Wiedźmin 3: Dziki Gon już dostępny do wstępnego pobrania!

+
A czemu osoby które zakupiły grę w wersji pudełkowej nie mogą pobrać jej wcześniej, skoro i tak trzeba pobrać jakiś plik bez którego gra się nie uruchomi ? Przecież potwierdzeniem oryginalności jest jakiś tam cd- key(serial), a nie płyta na której jest gra nagrana.
 
A skąd masz niby mieć ten cdkey, który jest wymagany do pobrania gry? Cdp nie będzie rozpakowywał przecież każdego egzemplarza i wysyłał mailem. Trochę cierpliwości.
 
W momencie próby pobrania tego pliku, który jest niezbędny do uruchomienia wpisywałbym cd- keya.
W moim przypadku sporo przyspieszyło by to granie bo i tak muszę pobrać grę bo nie mam napędu w kompie.
 
Jak dobrze poszukasz to i pobierzesz (nie żebym zachęcał :p). Tylko jaki w tym sens, skoro wszystko z płyty będzie się instalowało dosłownie moment?

Edit.
Skoro nie masz napędu, to faktycznie nieco komplikuje sprawę. Wydłuży Ci się trochę, ale przecież wiedziałeś wcześniej, że dostaniesz wersje na nośnikach.
 
Last edited:
W moim przypadku sporo przyspieszyło by to granie bo i tak muszę pobrać grę bo nie mam napędu w kompie.

Podejrzewam, że wiedziałeś na co się piszesz zamawiając wersję pudełkową.
Nie można mieć wszystkiego, niestety.
 
Nie można mieć wszystkiego, niestety.
Co nie zmienia faktu, że szkoda, iż kupujący kolekcjonerkę nie zostali potraktowani jak przy W2, gdzie (jeśli mnie pamięć nie zawodzi) pudełko dostaliśmy już w piątek a premiera była we wtorek... Można było sobie dzięki temu umilić "tą ostatnią niedzielę" ;)

edit:
Nikt nie powiedział, że nie dostaniesz gry osiemnastego.
Różnie może być.

Właśnie miałem dopisać, że patrząc na status zamówienia na cdp.pl może będziemy mieli niespodziankę.
 
Last edited:
Co nie zmienia faktu, że szkoda, iż kupujący kolekcjonerkę nie zostali potraktowani jak przy W2, gdzie (jeśli mnie pamięć nie zawodzi) pudełko dostaliśmy już w piątek a premiera była we wtorek... Można było sobie dzięki temu umilić "tą ostatnią niedzielę" ;)

Nikt nie powiedział, że nie dostaniesz gry osiemnastego.
Różnie może być.
 
Szukałem jakiegoś info odnośnie czasu w jakim gra zostanie odblokowana na steamie i znalazłem tam coś takiego


Czyli wygląda na to że na steamie będzie odblokowane w tym samym czasie co na GoGu ;)
 
A wiadomo czy na Steamie będą osiągnięcia do zdobycia? :p
Bo nie ma o tym info, albo ja jestem ślepa.

I mam nadzieję, że będzie się dało grać już rano, a nie o 19, bo planuję urlop na wtorek :D
 
Dobrze, że w edycji pudełkowej osiągnięć nie będzie. Widziałem jak to wygląda na gameplayu z XBO - wywala z immersji, jakby w kinie podczas oglądania thrillera w kulminacyjnym momencie sąsiad z boku trącając Cię w łokieć zaczął wypytywać, czy przypadkiem nie masz chusteczek higienicznych.
 
W Xbox wyglądało to strasznie (i jeszcze ten dźwięk) - ale to konsole, a one rządzą się innymi prawami.

Na szczęście na PC nie ma takiego jarmarku. Zastanawiam się jak będzie z wersją GOG (GALAXY) i czy ewentualne wyświetlanie osiągnięć można będzie wyłączyć z samej gry (nie lubiłem tego "ficzeru" nawet na Steam).
 
A mi się*osiągnięcia bardzo podobają, pod warunkiem, że są przemyślane. Chciałbym by na GOG także się*pojawiły.
 
Same osiągnięcia mogą być. Ani mnie to ziębi, ani grzeje. I tak nie będę na to zwracał uwagi. Byleby można było wyłączyć ich widoczność w trakcie gry.
 
Szczerze mówiąc nie mam nic do osiągnięć, takie subtelne w którymś z rogów z ekranu jak na Steamie są nawet okej, bo czasami dobrze dobrane nazwą potrafią wywołać uśmiech na twarzy. :)
 
Tak na szybko zobaczyłem jak na steamie wygląda sprawa z czasem w którym gra będzie dostępna i jeszcze nie tak dawno pisało że 19 maja, teraz jest tam 18 maja i do odblokowania jest 2 dni :p
 
Widzę, że wcześniej był poruszony temat wersji językowej i padła odpowiedź, że pakiety językowe będą opublikowane wkrótce. Do premiery pozostało kilkanaście godzin, a ja wciąż nie mam jak zmienić języka gry z angielskiego na polski w Galaxy. Wie ktoś może - czy to "wkrótce" znaczyło "wkrótce, przed premierą", czy "wkrótce po premierze"? Jakoś nie bawi mnie wizja rozpoczęcia gry z Geraltem mówiącym po angielsku.
 
Top Bottom