Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
No niezbyt. Kod do paczkomatu umożliwia otwarcie go, ale oprócz tego jest blokada godzinowa, która jest zdjęta po północy. Chyba, że ja czegoś nie rozumiem. Kod zasadniczo może przyjść i jutro i EK może być wewnątrz, ale nic po tym...

Pierwsze słyszę o blokadzie godzinowej w paczkomatach i to dodatkowo na konkretne skrytki. Musieliby chyba zablokować ogółem możliwość otwierania skrytek do godziny 0:00, a z tego co czytałem to nie każdy paczkomat taką możliwość w ogóle posiada. W sumie to chyba jedynie te, które obsługują płatności pobraniowe.
A poza tym... po kiego grzyba blokować paczkomaty do 0:00 skoro sprzedaż gry rozpocznie się o 23:00, a patch ma być ponoć dostępny o 1:00? Bez sensu.
 
Nigdy nie miało byc "blokady godzinowej". Kod do skrytki miał przyjśc tuż po północy by odebrac paczke jak najwcześniej tego 19. Teraz najwyraźniej te kody będą rozsyłane o 23.
 
Już praktycznie podjąłem decyzję że rezygnuję z kampienia pod paczkomatem ale informacja że skrytki będzie można otwierać o 23.00 chyba jednak mnie skłania do powrotu do poprzedniego planu :D
 
Ja już (mam w zamówieniu) paczkomat przypisany.

Raczej wybiorę się na nocną premierę, a później polecę odebrać grę.
Ale jeszcze wszystko może się zmienić.
 
Ja już (mam w zamówieniu) paczkomat przypisany.

Raczej wybiorę się na nocną premierę, a później polecę odebrać grę.
Ale jeszcze wszystko może się zmienić.

Jak to? Pokazałbyś screena/wyjaśnił dokładniej co masz na myśli?
 
Jak to? Pokazałbyś screena/wyjaśnił dokładniej co masz na myśli?

Nic wielkiego - chodzi że wiem z którego paczkomatu będę grę odbierał. U mnie nie było to na tyle oczywiste z racji zmiany sposobu przesyłki oraz podania kilku lokalizacji paczkomatu (jakby inne były już zajęte).
 
Nic wielkiego - chodzi że wiem z którego paczkomatu będę grę odbierał. U mnie nie było to na tyle oczywiste z racji zmiany sposobu przesyłki oraz podania kilku lokalizacji paczkomatu (jakby inne były już zajęte).

O. :) Jak to sprawdzić? Wprawdzie w mailu dostałem taką informację przy okazji zmiany statusu na "Wysłany" ale chętnie bym się jeszcze raz upewnił, bo moje zaufanie do cdp.pl strasznie spadło. :p
 
Kurierskie EK otrzymują powoli status wysłanych! ;)
 

Attachments

  • hO3Jg.png
    hO3Jg.png
    57.9 KB · Views: 33
Kolejny, który nie potrafi czytać... Czy ja coś napisałem o tym, że mi paczkę wysłali? Napisałem, że kurierskie zaczęły otrzymywać STATUS.
...a później się dziwią na wszelkich egzaminach, że czytanie ze zrozumieniem leży i kwiczy u większości...

A co do samej kolekcjonerki (by nie robić off-topu), to śmieszna sprawa. Zamawiana w maju ma już numerek, a ta z zamówień w 2014, to leży sobie ze starym statusem :D.
 
Last edited:
U mnie pewnie podobnie z tą drugą będzie, bo na liczniku (gdy zamawiałem) nie było jeszcze nawet 3 tysiaków wyprzedanych :D.
 
Top Bottom