Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

+
Już wszystko wiem, dziękuję :) Chociaz moim zdaniem to dziwne rozwiązanie. Jestem prawie pewien, że w przyszłości laptopy czy inne komputery przenośnie całkowicie wyprą komputery stacjonarne (bo niby dlaczego nie?). I wtedy albo upgrade laptopów stanie się możliwy albo.. no albo nie wiem co. W końcu na pewno sie stanie :D

Takie laptopy już są, ale trzeba za nie zabulić 6+ tysia ;) A co do samej wizji, nie mam nic przeciwko :D
 
Ale zanim to się stanie to minie co najmniej 5 lat bo różnicą jest naprawdę ogromna między PC a laptopem.
Ja spełniam wymagania, ale myślę, że i tak one są lekko zawyżone, zresztą zobaczycie.
 
Gtx 960 nie jest kartą jakoś nader wydajną, więc informacja, że daje radę na wysokich w 60 fps należy traktować jak najbardziej jako dobrą wiadomość. Jest jakieś światełko, że optymalizacja jednak w miarę wyszła.
 
Gtx 960 nie jest kartą jakoś nader wydajną, więc informacja, że daje radę na wysokich w 60 fps należy traktować jak najbardziej jako dobrą wiadomość. Jest jakieś światełko, że optymalizacja jednak w miarę wyszła.

Z tego co wiem, było mówione, ze daję 40+ fps w najbardziej obciążających momentach tak dla ścisłości. Ale fakt, podczas eksploracji w takim razie pewnie te 60 fps wyjdzie.
 
Nie ufałbym NVIDII - ta pieprznięta firma naciąga tylko na swoje nowe karty graficzne i od dawna prowadzi politykę "czarnego PRu"
 
Nie ufałbym NVIDII - ta pieprznięta firma naciąga tylko na swoje nowe karty graficzne i od dawna prowadzi politykę "czarnego PRu"

Całkowicie się zgadzam. Chwalmy wszystko co czerwone (za wyjątkiem Triss rzecz jasna, tą trzeba tępić) a na pewno dobrze na tym wyjdziemy.
 
Chronologicznie czy alfabetycznie?
A tak na serio to wredna, ruda, dwulicowa, ździra.
Chociaż jak tak na to spojrzę to może lepiej nie sprowadzać do tematu sprzętowego dyskusji Yen-Triss.
Ja zupełnie nie mam takiego wrażenia, ale fakt, zostańmy przy sprzęcie :D
 
Jeśli to się potwierdzi to będzie bardzo dobrze :D

- Performance is "very good", regardless if you're using Radeon-GPUs or Nvidia-GPUs.
- GTX 770 or R9 280X are sufficient for Ultra Settings @ FullHD
- 2 GiByte VRAM is enough for the (still very good and diverse) Max Textures.
- Config File lets you tweak the game extensively, like Distance Scaling (I know some of you were worried) and higher res shadows.
- Every thread is getting some love. So get your 6 cores out . Still, the game is playable with just 4 cores @ 2GHz.
 
Jeśli to się potwierdzi to będzie bardzo dobrze :D

- Performance is "very good", regardless if you're using Radeon-GPUs or Nvidia-GPUs.
- GTX 770 or R9 280X are sufficient for Ultra Settings @ FullHD
- 2 GiByte VRAM is enough for the (still very good and diverse) Max Textures.
- Config File lets you tweak the game extensively, like Distance Scaling (I know some of you were worried) and higher res shadows.
- Every thread is getting some love. So get your 6 cores out . Still, the game is playable with just 4 cores @ 2GHz.

 
Można chyba uspokoić ludzi, ze słabszym CPU (choć myślę, ze jednak 4 rdzenie wymagane)


Czyli zapewne i7 w wymaganiach zalecanych jest mocno na wyrost.

---------- Zaktualizowano 17:57 ----------

Jeśli to się potwierdzi to będzie bardzo dobrze :D

- Performance is "very good", regardless if you're using Radeon-GPUs or Nvidia-GPUs.
- GTX 770 or R9 280X are sufficient for Ultra Settings @ FullHD
- 2 GiByte VRAM is enough for the (still very good and diverse) Max Textures.
- Config File lets you tweak the game extensively, like Distance Scaling (I know some of you were worried) and higher res shadows.
- Every thread is getting some love. So get your 6 cores out . Still, the game is playable with just 4 cores @ 2GHz.

Masz może linka źródłowego do tej dobrej wiadomości ?
 
Jeśli to się potwierdzi to będzie bardzo dobrze :D

- Performance is "very good", regardless if you're using Radeon-GPUs or Nvidia-GPUs.
- GTX 770 or R9 280X are sufficient for Ultra Settings @ FullHD
- 2 GiByte VRAM is enough for the (still very good and diverse) Max Textures.
- Config File lets you tweak the game extensively, like Distance Scaling (I know some of you were worried) and higher res shadows.
- Every thread is getting some love. So get your 6 cores out . Still, the game is playable with just 4 cores @ 2GHz.

Mógłbyś podać źródło? ;)
 
No no same dobre wiadomości dzisiaj. A jeszcze najnowszych sterowników Nvidia nie wypuściła. Bo podejrzewam, ze wypuści na premierę..
 
Można chyba uspokoić ludzi, ze słabszym CPU (choć myślę, ze jednak 4 rdzenie wymagane)

Czyli zapewne i7 w wymaganiach zalecanych jest mocno na wyrost.

A potem płacz, że jak wejdą do miasta to fsp spada o połowę ;)

---------- Updated at 08:06 PM ----------

No no same dobre wiadomości dzisiaj. A jeszcze najnowszych sterowników Nvidia nie wypuściła. Bo podejrzewam, ze wypuści na premierę..
Ktoś na Eng forum dał link z wiadomością, że Nvidia szykuje się na wydanie sterowników tuz przed premierą :]
 
Top Bottom