Wiedźmin 3 - grafika

+
Czym się martwisz? Ograłbyś najpierw na konsoli jak taki niecierpliwy.
No już, specjalnie bym kupował i grał w Wiedźmina na PS4 żeby zapchać czas oczekiwania na wersję pecetową. :p Ja wiem, że u Rockstara takie wydawanie gry w kratkę jest czymś normalnym, ale jak dla mnie taka praktyka wcale przyjemna nie jest bo pomimo że GTA V się jarałem to już nie czułem takiego hype'u przy trzeciej premierze.
 
@magu

To nie w stylu REDów. Jak wszyscy dostają - to wszyscy. Nie ma czegoś takiego, że PC dostaje później. Czy jakakolwiek inna platforma.

Tak jak karcianka gwint dodawana TYLKO do kolekcjonerki na Xbox one... ;)
No, ale rozumiem, że chodzi Ci o dostęp do gry.
 
Last edited:
Szkoda, po prostu szkoda. Gra wydaje się świetna a nawet więcej niż świetna w prawie wszystkich aspektach poza grafiką. Szansa na coś wyznaczającego standardy na dobre kilka lat wprzód była na wyciągnięcie ręki. I jako fana właśnie to plus żałosne, w świetle faktów, zaprzeczanie downgradowi przez REDów boli najbardziej, bardziej niż samo rozczarowanie oprawą wizualną.
 
Szkoda, po prostu szkoda. Gra wydaje się świetna a nawet więcej niż świetna w prawie wszystkich aspektach poza grafiką. Szansa na coś wyznaczającego standardy na dobre kilka lat wprzód była na wyciągnięcie ręki. I jako fana właśnie to plus żałosne, w świetle faktów, zaprzeczanie downgradowi przez REDów boli najbardziej, bardziej niż samo rozczarowanie oprawą wizualną.
Widać, że nie masz pojęcia o czym mówisz, a co mają powiedzieć TAK był downgrade? Akcje na giełdzie by straciły na wartości i firma by wpadła w niemałe kłopoty.
 
Od kiedy się pojawił link do streamu IGNu, to jakoś jak by narzekanie na grafikę ucichło ? ;-)

Z całym szacunkiem ale na obydwu streamach gra nie wyglądała znacząco lepiej niż wersje konsolowe. Żałośnie słaby draw distance potwierdzony.
Marcin potwierdził że w wersji ultra powinniśmy być w stanie otrzymać jakość VGX nie mówiąc już o wersji z 35min gameplaya, która jest znacząco gorsza. Sorry ale po jakości grafiki zaprezentowanej na dzisiejszych streamach, które były podobno na ultra + hariworks mogę stwierdzić że będzie to niemożliwe.
 
Z całym szacunkiem ale na obydwu streamach gra nie wyglądała znacząco lepiej niż wersje konsolowe. Żałośnie słaby draw distance potwierdzony.
Marcin potwierdził że w wersji ultra powinniśmy być w stanie otrzymać jakość VGX nie mówiąc już o wersji z 35min gameplaya, która jest znacząco gorsza. Sorry ale po jakości grafiki zaprezentowanej na dzisiejszych streamach, które były podobno na ultra + hariworks mogę stwierdzić że będzie to niemożliwe.

Przed chwilą podczas streamu na IGN pokazali ustawienia, niby grają na ultra,ale HW mają wyłączone. Poza tym w post-procesingu mają wyłączone AA i aberracje chromatyczną. Dodatkowo zamiast HBAO+ jest zwykłe SSAO. Tyle zdążyłem przylookać przez te kilka sekund.
 
@kaczor112
Tak, tak właśnie mają powiedzieć. Dobrą markę buduje się także a może przede wszystkim uczciwością, tyle że to strategia długofalowa i przy obecnych odbiorcach elektronicznej rozrywki, którzy skłonni są, jak Ty na przykład, akceptować a nawet usprawiedliwiać dość oczywiste kłamstwa developera to rzeczywiście bardziej opłaca się im rżnąć głupa.
 
Top Bottom