Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Nadal najbardziej czekam na coś, co pokaże niesamowitość W3
Niesamowitość W3 pokazał SoD, ostatni Gameplay Trailer i filmik wstawiony bodajże wczoraj na YouTube, pokazujący przejazd największego huba z południa na północ. Tak samo, jak setki gejmplejów, które szaleją w sieci od jakiegoś czasu (mówię o oficjalnych). Czy już naprawdę tego nie starczy? W kwestii fabuły - dajmy jej się zaskoczyć podczas gry ;)
 
nie wiem czy widzieliście ale na anglojęzycznym forum jest wolna od spoilerów recenzja osoby której udało się wcześniej kupić wiedźmina. wygląda na to że dopuszczona przez moderatorów, czyta się przyjemnie a kolega jest na tyle miły że odpowiada na pytania.
 
nie wiem czy widzieliście ale na anglojęzycznym forum jest wolna od spoilerów recenzja osoby której udało się wcześniej kupić wiedźmina. wygląda na to że dopuszczona przez moderatorów, czyta się przyjemnie a kolega jest na tyle miły że odpowiada na pytania.

Proszę o linka do tej recenzji.
 
Zwiastun wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie, choć opadku szczęki nie spowodował :)
Sprawił natomiast, że jeszcze bardziej zapragnąłem tak zrealizowanego filmu o Wiedźminie, choć wiem, że to technicznie praktycznie niemożliwe.
 
@Variv
Stawiałbym na jakiegoś wampira wyższego

Co do samego trailera - jest klimat, jest wszystko co najlepsze w wiedźmińskim fachu i jest ta nieszczęsna kusza.
 
Top Bottom