Wiedźmin 3 - grafika

+
Tańsza alternatywa to Taki I3 + GTX 750Ti + 8gb ramu, i nawet na SSD styknie itd.
Cena wyjdzie podobna jak konsoli.Nadal taki maluch będzie lepszy niż konsola.
One nie są żadną alternatywą, jedynie półproduktem który hamuje rozwój na rynku.

Weź u siebie trochę mocniej procką podkręć , daj na te 16 ghz :)

Hmm, podsumujmy.
i3 3,6GHz 500zł
GTX 750Ti 2GB 620zł
plus jakiś tam dysk ssd ze 300zł trzeba dać
dobra mobo - to też by trzeba było wyłożyć koło tysiaka bo to gwarancja na rozbudowę
8gb ramu no z 500zł
zasilacz bym miał swój, OCZ 500W chyba że też nie starczy to trzeba doliczyć cztery stówki
Coś około 3200 bądź 2800, majster, to jest wartość dwóch konsol. Ani nie tanio, ani jakoś specjalnie dobrze.
Dodam ze nie kupuje sprzętu na allegro ani niczego używanego, już kiedyś się naciąłem i skutecznie mnie to odrzuciło.
Nie wykluczam że w przyszłości nie kupie komputera, tyle że ja chce grać już, teraz, a teraz znaleźć 3000 czy 4500 jak składałem zestaw, to raczej nie ma szans. Także to czy ja kupię konsole czy nie, nie zmieni niczego, rynek i tak będzie przyhamowany, a ja sobie pogram za mniejsze pieniądze.

Weź u siebie trochę mocniej procką podkręć , daj na te 16 ghz :)
Kurde no, podkręciłbym ale już nie nadążam lodem rzucać ;p

Co do oprawy, nie liczyłbym na znaczną poprawę względem wersji konsolowej, będą to raczej jakieś pierdółki.
 
Wielu konsolowców tutaj wyrażało opinię, że grafika nie jest ważna i że gra jest i tak nadal ładna. Także my im zostawiamy taką wersję gry a sami liczymy na to, że wersja PC teraz czy później dzięki poprawkom osiągnie standardy tego gamplaya z E3 powyżej. :)
 
Wielu konsolowców tutaj wyrażało opinię, że grafika nie jest ważna i że gra jest i tak nadal ładna. Także my im zostawiamy taką wersję gry a sami liczymy na to, że wersja PC teraz czy później dzięki poprawkom osiągnie standardy tego gamplaya z E3 powyżej. :)

Oby tak było. Inaczej -10 to klimatu.
 
@Ivraas

"dobra mobo - to też by trzeba było wyłożyć koło tysiaka bo to gwarancja na rozbudowę
8gb ramu no z 500zł"

Wiesz co, zanim się zabierzesz za "składanie" zestawów, to miej jakiekolwiek pojęcie o sprzęcie, bo jak takie pierdoły piszesz...
To faktycznie i cena wychodzi większa.

http://www.pcprojekt.pl/index.php?/p__konfigurator/action__2/laptop__/data__eJyNUEEKwjAQ$Muei!xukzT1D!LRg3gIbQ6ltUrTIir!3SQ0kIOih80ws7MzkCdcp0u79DNsjyCrEqEAharygOtIKaSHEnWdlFpQ8DHqACSTnYl1dvl9TgV0w8U1oTVEUbbNOX3gf6U3djQhnEWQRJ0bWMdXJK5UjI6cMan6d8$a5Zaz7wIu4!9NZjb7frLOS8SrsOus62zzGKORqo1QfnPrB9MeBuPGu5cRXm$tNFCT

A da się taniej :)

MOBAS za 1000 zł? Daj spokój...A co 3way/4way SLI chcesz robić ? :) Do zestawu budżetowego, bierze się najtańszą płytę.
Ani CPU nie będzie kręcony ani nawet dwóch kart nie będzie.
 
Heh złudne naadzieje - visual parity........ chociaż może... niewiele zostało ! :p
Swoją drogą jeszcze nie dawno porównywano wszystko do VGX. Teraz chce się gry z gameplaya 35min. xD
Bądź co bądź mi się gra teraz bardziej podoba (dziwne) ale to chyba przez mniej jaskrawą kolorystykę i zbliżoną kamerę.
https://www.youtube.com/watch?v=_XXOofl2cXE choćby tu. Grafika i kolory są lepiej stonowane.
 
Wielu konsolowców tutaj wyrażało opinię, że grafika nie jest ważna i że gra jest i tak nadal ładna. Także my im zostawiamy taką wersję gry a sami liczymy na to, że wersja PC teraz czy później dzięki poprawkom osiągnie standardy tego gamplaya z E3 powyżej. :)
Stanie się to szybciej niż się nam wydaje :) Chłopaki znajdą sposób na wyciśnięcie ostatnich soków z naszych maszynek :)
 
Szczerze dla mnie najlepszy moment to wschód słońca, to naprawdę daję radę. Najgorzej wypada noc z opadami nic szczególnego a nawet słabo, mogło być lepiej , no ale lepsze to niz nic.

