Wiedźmin 3 - grafika

+
@Singami Coś przeczuwałem że będzie porównywanie screena z pc i ps4. Jedyną rzeczą której nie idzie podważyć to krawędź muru (czyli mało znaczący szczegół)
 
I jak ta kamera aktualnie wygląda? Z tego co widzę po sceeenie, gdzie Geralt jedzie konno, to kamera jest bliżej postaci.
 
najlepiej jak tu część użytkowników broni gry gdzie to cdpr powinien sam sprostować swoje i wydać oficjalny komunikat :) a oni mydlą nam oczy nowy trailerem i jakimiś wyliczeniami na fb :)
 
@Rhobar999
Przepraszam, ale co?

Słowa developerów: nie mają różnych ustawień, tekstur i modeli dla konsol i PCta, nie mieli nawet czasu ich zrobić. Jedyna przewaga PC to 60 fps, wyższa rozdzielczość i efekty Nvidii (HairFX).

Nie ma czegoś takiego, jak "gorsza graficznie wersja na konsolach".
Nie ma magicznych "ustawień Ultra".

Gameplay z ustawień Ultra jest już na Youtubie. Wygląda gorzej od 35-minutowego trailera, a o SoD już nie wspominam.
 
Oczywiście, że są skoro gra na PC wygląda po prostu lepiej... a to, że nie jest to poziom trailerów to zupełnie inna bajka.
 
@Rhobar999
Przepraszam, ale co?

Słowa developerów: nie mają różnych ustawień, tekstur i modeli dla konsol i PCta, nie mieli nawet czasu ich zrobić. Jedyna przewaga PC to 60 fps, wyższa rozdzielczość i efekty Nvidii (HairFX).

Nie ma czegoś takiego, jak "gorsza graficznie wersja na konsolach".
Nie ma magicznych "ustawień Ultra".

Gameplay z ustawień Ultra jest już na Youtubie. Wygląda gorzej od 35-minutowego trailera, a o SoD już nie wspominam.

hahahah! Przewietrz się serio już :D
Mógłbym popisać konkretniej, argumenty rzeczowe przedstawić ale ten temat nauczył mnie pewnej rzeczy - Nie ma sensu :)
Wręcz przyjemnie nawet się czyta te wypociny hejterów :) Tak , psujcie sobie emocje dalej! :D
 
Ale ich nie masz. Rozumiem. Ciężkie życie fanboja. :D
Wiem, że ciężko pogodzić się z tym, że zostało się okłamanym. Ale co się stało, to się nie odstanie. Pierwsze trailery nie reprezentowały finalnego produktu. Praktycznie mamy tu Wiedź_Mina.

Tak jak piszesz , dokładnie! Ha, jestem fanbojem, wymyślam bzdety, generalnie to przepraszam, że żyję. Postaram się to zmienić, już szukam stołeczka i sznureczka...:D

A tym czasem lecę na siłownię, też poleam - Sport to zdrowie i endorfiny pompuje, pobiegaj albo coś. Mniej będzie smutków o "dołngrejdach" ;-)

---------- Zaktualizowano 19:19 ----------

GosuPL
żeby było jasne, ty uważasz, że gra wygląda tak jak było obiecane tak?:)

Tego nie powiedziałem :) Gra wygląda bardzo dobrze, nie wygląda jak na VGX ale to się może zmienić (chociaż VGX to dość problematyczny biuld - Jak by co to raczej modami się do tego zbliży).
Poziom "SOM" na luzaku :)
Tak czy owak, wygląda bardzo dobrze.

Natomiast jedna ważna rzecz , narzekacze bez kręconego mocno GTX 970 nie liczcie na fajerwerki :)

@Singami

Dobrze, dobrze :) To teraz mi napisz, jak mocno siedzisz w branży IT. Jakich znasz ludzi? Jakie masz doświadczenie ze sprzętem, jakie masz kontakty, wiedzę itd. ?
Generalnie kim jesteś po za tym, że nazywasz Redów kłamcami itd? :)
Serio, napisz szczerze i się zastanów nad tym co piszesz.

Potem uświadom sobie, że różnica między nami jest taka - Ja piszę to co wiem, Ty piszesz to co myślisz, że wiesz :)
 
Last edited:
Ja piszę to co wiem, Ty piszesz to co myślisz, że wiesz :)
Narazie to nikt nie wie o czym ty piszesz, poza trzema ludźmi z którymi urządziłeś jakąś konspirę. Dajesz gosu, ukręć łeb kikimorze i podsyć jeszcze trochę...

EDIT: Kurde, liczyłem na 12k...
 
Last edited:
Natomiast jedna ważna rzecz , narzekacze bez kręconego mocno GTX 970 nie liczcie na fajerwerki

GTX970 @1590. Jak będzie potrzeba to 470tka do bajerów od Nvidii jak będzie to można tak zrobić jak przy physicsach to ją tam włoże. A pewnie i tak się okaże, że te bajery o których mówisz nie będą tego warte... No cóż.

Widzieliście najnowszy trailer?:)
 
Narazie to nikt nie wie o czym ty piszesz, poza trzema ludźmi z którymi urządziłeś jakąś konspirę. Dajesz gosu, ukręć łeb kikimorze i podsyć jeszcze trochę...

Obecnie to trochę więcej osób niż trzy ;-)

A nie, nie napiszę nic. Chcę się napawać tymi płaczami :D To się w sumie śmiesznie czyta.
Ale luz, z tym kompem z sygnaturki to na luzaku pograsz w 8 k;-)

---------- Zaktualizowano 19:34 ----------

GTX970 @1590. Jak będzie potrzeba to 470tka do bajerów od Nvidii jak będzie to można tak zrobić jak przy physicsach to ją tam włoże. A pewnie i tak się okaże, że te bajery o których mówisz nie będą tego warte... No cóż.

Widzieliście najnowszy trailer?:)

Słaby sens dokładania 470 do 970 w celach PhysX. 470 będzie swoistą "kulą u nogi" :)

Ja miałem fazę Titana X do fizyki do dwóch Titanów X w SLI :D Cudowne szaleństwo:D
 
Jak Wiedźmin po premierze będzie dostawał od graczy w większości 9/10 czy 10/10 to niektórym tutaj chyba żyłki pękną na czole. Jak to, taka paskudna grafika i takie oceny?
Watch_Dogs zgarnął masę kiepskich recenzji nie dlatego, że na trailerze na 3 lata przed premierą był jakiś trailer, który miał ładniejszą grafikę, tylko dlatego, że do ostatniej praktycznie sekundy obiecywali coś czego nie ma. Albo i jest, tylko zablokowane przez twórców, co wywołało jeszcze większą kupoburzę. Ponadto sama rozgrywka miała byc rewolucyjna, mieliśmy się poczuc jak elektroniczny bóg, a szczytem naszych umiejętności było zmienianie świateł na skrzyżowaniach. W dodatku mieliśmy nudną fabułą, monotonne zadania poboczne i bezpostaciowego protagonistę. Naprawdę sądzicie, że tak będzie wyglądał Wiedźmin? Jeśli tak to współczuję,
 
Top Bottom