Wiedźmin 3 - grafika

+
Masz rację... wyczerpują. Brak słów. Kupowałem niedawno kompa pod wiedzmina, wydałem prawie 7 tyś aby cieszyć oko przepięknymi obrazami które oglądałem na zapowiedziach. Teraz widzę, że nie otrzymam tego co pierwotnie reklamowano, bo liczą się użytkownicy konsol PS4 i XONE które nie uciągnęły tematu, a nie gracze PC.
Czuję się mocno zawiedziony, a nawet trochę oszukany.

https://www.youtube.com/watch?v=9GW7G18keRI&feature=youtu.be
 
To chyba nie do mnie :)

Do Ciebie mój drogi Panie. Ludzie nastawili się na grę i wymagania z kosmosu. Tak jak ja, wydałem kupę kasy na 970tke i g.skille 16gb gdzie do CSa tego nie potrzebowałem, bo moja 470tka radziła sobie naprawdę dobrze. Moim zdaniem powinieneś dostać bana za teksty typu "To sprzedaj i kup konsole" bo to jest bezczelność. Może Ciebie stać na takiego kompa, może Ci jest on potrzebny ale niektórym jak koledze wyżej strzeliło do głowy - efekt taki, że czuje się niesamowicie oszukany. Jak gra będzie wyglądała lepiej to każdy Ci podziękuję, jak się mylisz to dostaniesz tytuł Hipokryta of the year.

Jeszcze raz powtórzę, niektórzy musieli z czegoś zrezygnować jak ja dla sprzętu, uszanuj to w ciszy bo żyjemy w Polsce. Jak Redzi pocięli tak grę to mogli już wcześniej zaaktualizować wymagania. Teraz w zarządzie pewnie u nich śmiech "DEBILE WYDALI PINIONDZE NA SPRZENT JAK TO CHODZIC BEDZIE NA INTEGRACH LELELELELLELE, DZWONCE DO NVIDII PO GARNEK ZE ZLOTEM BO 15% DLA NAS" - tak się właśnie czuję.
 
Last edited:
Jak gra będzie wyglądała lepiej to każdy Ci podziękuję

Zrobię dokładnie to samo!
Trailery robiły na mnie piorunujące wrażenie i naprawdę sporo czasu zajęło mi przejrzenie na oczy, gdy wypłynęły te wszystkie materiały. Jeżeli nie twórcy gry to naprawią, to modderzy, ale tym, którzy będą mieć rację, trzeba będzie oddać honor.
 
Do Ciebie mój drogi Panie. Ludzie nastawili się na grę i wymagania z kosmosu. Tak jak ja, wydałem kupę kasy na 970tke i g.skille 16gb gdzie do CSa tego nie potrzebowałem, bo moja 470tka radziła sobie naprawdę dobrze. Moim zdaniem powinieneś dostać bana za teksty typu "To sprzedaj i kup konsole" bo to jest bezczelność. Może Ciebie stać na takiego kompa, może Ci jest on potrzebny ale niektórym jak koledze wyżej strzeliło do głowy - efekt taki, że czuje się niesamowicie oszukany. Jak gra będzie wyglądała lepiej to każdy Ci podziękuję, jak się mylisz to dostaniesz Hipokryta of the year.

Słucham?? :D Nikt Ci nie kazał kupować takiego kompa, to Twój wybór wyłącznie był i teraz zamierzasz płakać i zrzucać winę na konsole czy też płakać, że Twój komputer się nie spali? ludzie... nie lepiej było sobie tą kasę odłożyć? naprawdę w cRPG liczy się grafika tylko bo na fabułę nie będziesz patrzył gdyż co chwila będziesz sobie foty na fb wysyłał jaki wiedźmin jest piękny o jejciu... ogarnijcie się i nie płaczcie nad rozlanym mlekiem, macie wiadome od ponad roku jak gra wygląda, nic się w tym nie zmieniło a wy w ostatniej chwili kupujecie mega kompa by potem psiorzeczyć na producentów jak to was oszukali?? dorośnij.
 
Nie wiem czy każdy już czytał wypowiedź Momota odnośnie downgrade-u więc wklejam.Jak widać pomimo screenów i bezpośrednich porównań-idą w zaparte:p


"Musimy wyjaśnić pewną rzecz. To tylko plotki i jak wiecie nie komentujemy takich rzeczy. Chciałbym zaznaczyć, że nasza gra to wielka premiera - wielu ludzi jej wyczekuje i wielu chciałoby na tym nabić sobie zainteresowanie publiczności i zrobią to nawet poprzez opowiadanie rzeczy, które nie są prawdziwe. Dziki Gon wychodzi już za kilka dni i sami będziecie mogli sprawdzić, czy gra spełnia wasze standardy. Naprawdę w to wierzymy - pracowaliśmy na to przez 3 lata" - napisał Marcin Momot z CDP RED"
 
Do nikogo innego, tylko właśnie do Ciebie. ;)

To wytłumacz o co Ci chodzi bo ni cholery nie wiem :)

@PhaaTe

Te Twoje "żyjemy w Polsce" :D :D

Ok, to oznacza że trzeba marudzić, narzekać, hejtować itd. Nie?

