Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Że co? Kolejne CGI? No to hype mi opadł do zera...

To już wiadomo na co poszła większość budżetu, na 4 (!) filmiki CGI (trailer killing monsters, intro, spot i teraz to). Kosztuje to majątek, a jak dla mnie działa mniej skutecznie niż dobrze zrobiony gameplay trailer. Szkoda. Też lubię animacje, no ale samo intro i killing monsters by wystarczyły. Co za dużo to niezdrowo.

Dobra, ponarzekałem, a teraz czekam :p Z minimalną ekscytacją, ale czekam. Rozumiem, że PI tego nie robiło?

Live action trailer!
Ke? :p
 
Last edited:
Dla mnie już intro było niepotrzebne, Killing Monsters spokojnie mogło nim być. Chociaż chętnie obejrzę CGI, bo śliczne jakościowo oraz bez spoilerów z gry.
 
Raczej CGI:)

Zaraz, zaraz. TO jest CGI?:



Nie wierzę :p.
 
Przecież gołym okiem widać, że to CGI. Jakość mniej więcej jak w Beowulfie. Nie wiem gdzie to można z realem pomylić :p Najrealistyczniejszy jest fragment z domkami, ale ta panienka wygląda najbardziej "sztucznie" (choć i tak nadal świetnie)

Ja mam tylko ogromna nadzieję, że to nie jest ten materiał, na który tak się napalał ten Czech. Zaraz się okaże, że REDzi są dumni tylko z filmików CGI, bo trailery z gameplayem nie robią żadnego wrażenia.
 
Last edited:
@adventus.991 Przeca panienka to akurat jako żywa wyszła, Beowulf nie ma w ogóle do niej startu jeśli chodzi o zbliżenie się do realizmu. Polecam odświeżyć sobie ten film, bo choć w dniu premiery robił ogromne wrażenie, to dziś jego oprawa wygląda inaczej niż mogłoby się wydawać, że wygląda. :)
Ja tam właśnie w momencie, w którym pojawiła się ta kobieta, zacząłem mieć wątpliwości czy to aby CGI i myślał żem już, że to aktorzy są. Szczególnie w ruchu, grafikę można pomylić z prawdziwością.

BTW czy tylko ja uważam, że ta dziewoja jest mega urodziwa? :p
 
Mój ojciec jak to zobaczył to wyśmiał Marcina i stwierdził, że każdy głupi widzi, że to film, a nie CGI. :p Film przerobiony komputerowo, ale film.
Chociaż mówi, że jeśli to faktycznie 100% animacja, to zaczyna wierzyć w magię :D
Akurat dziewczyna wyszła najbardziej realistycznie z całego teasera. A całość miażdży. Po prostu miażdży. Wyczuwam najlepszy trailer Wiedźmina ever. Klimat wylał się z ekranu i zalał mnie po czubek głowy.
 
Last edited:
Na końcu ukrytej wiadomości jest napisane, że w Novigradzie jest 2000 drzwi, które idzie otworzyć, nieźle :D
 
Zajawka fajna.

Przywodzi mi na myśl nieco promocyjny art z lat pierwszego Wiedźmina, na którym widniała ponętne kobieta w negliżu, którą w następnej "scenie" (gdy już niewiasta była przemieniona w potwora) zabijał Geralt (przygważdżając ją mieczem do łoża).
Ale zobaczymy jak tutaj się to rozegra.
 
After 3 long years The Witcher Wild Hunt is finally ready to go.
The revievs are already out, and and the reception is amazing.
We cant wait to hand our baby over to you

Its very important milestone for all of us here
We went from 50 people on the firs Witcher
to over 200 creating a mssive open world of Wild Hunt

Its a grand scale now but the nuance and soul of the series are intact
We wouldnt havent other way

This one is for fans, who supported us all this time
Those who cheered for a different kind of fantasy

One thats dark, unselling and personal
Heres something to seweenten these last days of waiting
Heres a Night to Remember
A short spoiler-free cinematic

P.S. In terms of scale, let us just say that the town of Novigrad in our game has over 2000 openable doors! Imagine the mass of load time it would generate in the Wticher 1 :)

Leci to tak :D.
 
Ja też odebrałem trailer jako film z żywymi aktorami. Dziewczyna IMHO bardzo realistyczna, a Geralt ni jak nie wygląda jak Geralt z poprzednich CGI. :p

Mógłby ktoś przepisać treść ukrytej wiadomości, albo wrzucić lepszą, czytelniejszą stop-klatkę?
 
Top Bottom