Poziom Rockstara to to wprawdzie nie jest, ale w porównaniu z dwójką niebo a ziemia.
 
Stanie się to szybciej niż się nam wydaje :) Chłopaki znajdą sposób na wyciśnięcie ostatnich soków z naszych maszynek :)

Taki oto komentarz znalazłem na PurePC :)

"" Zobaczymy. Nie wiadomo czy ten gość to w ogóle prawdziwy jest. Na PCMR ktoś analizował nieścisłość pomiędzy tym co mówi a tym co jest w plikach.
Chodzi np. o teselację wody która rzekomo według tego pana została całkowicie usunięta z gry a w pliku config znajduje się chociażby pozycja "GlobalOceanTesselationFactor=10". Mało tego, jest tam nawet pozycja "UberSampling=0", więc wstrzymajmy się z tym circlejerkiem na downgrade aż do premiery i patcha startowego ok? :) "

Ciekawie, kurde, dawać mnie ten ubersampling! :D
 
@Ivraas

"dobra mobo - to też by trzeba było wyłożyć koło tysiaka bo to gwarancja na rozbudowę
8gb ramu no z 500zł"

Wiesz co, zanim się zabierzesz za "składanie" zestawów, to miej jakiekolwiek pojęcie o sprzęcie, bo jak takie pierdoły piszesz...
To faktycznie i cena wychodzi większa.

http://www.pcprojekt.pl/index.php?/p__konfigurator/action__2/laptop__/data__eJyNUEEKwjAQ$Muei!xukzT1D!LRg3gIbQ6ltUrTIir!3SQ0kIOih80ws7MzkCdcp0u79DNsjyCrEqEAharygOtIKaSHEnWdlFpQ8DHqACSTnYl1dvl9TgV0w8U1oTVEUbbNOX3gf6U3djQhnEWQRJ0bWMdXJK5UjI6cMan6d8$a5Zaz7wIu4!9NZjb7frLOS8SrsOus62zzGKORqo1QfnPrB9MeBuPGu5cRXm$tNFCT

A da się taniej :)

MOBAS za 1000 zł? Daj spokój...A co 3way/4way SLI chcesz robić ? :) Do zestawu budżetowego, bierze się najtańszą płytę.
Ani CPU nie będzie kręcony ani nawet dwóch kart nie będzie.

Po to się bierze dobrą płytę, żeby wyjść z tego budżetowego zestawu kiedy dzisiejszy sprzęt potanieje, a nie kupować nową płytę i wszystko składać od podstaw. Po za tym sprzęt który podałeś już dzisiaj figuruje w minimalnych [a nawet czasem nie], to ile ja sobie na nim polatam? No ale co ja tam będę gadał, wuja się znam, kasy nie mam i jeszcze konsole kupiłem, co za plebs ze mnie ;]
Ogółem to zakończmy temat bo to bardziej o grafice, nie sprzęcie, dlatego nie będę go już ciągnął.
 
@Ivraas

Dziwny masz tok rozumowania. W PC wszystko musi być zbalansowane. Budżetowa płyta do mojego by się nie nadawała.
Ani OC procka ani SLI,nie mówiąc już o 3/4Way a miałem trzeciego TX ale chwilowo jest u kumpla (a niech se pogra ;-) ).
Ale nie do cholery do zestawu budżetowego? Upgrejdy w stylu dorzucić ram, zmienić procka nawet na I7 4790 (bez K bo zbędny do takiego mobasa).
Czy dorzucić twardziele itd. Zmienić kartę graficzną to luz.
Po za tym plytę z chipsetem Z97 można kupić w granicach 400 zł - CAŁKOWICIE wystarczającą.

Naprawdę, nie kłóć się ze mną w tych kwestiach :)
 
Ubersampling? To coś zarżnęło moją poprzednią kartę przy Wiedźminie 2!

Titan X jest pierwszym GPU który sam daje radę z uber + ultra w 1080 60+ fps :)
W 1440p 45-55 :) Uber to generalnie jest x4 rozdziałka (+/-)

SLI z TX i taki uber ma ponad 100 fps (tylko dwie karty) Przy 1440p + uber + ultra po 70-90.
Przy 3TX miałem po 90-120 :)
 
Tragedii strasznej z tym ubersampingiem nie miałem na 970 View attachment 13991
Gra chodziła w średnio 35 fps (choć zdarzały się okazjonalne dropy poniżej 30)
 

Attachments

  • Bez tytułu.jpg
    Bez tytułu.jpg
    85.8 KB · Views: 64
Proponuję o sprzęcie rozmawiać w temacie sprzętowym, to jest temat o GRAFICE.

Następne posty nie na temat będą kasowane.
 
Top Bottom