Wiedźmin 3 - grafika

+
https://i.imgur.com/FI4FR3A.jpg

Wygląda na to, że ten rodzaj krzaków przestał wyglądać jak rozmazana papka wycięta z papieru :D

To roślinność sprawiała najgorsze wrażenie z całej tej gry, bo jej jest najwięcej. Niech tylko zadbają żeby nie było widać jej niedociągnięć a ja osobiście będę mega zadowolony. Obniżyłem już wymagania do minimum, jak będzie wyglądać tak jak streamie IGN to znajomym będę odinstalowywał piraty na kompach żeby wydali te parę groszy na grę, nawet kupię w promocji sobie na steamie, zamówię dodatki...

ps. jestem właścicielem kolekcjonerki, żeby ktoś sobie nie pomyślał że hejtuje a nawet nie kupiłem !:p
 
Mam nadzieje że na na premierę załatwisz nam parę screenów 4k ultra bez kompresji

Po premierze wrzucę screeny - ultra oraz 8K :) Poza tym postaram się poszperać w plikach .ini, zrobić porównanie jak wygląda gra z i bez filtru wyostrzającego oraz z SweetFX.
 
Moderzy będą mieli BARDZO dużo do roboty... Szkoda. Jakoś nie chce mi się wierzyć w te całe wypowiedzi "anonimowych REDów" ale nie jest zaskoczeniem, że ta cała "nowa generacja" nie istnieje. Już kiedy wyszły konsole to w fazie produkcji były gry, które nie mogły one odpalić.
 
Moderzy będą mieli BARDZO dużo do roboty... Szkoda. Jakoś nie chce mi się wierzyć w te całe wypowiedzi "anonimowych REDów" ale nie jest zaskoczeniem, że ta cała "nowa generacja" nie istnieje. Już kiedy wyszły konsole to w fazie produkcji były gry, które nie mogły one odpalić.

Oby następna generacja była lepsza, chyba że już wtedy będzie się grało w chmurze.
 
Moglibyście przestać o tym co ma Wiedźmin do zaoferowania oprócz grafiki ? Wydaje mi się, że większość piszących zdaje sobie z tego sprawę. Temat jest poświęcony technicznym aspektom oprawy graficznej i byłoby miło gdybyśmy nie wtrącali do dyskusji o technikaliach jakiś danych o tym ile drzwi można otworzyć w Novigradzie, jaki to piękny styl artystyczny ma gra, czy jak świetną fabułę.

To zapisz się na forum dla profesjonalistów, zamknięta i konkretne. Żaden z Ciebie pro skoro siedzisz tutaj z takimi laikami jak np. ja - i nie mam zamiaru Cię obrazić, stwierdzam fakt. Mam kumpla, który jest na poziomie ekspert z kompami i na takie fora nie wchodzi, a nawet jeśli, to bynajmniej nie po to, aby o technikaliach pisać elaboraty - bo większość z nas by go nie zrozumiała. Tak jak Wy piszecie do bólu o downgrade, tak inni przedstawiają swoje argumenty.

Tak czy inaczej ja tutaj przestaję pisać(grafika), bo temat dobił do dna. Fakt jest taki, że na swojej 970 dostanę grafikę odrobinę lepszą od konsol, minimalnie, ot smaczki. Było o tym wiadomo od dawna, aż nagle, kilka dni przed premierą budzą się co niektórzy i stękają pisząc jakie to oni sprzęty w domu mają, a tu Wiesiek równany do konsol. Straszne. Żeby te konsole jeszcze naprawdę były złe, a one generują ładną, zadowalającą grafikę. I dobrze, oby jak najdłużej trwała ta generacja i żebym nie musiał wymieniać karty za 2 lata. Większość zatwardziałych pecetowców uważa graczy konsolowych za debili chyba, a prawda jest taka, że konsole sprzedają się fantastycznie i bynajmniej nie dlatego, że ludzie, którzy je kupują są głupi, gorsi od tych "pecetowców" - a i wielu z tych ludzi stać na porządne pc...o czym to świadczy? Ja wiem o czym.

---------- Zaktualizowano 21:00 ----------

Po premierze wrzucę screeny - ultra oraz 8K Poza tym postaram się poszperać w plikach .ini, zrobić porównanie jak wygląda gra z i bez filtru wyostrzającego oraz z SweetFX.

Załóż studio i zacznij tworzyć gry w 8k, z wymaganiami minimalnymi 4xTitan. Może sprzedasz dwie kopie.
 
@raf230885 Ten temat umarł już dawno temu od kiedy zaczęły się "dyskusje" typu bajkowe kolory.
Też mam nadzieje że ta generacja pożyje chociaż do 2018 nie mam ochoty wymieniać co chwila karty.
 
Na to co mają w sobie konsole to i tak super jak ta gra na nich wygląda. Chcielibyście super grafe na konsolach ale wtedy zapewne sama konsola by kosztować musiała z 2x tyle jak nie więcej i wtedy kto by to kupił? Nigdy by nie mieli tyle sprzedanych sztuk co przy obecnej cenie.
 
Last edited:
Mogli jednak wstrzymać się z wydawaniem wersji na PC i za rok wydać wersję jaką reklamowali - "next gen". Wtenczas mielibyśmy grę dekady.
 
@magu

To nie w stylu REDów. Jak wszyscy dostają - to wszyscy. Nie ma czegoś takiego, że PC dostaje później. Czy jakakolwiek inna platforma.

@Rhobar999

A 30 FPS to "sinematik ekspiriens". Fartuess ma rację - grafika się bardzo szybko zestarzeje. Chyba, że możliwości modowania będą ogromne.
 
Mogli jednak wstrzymać się z wydawaniem wersji na PC i za rok wydać wersję jaką reklamowali - "next gen".
Zgiń przepadnij z takimi pomysłami :halt:

@kaczor112
Ale to jest brak szacunku dla twórców, bo takie GTA na PC to na całym świecie trzymali pod spódnicą żeby tylko nikt nie dostał wcześniej a przy Wiedźminie wszyscy mają gdzieś kiedy jest premiera i wysyłają go i wystawiają na półki sporo przed czasem.
 
Last edited:
Top Bottom