Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
A umrzesz jak dostaniesz dzień po?

Przesadzacie. Pewnie i tak większość z was nie zagra w noc po premierze albo w jej dniu.

Może i przesadzamy.. no ale.. hype.. Nie wiem jak reszta ja zagram w noc premierową pod warunkiem dostarczenia jej na czas..
 
Zagram jeżeli PieC pozwoli dopiero w sobotę, ale czekam z wypiekami na twarzy na wtorek, bo trzymam ciągle kciuki za bezproblemową premierę i czekam równie niecierpliwie na testy wydajności.
 
A umrzesz jak dostaniesz dzień po?

Przesadzacie. Pewnie i tak większość z was nie zagra w noc po premierze albo w jej dniu.

I_w_a_N tu nie chodzi o to czy zagram czy nie, a o umowę - jak coś się obiecuje to tak powinno być, a zarówno cdp.pl jak i CDPR podczas promocji i sprzedaży W3 nagminnie łamią/naciągają tą zasadę i o to w tym chodzi przynajmniej według mnie.
 
BS, i to duzy BS - to nie ma nic z wspolnego z Polska. Powinienies poczytac fora Ubsioftu po Unity aldbo Bioware-u po ME3 albo (wciaz i nadal) co ludzie pisza na forach SWTOR - jak to sa ZLE traktowani.
Przy takich produkcjach, ja Wiedzmin 3, ME3, AC, SWTOR zainteresowane sa MILIONY ludzi i oczywiscie nie ma najmijeszych szans aby zadowolic wszystkich, a KAZDY ma swoja wlasna teorie spiskowa pt. "jak to developerzy uparli sie, zeby wlasnie MNIE uprzykrzyc zycie"
Przy swoim trybie pracy, nie mam ani czasu ani ochoty na ślęczenie nad X ilością for. I tak samo nie mam teorii spiskowych. Wiem jak działa marketing, pracuje w branży z nim związanej. Poza tym jako zwykły użytkownik i konsument w tym wypadku, mam prawo wyrazić swoje niezadowolenie z logistyki, jaka panuje przy premierze W3. Ja jeżeli jestem źle potraktowany przez wydawcę (obietnicami, których nie spełnia) tracę zaufanie i następnym razem, mając wybó, wybiorę ten towar od kogoś innego, kto w moim pojeciu jest bardziej rzetelny i uczciwy do swoich klientów. Proste.

Nikt nie mowil, ze producent gry nie moze na niej zarabiac jak chce. So they do it.

O rany, czepiacie sie. Patience, my young padawans, you need PATIENCE.
Jesteśmy na polskim forum, więc po co ciągle dodajesz angielskie wstawki w prawie każdym Twoim poście?

Fragment opisu EK na cdp.pl "unikalny, prawdziwie kolekcjonerski wiedźmiński medalion" trzy pierwsze słowa powinny być skasowane według mnie.
No i właśnie o to chodzi. Nikt nie miałby pretensji, gdyby też sprzedawali medalion ale nie dokładnie ten sam, który jest w EK. Poza tym, wtedy może też ta część osób, które kupiły EK skusiłyby się na ten inny medalion? Pomysłów i rozwiązań jest mnóstwo, ale ważne było, aby podejść do klientów z szacunkiem i nie rzucać słów na wiatr.

@robert70r
To ja będę jednym z ostatnich którzy zmianę statusu otrzymają :p
Ja też jeszcze mam "w realizacji", także jak coś będzie nas dwóch :p

Większość owszem ale pewnie Ci którym zależy zamierza grać właśnie w podanym przez Ciebie terminie :)
Ja przynajmniej zamierzam :)
 
Jakie macie statusy inpost? Mi się pojawiło teraz "przesyłka nadana". To znaczy, że chyba dziś przesyłka wyjedzie do mojego paczkomatu. W poniedziałek zostanie włożona i o północy odbiór. Tak to widzę :) Wy jak sądzicie? Dojadą te kolekcjonerki na czas czy nie?
 
Jakie macie statusy inpost? Mi się pojawiło teraz "przesyłka nadana". To znaczy, że chyba dziś przesyłka wyjedzie do mojego paczkomatu. W poniedziałek zostanie włożona i o północy odbiór. Tak to widzę :) Wy jak sądzicie? Dojadą te kolekcjonerki na czas czy nie?

Teraz przez Ciebie znowu mój "F5" będzie mógł mnie pozwać o molestowanie.... :sad:


W sumie jednak nie, bo też mam już nadaną. :p Podejrzewam, że znaczy to tyle, że do magazynów czy czegoś w tym stylu Inposta zostanie przewieziona (w naszych miastach oczywiście... albo innych gdzie takowe mają ale są w pobliżu).
 
Jakie macie statusy inpost? Mi się pojawiło teraz "przesyłka nadana". To znaczy, że chyba dziś przesyłka wyjedzie do mojego paczkomatu. W poniedziałek zostanie włożona i o północy odbiór. Tak to widzę :) Wy jak sądzicie? Dojadą te kolekcjonerki na czas czy nie?

polecam wejdz na paczkomaty.pl i tam wpisz swój numer paczki i zobaczysz gdzie mniej wiecej jest paczka.. moja od 3 godzin jest w sortowni..
 
Jakie macie statusy inpost? Mi się pojawiło teraz "przesyłka nadana". To znaczy, że chyba dziś przesyłka wyjedzie do mojego paczkomatu. W poniedziałek zostanie włożona i o północy odbiór. Tak to widzę :) Wy jak sądzicie? Dojadą te kolekcjonerki na czas czy nie?

Ja mam "Pukacz pędzi z paczką"
 
O logistykę się nie martwcie. Będzie dobrze. Jedyne z czym może być problem to jak REDzi będą zbierać rozmiary koszulek przeprosinowych za "50 MB".
 
U mnie "Wysłane" - jestem ciekaw czy rzeczywiście odbiór o 23.00 czy może coś im nawali albo zrobią niespodziankę i będzie działało wcześniej :D Byłoby miło :)
 
Top Bottom