Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Musiało boleć, współczuję.

 
Scenariusz i muzyka bardziej podobały mi się w Killing Monsters. Natomiast trzeba oddac cesarzowi co cesarskie więc animacja i grafika zdecydowanie lepsze są tutaj. Ogólnie rzecz ujmując oba są na bardzo podobnym, wysokim poziomie. Moje gratulacje :)
 
Ja mam nadzieję że trailer zyska większą liczbę wyświetleń na youtube niż pozostałe. W końcu głupio by było gdyby tak dobry CGL nie dostał 10 mln wyświetleń jak np. DA:I czy inne gry.
 
No dobra może nie by Bagiński ... jakoś nie słyszałem o nowym video związanym z wieśkiem, przeglądam tablice na fb, łapie linka - wiesiek no to 1080p i na cały ekran, po obejrzeniu byłem święcie przekonany że to jakiś przedsmak/trailer związany z nadchodzącym filmem/serialem o Geralcie, który nie długo wypuszczą, nawet przez myśl mi nie przeszło że to launch cinematic. :D
 
Trailer niezwykły, ale ta muzyka! Gdyby ją opisać, zamykając oczy, to brzmi romantycznie i jest wypełniona namiętnością, paradoksalnie niezwykle pasuje do tego zabójczego tańca Geralta i wampirzycy. Trochę pewnie wyolbrzymiam ;) ale jestem pod wrażeniem każdej nuty, każdego ujęcia. Bomba, robił to ktoś z niezwykłym smakiem.
 
Top Bottom