Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
We wtorek wychodzi Dziki Gon. Pecetowa wersja okazuje się mega miłym zaskoczeniem - grafika jest dużo lepsza niż na konsolach, a bugów z PS4 prawie nie ma. Sama premiera okazuje się być bezproblemowa, każdy bez większych oporów pobiera odblokowujący, pięciomegabajtowy pliczek. Hejterzy marudzący na downgrade gdzieś nagle znikają. Pliki gry są łatwo dostępne i już powstają pierwsze mody, w tym na tekstury i na kamerę.

Zaprawdę powiadam Wam, tak będzie, jeszcze wspomnicie moje słowa. :p
 
Hejterzy marudzący na downgrade gdzieś nagle znikają. Pliki gry są łatwo dostępne i już powstają pierwsze mody, w tym na tekstury i na kamerę.

Zaprawdę powiadam Wam, tak będzie, jeszcze wspomnicie moje słowa. :p

 
Last edited by a moderator:
We wtorek wychodzi Dziki Gon. Pecetowa wersja okazuje się mega miłym zaskoczeniem - grafika jest dużo lepsza niż na konsolach, a bugów z PS4 prawie nie ma. Sama premiera okazuje się być bezproblemowa, każdy bez większych oporów pobiera odblokowujący, pięciomegabajtowy pliczek. Hejterzy marudzący na downgrade gdzieś nagle znikają. Pliki gry są łatwo dostępne i już powstają pierwsze mody, w tym na tekstury i na kamerę.

Zaprawdę powiadam Wam, tak będzie, jeszcze wspomnicie moje słowa. :p

We wtorek wychodzi Dziki Gon. Pecetowa wersja okazuje się niemiłym zaskoczeniem - grafika w ogóle nie jest widoczna bo gra działa tylko na GTX960 i 980. Na pozostałych kartach po uruchomieniu gry otrzymujemy Bluescreen. CDP ogłasza przesunięcie premiery o 12 tygodni. Prezes zarządu tłumaczy, że chodziło mu o 19 maja, ale nie powiedział przecież, którego roku. Pewnym problemem stają się zamieszki, które wybuchają o północy, a o gracze chcą wedrzeć się do siedziby CDP. Empik zamiast gry proponuje "wieczór z literaturą" czyli głośne czytanie Sapkowskiego, co jest powodem kilku linczów na ogłaszających tą nowinę. Hejterzy marudzący na downgrade zostają przypadkiem zdeptani przez tłum szukający tych, którzy pisali, że gra będzie GOTY. Połowa twórców popełnia Sepuku, a druga udaje chorobę psychiczną.

Zaprawdę powiadam, że powyższe jest tylko żartem i nic takiego się nie stanie
 
A co z zapewnieniami, że ultra zobaczymy dopiero po premierze? Ultra na którymś z ostatnich materiałów zostało potwierdzone przez RED?
 
We wtorek wychodzi Dziki Gon. Pecetowa wersja okazuje się mega miłym zaskoczeniem - grafika jest dużo lepsza niż na konsolach, a bugów z PS4 prawie nie ma. Sama premiera okazuje się być bezproblemowa, każdy bez większych oporów pobiera odblokowujący, pięciomegabajtowy pliczek. Hejterzy marudzący na downgrade gdzieś nagle znikają. Pliki gry są łatwo dostępne i już powstają pierwsze mody, w tym na tekstury i na kamerę.

Zaprawdę powiadam Wam, tak będzie, jeszcze wspomnicie moje słowa. :p

Gdy się obudzimy po tym pięknym śnie i :

1. Poczekamy do środy 20 maja, bo kurier z paczką przyjedzie pod nasz dom jak zwykle o takiej porze, gdy będziemy w pracy - w nagrodę za to, że zamówiliśmy kolekcjonerkę.
2. Już w czwartek (w środę kurier nas odwiedzi o 23.49) odpalimy grę i okaże się, że spiracono nasz serial (CD-key) czy co tam będzie potrzebne do odpalenia gry.
3. Po tygodniowych walkach z technical supportem uzyskamy nowy.
4. Odpalimy grę i rzeczywiście: bugów z PS4 tam nie będzie, będą za to PC-towe. Na szczęście, na skutek tego co opisano powyżej, będzie już patch. Będzie ważył 11,13 GB.

A po piąte i najważniejsze: wszystkie powyższe punkty staną się nieistotne o ile gra będzie wciskała w parkiet i tapetę fabułą :). A wszystko na to wskazuje.
 
Last edited:
Chciałem byc uczciwy i kupic gre ale teraz musze sie zastanowic :/ Jesli poprawia grafike do takiego poziomu jaki obiecywali, kupie. Jesli nie to chyba odpuszze sobie jakiekolwiek gry od CDproject.

I nie chodzi mi o grafike ale o olewanie klienta ;)
 
Chciałem byc uczciwy i kupic gre ale teraz musze sie zastanowic :/ Jesli poprawia grafike do takiego poziomu jaki obiecywali, kupie. Jesli nie to chyba odpuszze sobie jakiekolwiek gry od CDproject.

I nie chodzi mi o grafike ale o olewanie klienta ;)

Aha. To ja polecam dowiedzieć się jak gry powstają, a potem jak ciężko jest zrobić taką, która zbiera oceny 90+. Przy małym zespole i tworzeniu assetów na 3 lata przed premierą, kiedy zapewne liczyli na jakiś skok do przodu w kwestii kart graficznych. A wyszło jak wyszło, GTX 980 to karta niewiele lepsza od 780Ti, a Titan X jest zbyt drogi.

Zresztą i tak jestem zdania, że wersja PC nie będzie wyglądać gorzej niż SoD.
 
Chciałem byc uczciwy i kupic gre ale teraz musze sie zastanowic :/ Jesli poprawia grafike do takiego poziomu jaki obiecywali, kupie. Jesli nie to chyba odpuszze sobie jakiekolwiek gry od CDproject.

I nie chodzi mi o grafike ale o olewanie klienta ;)

Co to, powstał nowy deweloper CDprojeCt i stworzył jakąś grę o której nie było nic w mediach, a do tego pomyliłeś fora gier? :whistle:
 
Hmm myślałem że uczciwość jest troszkę bardziej trwałą cechą charakteru a przynajmniej że moralne usprawiedliwienie nieuczciwości nawet przed samym sobą wymaga wiele więcej niż to, że ktoś kogoś lekko zawiódł...
 
Jezu, następnym razem trzeba do wszystkich screenów dodawać gwiazdkę i dopisek "* propozycja podania". Reklama ma swoje prawa, zwłaszcza tak jak napisał Patrol - w 2013 roku można było się spodziewać większego skoku wydajności sprzętu, a tu GPU przede wszystkim zmniejszają pobór mocy, CPU rośnie po 2-3% z generacji na generację....

Zresztą poczekajmy - zobaczymy jak zapaleńcy z komputerami droższymi niż samochody poustawiają sobie ręcznie pliki konfiguracyjne ;)
 
Chciałem byc uczciwy i kupic gre ale teraz musze sie zastanowic :/ Jesli poprawia grafike do takiego poziomu jaki obiecywali, kupie. Jesli nie to chyba odpuszze sobie jakiekolwiek gry od CDproject.

I nie chodzi mi o grafike ale o olewanie klienta ;)

O stary... Jeżeli Ty masz takie podejście do gier, to może lepiej nie graj? : ) Olewanie klientów? Zobacz sobie zagrywki takich kolosów jak Activision, Ubisoft, czy Electronic Arts.


Z takim podejściem, to Ty chyba w ogóle gier nie kupujesz, bo każdy olewa klientów?
 
Top Bottom