Gra jeszcze nie wyszła, uboga konsolowa wersja (graficznie) miała swoje recki a takie postacie jak Ty, narzekają jak nie wiem co :D To jest po prostu śmieszne.

Dla Twojej wiadomości, ja również żyję, pracuję i mieszkam w Polsce.
Tylko zamiast wylewać gorzkie żale w stylu "wydałem kupę kasy na kompa" to robię swoje, cieszę się tym i nie marudzę.

Ty sobie kupiłeś 970ke i marudzisz, to co ja miałbym powiedzieć ? Gdzie jedną z moich kart ma obecnie mój kumpel, ja siedzę na dwóch ;-)
Weź odejdź chłopie z takim myśleniem...
Oszukaliii Cię, nie wydaje mi się :)

No a jeśli to idź w jego ślady :)

https://www.youtube.com/watch?v=nDh6pWvGaxE
 
Last edited:
Tak jak ja, wydałem kupę kasy na 970tke i g.skille 16gb gdzie do CSa tego nie potrzebowałem, bo moja 470tka radziła sobie naprawdę dobrze.
akurat o to pretensje to możesz mieć tylko do siebie, trzeba było zrobić upgrade sprzętu po premierze, skoro twierdzisz, że wcześniej nie było Ci to potrzebne. Tym bardziej, jeśli zrobiłeś go tylko ze względu na jedną grę.
 
Nie wiem czy każdy już czytał wypowiedź Momota odnośnie downgrade-u więc wklejam.Jak widać pomimo screenów i bezpośrednich porównań-idą w zaparte:p

Ja jedynie wyrażam niepokój tym, co widzę. Czas pokaże czy to plotki, a ja mam nadzieję, że tak.

To wytłumacz o co Ci chodzi bo ni cholery nie wiem :)

Nauka czytania ze zrozumieniem była w liceum, więc ja Cię tego uczył nie będę. :)
 
O ile swego rodzaju rozczarowanie niewątpliwą zmianą grafiki (czasem na lepsze, czasem na gorsze) potrafię zrozumieć, o tyle wypowiedzi w stylu "oszukali mnie, wydałem tyle i tyle na kompa, złodzieje!" są strasznie śmieszne.

Sam kupiłem niedawno nowy PC, a materiały pokazujące GAMEPLAY nie zmieniły specjalnie swojej jakości od prawie roku. Mam na myśli 35 minutowy gameplay, wszelakie PAXy, inne cuda, a już w szczególności - kilkadziesiąt godzin udostępnione przez youtuberów. Jeżeli ktoś czuje się oszukany, to chyba ostatni rok spędził pod jakimś głazem.
A inwestycja w PC się zwróci, już na materiale z IGN widać sporą różnicę względem PS4 (co zresztą nieraz potwierdzają grający), a weźcie pod uwagę jeszcze grzebanie w plikach gry i mody tego, co Wam się nie podoba.

Wyluzujcie, nie zdrowo się tak spinać :)
 
Last edited:
Słucham?? :D Nikt Ci nie kazał kupować takiego kompa, to Twój wybór wyłącznie był i teraz zamierzasz płakać i zrzucać winę na konsole czy też płakać, że Twój komputer się nie spali? ludzie... nie lepiej było sobie tą kasę odłożyć? naprawdę w cRPG liczy się grafika tylko bo na fabułę nie będziesz patrzył gdyż co chwila będziesz sobie foty na fb wysyłał jaki wiedźmin jest piękny o jejciu... ogarnijcie się i nie płaczcie nad rozlanym mlekiem, macie wiadome od ponad roku jak gra wygląda, nic się w tym nie zmieniło a wy w ostatniej chwili kupujecie mega kompa by potem psiorzeczyć na producentów jak to was oszukali?? dorośnij.

Ty dorośnij. Pierwsze pokazy na jutubach takie prawdziwe były 27 kwietnia. Kartę kupowałem w Grudniu bo premiera miała być w lutym, więc naucz się dodawać. Gra może być najlepszym RPGiem o ocenach 20/10 a i tak nic nie zmieni tego, że wszyscy którzy robili upgrade mogą być oszukani obecnym stanem. Wyobraź sobie, że gtx470 nie miał prawa uruchomić tej gry więc nie miałem wyboru. Wymieniam albo nie gram. Takie komentarze to hipokryzja i brak poszanowania dla ciężko zarobionych, odłożonych pieniędzy na coś co wg. wszystkich przesłanek nie było potrzebne, bo pewnie z ciekawości włoże tego GTXa starego i sprawdzę jak się sprawuję na clocku 850. Ciekawi mnie ilu z was się śmiało po aferze z Watch_Dogs. Pewnie wszyscy, teraz obrońcy Redów, że do premiery trzeba było czekać a każdy piszę, że pod inpostem będzie stał.

