Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
http://pclab.pl/news63717.html czyli ograniczyli - bo konsole.
 
Gra na tym materiale wygląda odrażająco i rozczarowująco.
Naprawdę mam wielką nadzieję, że jednak w ostatniej chwili wprowadzono jakiekolwiek różnice do wersji PC i chociaż zagęszczenie ludności oraz tekstury ulegną poprawie.

Czytałem gdzieś, że zrobią to specjalnie dla Ciebie ;)
A tak na poważnie, to mi się ten materiał bardzo podoba. Co do wprowadzenia zmian w wersji pc, to nie liczyłbym na wiele, a już z pewnością nie na zwiększenie liczby npc. Tekstury...mają tylko jeden zestaw, ale to już bardziej prawdopodobne niż npc - takie moje zdanie

Jednak, przynajmniej według mnie, gra jako całość, w szczególności duże połacie terenu, pływanie łódką, wpływ pory dnia na widoki z pewnością nie stoi blisko słowa "odrażająco".

Naprawdę Wam współczuję, bo już teraz wiem, że nigdy nie osiągnięcie takiego poziomu radości z gry jak ja i wielu innych. Szkoda...

Dlaczego wszystko wygląda na takie wyblakłe i wielokrotnie sprane? Dokładając do tego poziom low, bo tak to dla mnie wygląda, to wersji na ps w życiu bym nie nazwał ładną, a że kogoś to może zachwycać, to już w ogóle, poziom zdziwienia maksymaln

To możesz się dziwić, bo dla mnie to najładniejsze cRPG jakie widziałem, a klimat wylewa się z ekranu....szkoda gadać, i tak nie pojmiesz, bo Ci się nie podoba. Na pc będzie lepiej, ale czy o wiele lepiej - oczywiście, że nie, nie wierzę w to już od dawna. Ale też ucieszę się z każdej małej zmiany na plus.

Jeśli chodzi o downgrade, to mnie przekonuje najbardziej scena jak Geralt zmierza w stronę targowiska w Novigradzie. Faktycznie obecnie wygląda to nieco gorzej. Ale też jest nieźle, tylko tam było pełno npc widać. Reszta porównań mnie nie rusza.
 
Po skrócie

Gra jest na prawdę boska , ładna i za pewnie jest majstersztykiem fabularnym w to nie wątpię.

Jednak nikt nie zaprzeczy temu że gdyby miała być tylko na platformy PC była by o 3 ligi wyżej graficznie ;-)

Ja osobiście nie mam ostatnio modnego "bólu dupy" z powodu grafiki
ale mam żal o to że CDPR nie może nam pokazać się w akurat tej dziedzinie NA 100% z powodu baaaardzo cienkich konsol ;-)
 
Jednak nikt nie zaprzeczy temu że gdyby miała być tylko na platformy PC była by o 3 ligi wyżej graficznie ;-)

tak i byłaby do tego wielkości Wiedźmina 2, ponieważ bez zysku z konsol nie mogliby sobie pozwolić na nic więc, proste. Coś za coś. Gdyby natomiast konsole były znacznie silniejsze, to bardzo wielu graczy pc nie zagrałoby w Wieśka, bo sprzęt za słaby.

---------- Zaktualizowano 17:11 ----------

Ciekawe czy CDPR jest przygotowane na shitstorm a'la watch dogs ze strony graczy pc, którzy nadal myślą że te efekty są jeszcze w grze:

Milion preorderów - są :D
Powinni byli się przyznać wcześniej. Cóż, kogo boli tego boli. Ja jestem grą zachwycony.
 
Szkoda, że nie od PI, ale poziom i tak wysoki :p Bardzo wysoki :D

I Geralt jak w spocie TV ma medalion z W1 :p
 
Top Bottom