Wiedźmin 3 - pytania odnośnie wydań gry, wersji językowych itp.

+
język wyboru w preloader z GOG

Witam.
Pobieram właśnie grę preloader z GOG. Do wyboru był tylko język angielski. Czy będzie dostępny po zainstalowaniu polski z dubingiem czy będę musiał doinstalować dodatki jak wyjdą w dniu premiery ? Chodzi mi oto żeby pograć po polsku.
 
Możesz podać przykład gry w wersji pudełkowej, która ma opcję wcześniejszego ściągnięcia? Nie pytam złośliwie. Po prostu jeszcze się z takim przypadkiem nie spotkałem.

Witaj ja miałem tak z Diablo 3 kupiłem pudełkową wersję i na kilka godzin przed premierą dostałem na maila sam kod
po jakimś czasie dosłali mi pudełko


---------- Zaktualizowano 19:09 ----------

Witam.
Pobieram właśnie grę preloader z GOG. Do wyboru był tylko język angielski. Czy będzie dostępny po zainstalowaniu polski z dubingiem czy będę musiał doinstalować dodatki jak wyjdą w dniu premiery ? Chodzi mi oto żeby pograć po polsku.

Uszatkowy wątek przerabiany wielokrotnie, można o tym przeczytać nawet w tym temacie troszkę wcześniej... np tutaj:

Pliki językowe zostaną udostępnione później.
 

SaLi

Forum veteran
Hej!
Kojarzycie może czy planują wydać pudełkową wersję W3 + Krew i wino + Serce z kamienia?
Widziałem, że jest do zakupu w cdp.pl, ale tylko w wersji cyfrowej :(
 
może i będzie taka wersja z kluczen do dodatków ale póki co nie ma planów wydania stricte wersji pudełkowej dodatków
 
Hallo,
wie ktos moze czy niemeiecka wersja na PS4 bedzie miala polska wersje dzwiekowa.
niewiem gdzie mam zeraz kupic...
 
Siemanko mam pytanie. Wiem co to znaczy VO, Text itd. Przeczytałem tego posta wcześniej ale nie skumałem za bardzo o co chodzi z tym print? To znaczy ze bestiariusz i na przykład quest log lub questy u dolu mapki , zlecenia na bestie i listy będą po Angielsku? Bardzo bym prosił o odpowiedz.
 
Last edited:
Siemanko mam pytanie. Wiem co to znaczy VO, Text itd. Przeczytałem tego posta wcześniej ale nie skumałem za bardzo o co chodzi z tym print? To znaczy ze bestiariusz i na przykład quest log lub questy u dolu mapki , zlecenia na bestie i listy będą po Angielsku? Bardzo bym prosił o odpowiedz.

Napisy na pudełku, instrukcja, artbook, itp.
 
Witam,

Mieszkam z lokatorem w akademiku i bardzo często korzystamy z opcji trybu rodzinnego na steam (współdzielenie gier). Moje pytanie brzmi: Czy w wersji pudełkowej również będzie możliwe zainstalowanie jednej kopii gry na dwóch komputerach?
 
Czy wersja polska (klucz na gog zakupionu w CDP.pl) na 100% nie będzie ocenzurowana, chodzi głównie o nagość:) . Niemieckie klipy z wersji Pc(angielski dubbing chyba leciał) mnie zaniepokoiły bo tam cenzura cielesna występuje jednak...

 

Attachments

  • nak.jpg
    nak.jpg
    34.8 KB · Views: 47
Last edited:
Wiadomo może, czy polski pakiet językowy będzie dostępny na Galaxy przed premierą gry? Zostało tylko kilkanaście godzin.

P.S. Nieaktualne, uzyskałem odpowiedź w innym wątku.
 
Last edited:
To podziel się tą odpowiedzią stary bo ja właśnie dostałem kod na pobranie gry od morele.net za kupno karty graficznej. Wszedłem na GOGA i widzę, że tam wersja angielska.... i nie mam pojęcia czy będę miał tam dubbing nasz kochany polski czy co ?!?
 
To podziel się tą odpowiedzią stary bo ja właśnie dostałem kod na pobranie gry od morele.net za kupno karty graficznej. Wszedłem na GOGA i widzę, że tam wersja angielska.... i nie mam pojęcia czy będę miał tam dubbing nasz kochany polski czy co ?!?

MIeć będziesz miał, tylko nie wiadomo dokładnie kiedy udostęnią polską paczkę jezykową. Sam czekam na jakieś konkretne informacje.
 
To podziel się tą odpowiedzią stary bo ja właśnie dostałem kod na pobranie gry od morele.net za kupno karty graficznej. Wszedłem na GOGA i widzę, że tam wersja angielska.... i nie mam pojęcia czy będę miał tam dubbing nasz kochany polski czy co ?!?
http://forums.cdprojektred.com/thre...Gon-już-dostępny-do-wstępnego-pobrania!/page5

Z postów w powyższym temacie wynika, że paczki językowe będą dostępne po premierze, nie wiadomo tylko, czy zaraz po niej, czy trochę później.
 
Na galaxy też już są w karcie produktu:
More->Get backup&extras->lang: Polski

Jeżeli nie masz takiej opcji to zrestartuj klienta, bo aktualizacja była. U mnie już wszystko na dysku czeka.
 
Na galaxy też już są w karcie produktu:
More->Get backup&extras->lang: Polski

Na moim galaxy jeszcze nie ma, ściągnąłem manualnie z gog.com (3 pliki o łącznej wadze ok 2.5GB), ale nie wiem czy powinienem je zainstalować teraz czy czekać do premiery gry na resztę plików.
 
Top Bottom