HIPOKRYZJA. Idę z tej gimbazy
 
Ja jedynie wyrażam niepokój tym, co widzę. Czas pokaże czy to plotki, a ja mam nadzieję, że tak.



Nauka czytania ze zrozumieniem była w liceum, więc ja Cię tego uczył nie będę. :)

Nauka pisania tak by przekazać meritum sprawy, jak sądzę była wcześniej. Zatem wracaj do nauki a nie jakieś pierdoły piszesz skrótami myślowymi :)

@PhaaTe

Idź i nie wracaj :)
 
Last edited:
Zatem wracaj do nauki a nie jakieś pierdoły piszesz skrótami myślowymi :)

Powinieneś postawić przecinek przed "a". ^^
Poza tym, gdybyś przeczytał ze zrozumieniem post poprzedzający ten, do którego się przyczepiłeś, to zrozumiałbyś. No cóż, nauka najwidoczniej poszła w las i teraz grasuje taki nieprzyjemniaczek po forum. :D
 
Przyglądam się już jakiś czas tej dyskusji.
Nie do końca rozumiem dlaczego tak oczywisty downgrade nie spotyka się z powszechnym oburzeniem.
Mam nadzieję, że czekacie tylko do premiery by mieć już niezbite dowody w tej sprawie?
Oczywiście, że grafika nie jest najważniejsza (przynajmniej dla mnie, ale jak wiadomo to subiektywne odczucie) i mnie osobiście cieszy, że na moim nie za szybkim sprzęcie da się grać (mam nadzieję), ale nie mogę zrozumieć tych głosów usprawiedliwiających coś niebywale ohydnego.
Zwykłe i ordynarne oszustwo.
Jeśli ktoś próbuje twierdzić po obejrzeniu dostępnych gameplayów oraz wypowiedziach twórców, że gra nie została poddana procesowi obniżenia jakości grafiki i jest tą samą grą jak ta z 2013 r. to powinien do sejmu startować, bo taki poziom zakłamania i zaprzeczenia reprezentują tylko w jednym miejscu - na ul. Wiejskiej.
Jeśli okazuje się, że auto, które kupiłeś zamiast obiecywanego silnika 2 litrowego ma 1.4 i sprzedawca próbuje Ci wmówić, że to nie istotne bo przecież najważniejszy dla niego jest komfort jazdy, a nie technikalia to chyba coś jest nie w porządku.
Oczywiście należy pamiętać, że wszystko będzie jasne dopiero po 19.05, ale wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują raczej na nieczyste zagrania devów.
 
wszyscy którzy robili upgrade mogą być
pewni że mają spokój z upgrade'ami na jakiś czas? Może tak trochę optymistyczniej zacznij podchodzić do życia, co? Ja się cieszę że zrobiłem upgrade kompa, jeżeli dla ciebie to powód do narzekań to współczuję podejścia.

Jeżeli downgrade miał miejsce (a jak wyjdzie wersja na pc to będziemy mogli to zweryfikować) to tylko z winy ograniczonych zasobów konsol.
 
Last edited:
Przyglądam się już jakiś czas tej dyskusji.
Nie do końca rozumiem dlaczego tak oczywisty downgrade nie spotyka się z powszechnym oburzeniem.
Mam nadzieję, że czekacie tylko do premiery by mieć już niezbite dowody w tej sprawie?
Oczywiście, że grafika nie jest najważniejsza (przynajmniej dla mnie, ale jak wiadomo to subiektywne odczucie) i mnie osobiście cieszy, że na moim nie za szybkim sprzęcie da się grać (mam nadzieję), ale nie mogę zrozumieć tych głosów usprawiedliwiających coś niebywale ohydnego.
Zwykłe i ordynarne oszustwo.
Jeśli ktoś próbuje twierdzić po obejrzeniu dostępnych gameplayów oraz wypowiedziach twórców, że gra nie została poddana procesowi obniżenia jakości grafiki i jest tą samą grą jak ta z 2013 r. to powinien do sejmu startować, bo taki poziom zakłamania i zaprzeczenia reprezentują tylko w jednym miejscu - na ul. Wiejskiej.
Jeśli okazuje się, że auto, które kupiłeś zamiast obiecywanego silnika 2 litrowego ma 1.4 i sprzedawca próbuje Ci wmówić, że to nie istotne bo przecież najważniejszy dla niego jest komfort jazdy, a nie technikalia to chyba coś jest nie w porządku.
Oczywiście należy pamiętać, że wszystko będzie jasne dopiero po 19.05, ale wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują raczej na nieczyste zagrania devów.

Przykład z samochodem trochę nietrafiony. W takiej sytuacji ja bym tego samochodu nie kupił. Tak samo jak nie kupiłbym Wiedźmina jeśli przeszkadzało by mi to że obniżyli efekty graficzne.
Odnoszę wrażenie, że większość "oszukanych" osób była zmuszona do kupna produktu który nie spełnia ich oczekiwań - tak przecież nie jest. Nikt nikogo nie zmusza do kupna i grania w tę "okropną" grę.
 
Last edited:
Top Bottom