest lepiej niż cintryjskie wahadło czy ta druga fryzura, której nazwy za cholerę nie mogę sobie przypomnieć.

Zobaczymy co przyniesie DLC.
 
Eh, chyba się już niedoczekam takiego Geralta jak w jedynce. Z dzikim wyrazem twarzy długimi i niechlujnie rozpuszczonymi włosami. Tam moim zdaniem wyglądał jednak najlepiej, myślałem że jakaś rozpuszczona fryza pomoże mi w przybliżeniu nowego Geralta do starego, ale widzę że nie, chyba że będą jeszcze jakieś inne "uczesania"

 
Eh, chyba się już niedoczekam takiego Geralta jak w jedynce. Z dzikim wyrazem twarzy długimi i niechlujnie rozpuszczonymi włosami. Tam moim zdaniem wyglądał jednak najlepiej, myślałem że jakaś rozpuszczona fryza pomoże mi w przybliżeniu nowego Geralta do starego, ale widzę że nie, chyba że będą jeszcze jakieś inne "uczesania"


Twój jedynkowy Geralt w grze wyglądał tak:



Geralt z W3 bardzo go przypomina (dużo bardziej niż wersja z W2).
 
@Nars to i widzisz, sam tę ogromną różnicę między niechlujnymi włosami i dziką twarzą tego z W1 a tego z W3 nam tutaj pokazałeś. Uszy ma Geralt w W1 odsłonięte! Nie wiem jak Ty, ale jak widzę ludzi z uszami na wierzchu, to się boję.
 
W materiale z gram.pl jest sporo scen z rozpuszczonymi włosami. Moim zdaniem wyglądają o wiele sensowniej niż w dwójce.

 
Podoba mi się ta Geraltowa mina:
 

Attachments

  • vlcsnap-2015-05-13-00h34m21s606.jpg
    vlcsnap-2015-05-13-00h34m21s606.jpg
    218.5 KB · Views: 68
Last edited:
Geralt jak ogrodnik w tych szelkach :p
W sumie nawet to brązowe coś z przodu na pierwszy rzut oka wygląda jak torba z ziarnami do rozsiania....
A poza tym to owszem, masakra.
 
Top Bottom