Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Oczywiście, masz rację, ale w 80% przypadkach ludzi którzy czekali na tą grę grafika i ten cały kosmiczny świat RPG, z grafiką której nigdy nikt nie widział był podstawowym założeniem jak zamawiali preordery.

Zamawiając preorder, bardziej zastanawiały mnie losy bohaterów z poprzednich 2-óch części oraz książek, a nie fakt, że trawa jest bardziej zieleńsza i "trawiasta" niż w innych grach.
 
Tak w ogóle podoba Wam się nowa paleta barw w NML? Jak dla mnie ten teren mocno oberwał na klimacie.
Mi się w ogóle cała paleta barw nie podoba, strasznie sztucznie to wygląda (może trochę dziwne stwierdzenie na temat gry, ale cóż). W2 wyglądał bardziej "mrocznie" i bardziej realistycznie, W3 wygląda jak by wszystko było zrobione z wosku/plastiku.
Ale na szczęście klimat to nie tylko grafika, ale także w dużej mierze muzyka, dialogi, postacie, nawet zadania i fabuła w pewnym stopniu. Myślę że nie będzie źle.
 
Już za chwileczkę, już za momencik...

 
O tym, że nie będzie ten filmik związany bezpośrednio z grą można przeczytać już w ukrytej wiadomości z wczorajszego trailera.
 
Ja tam jestem zadowolony, ze wypuszcza coś oprócz launch trailera przed premierą bo nie mam go zamiaru oglądać. Launch trailery są zawsze mega spoilerowate, a takie CGI z chęcią obejrzę.
 
Czyli "najbardziej niesamowity trailer wiedźmina w historii" jest filmikiem CGI nie związanym w żaden sposób z grą.
Jestem załamany...

A ja wręcz przeciwnie. Cieszę się z takiego obrotu spraw. Dla mnie najbardziej niesamowitym trailerem póki co jest Killing Monsters. Mam nadzieję, że "Night to remember" go przebije. 8 razy. Wiemy już o grze dużo, nawet zbyt wiele. Wiemy jak wygląda, znamy ogólny zarys fabuły. Bardzo czekałem na coś nowego, co pozwoli poczuć ten "jedynkowy" klimat. I chyba się doczekam :)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jak to nie będzie związany z grą? Będzie związany w dosyć istotny sposób- głównym bohaterem :p Mam nadzieję, że ten ukryty przekaz to nie jakiś PR, spadanie czapek, gubienie kapci i defekowanie w spodnie, ale faktycznie dobry i klimatyczny materiał. Może to przy okazji trailer do pełnometrażowego filmu PI? ;)
 
Last edited:
Top Bottom