Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Jestem załamany...
Wolałbyś filmik prezentujący wszystkie niepokazane dotąd lokacje, najgwałtowniejszą możliwą burzę w grze, walkę z Eredinem, kilka nowych potworów? Bo ja nie. A jakoś nie wyobrażam sobie niczego innego in-game, co mogłoby spowodować nam opad szczęk do podłogi. Sto razy bardziej wolę CGI, które jest i ładniejsze graficznie, i wolne od spoilerów, i skutecznie podkręcające hype.
 
Dokładnie. Według mnie też już za dużo pokazali, a że będzie to materiał CGI, to wiadomo już od wczoraj. Oczywiście ja także nie mogę się doczekać tego materiału.
:cheers:
 
Swoją drogą, czy oprócz dzisiejszego CGI dostaniemy jeszcze 'launch trailer', czy to CGI spełni tę funkcję?
Launch trailer będzie na pewno, i to raczej nie jeden. Ale to prawdopodobnie dzień przed premierą lub nawet 19. W końcu Elder Blood nie może być jednym jedynym zwiastunem fabularnym takiej gry jak W3.
 
Ja to sobie te na launch trailery obejrze po zakończeniu gry, tak samo zrobiłem z w2 i uważam, że była to mega dobra decyzja :).
 
Wolałbym niesamowity in-game trailer, mało spoilerujący, w stylu SoDa. Na co mi jakieś CGI nie związane z grą? Tu nie chodzi o podniesieniu ahjpu na grę, bo i tak za 5 dni będą grał. Ja po prostu uwielbiam takie trailery, i marzy mi się zobaczyć niesamowity launch story trailer.

No, ale z 2 strony... Nikt nie powiedział, że launch trailer nie będzie niesamowity :p Ale ten tweet narobił mi wtedy smaka, oj narobił...
 
No, ale z 2 strony... Nikt nie powiedział, że launch trailer nie będzie niesamowity Ale ten tweet narobił mi wtedy smaka, oj narobił...

Sądząc po reakcjach na forum, w tym mojej samej, większość osób zgubiła szczęki po samym wczorajszym teaserze... Jeśli na Tobie nie zrobił on wrażenia, to niestety jest możliwość, że i cały filmik nie zrobi.
Bo ogólnie to moim zdaniem te 5 krótkich scenek było bardziej genialne od wszystkiego, czym nas Redzi karmili przez ostatnie 3 lata. Może za wyjątkiem SoD.
 
Sądząc po reakcjach na forum, w tym mojej samej, większość osób zgubiła szczęki po samym wczorajszym teaserze... Jeśli na Tobie nie zrobił on wrażenia, to niestety jest możliwość, że i cały filmik nie zrobi.
Bo ogólnie to moim zdaniem te 5 krótkich scenek było bardziej genialne od wszystkiego, czym nas Redzi karmili przez ostatnie 3 lata. Może za wyjątkiem SoD.

A Killing Monsters? Od czasu do czasu go sobie przypominam, nawet częściej niż SOD ;D.
 
Wolałbym niesamowity in-game trailer, mało spoilerujący, w stylu SoDa.
No co jak co ale SoD jest w czołówce spoilujących trailerów, przed nim jest tylko Elder Blood. Sword pokazuje jednak więcej nowych potworów. SoD był jednak taki po to żeby pokazać nam w jakim kierunku pójdzie historia, i nie powiem - przydałby się jeszcze taki trailer który pokazałby że fabuła będzie na mistrzowskim poziomie. Nowy potwór nie jest konieczny, ale jakąś postacią z książki bym nie pogardził. Launch trailer ma potencjał być najlepszym trailerem i mam nadzieję że wyjdzie w poniedziałek żeby nas nie wykończyć z hype'em przez weekend :mean:
 
A ja bym wolał aby RED'zi kultywowali "starą tradycję" i launch trailer dali... na dzień przed premierą - co by osoba zauroczona mogła następnego dnia już pójść do sklepu i kupić tytuł, a nie czkać kilka dni.
 
Sądząc po reakcjach na forum, w tym mojej samej, większość osób zgubiła szczęki po samym wczorajszym teaserze... Jeśli na Tobie nie zrobił on wrażenia, to niestety jest możliwość, że i cały filmik nie zrobi.
Jak najbardziej zrobił na mnie wrażenie, głównie jakością i klimatem. Po prostu spodziewałem się czegoś z gry i stąd moja reakcja. Tym CGI z pewnością będę się cieszył, ale jest on tylko dodatkiem przy okazji premiery gry - Nadal najbardziej czekam na coś, co pokaże niesamowitość W3 ;) Wiem, że wielu boi się spoilerów, ale ja launch trailer z chęcią obejrzę i wielu niezaznajomionych z marką graczy również.
 
CGI mogą dać w każdej chwili jak i... jutro.

Dzisiaj już trochę późno na oficjalne materiały (chyba, że były wgrane przed czasem).
 
Top Bottom