Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
Ja jak daje sledz paczke to wyskakuje informacja o nieprawidłowym numerze przesylki. Podejrzewam, ze wyswietla sie taka informacja bo kurier jeszcze paczki nie dostał jak rowniez niezaakceptował tej paczki. Status na "wysłane" zmieniony przed 17
 
Last edited:
Ja jak daje sledz paczke to wyskakuje informacja o nieprawidłowym numerze przesylki. Podejrzewam, ze wyswietla sie taka informacja bo kurier jeszcze paczki nie dostał jak rowniez niezaakceptował tej paczki. Status na "wysłane" zmieniony przed 17

Ja jak śledzę to zależnie od strony na Paczkomatach mam, że zgłoszono chęć wysłania (czy jakoś tak) albo, że nadano na cdp.pl. Tak czy siak nie opuściło jeszcze ich magazynów (co mnie niepokoi szczególnie, że ten status jest od 56 godzin... według in-postu) - chyba najwyższa pora.
 
Nie przeżywajcie tak bo popadacie w paranoje. Chyba, że chcecie aby kolejne 50 stron tego tematu wyglądała tak "mój status paczki to ............... dojdzie na czas, czy nie dojdzie, boje się" Jest piątek. Premiera jest we wtorek. Świat idzie do przodu więc nawet jakby wysłali w poniedziałek to na wtorek będziecie mięli paczki u siebie.
 
Tak, tylko każdy chce być spokojny, ze będzie grę miał. U mnie od poniedziałku ten sam status i cóż mam począć?
 
Nie przeżywajcie tak bo popadacie w paranoje. Chyba, że chcecie aby kolejne 50 stron tego tematu wyglądała tak "mój status paczki to ............... dojdzie na czas, czy nie dojdzie, boje się" Jest piątek. Premiera jest we wtorek. Świat idzie do przodu więc nawet jakby wysłali w poniedziałek to na wtorek będziecie mięli paczki u siebie.

Świat idzie do przodu ale jak transport i logistyka zajmowały czas tak zajmują - gdybym miał pewność, że In-Post i pracownicy magazynu cdp.pl pracują w weekend to bym był spokojny ale jeśli dopiero w poniedziałek ma się odbyć cała procedura to nie wierzę aby w te 14-16h z magazynu CDP.PL w Warszawie paczka przeszła całą (pewnie niekrótką) procedurę i dojechała do jednego z białostockich paczkomatów..
 
Tak, tylko każdy chce być spokojny, ze będzie grę miał. U mnie od poniedziałku ten sam status i cóż mam począć?
Panikować. Cały weekend zniszczony. U wielu osób, w tym u mnie paczka nadal jest " w realizacji" - już mogę pomarzyć o pograniu we wtorek:troll:

Świat idzie do przodu ale jak transport i logistyka zajmowały czas tak zajmują - gdybym miał pewność, że In-Post i pracownicy magazynu cdp.pl pracują w weekend to bym był spokojny ale jeśli dopiero w poniedziałek ma się odbyć cała procedura to nie wierzę aby w te 14-16h z magazynu CDP.PL w Warszawie paczka przeszła całą (pewnie niekrótką) procedurę i dojechała do jednego z białostockich paczkomatów..

Stawiam złoto przeciw orzechom, że dostaniesz paczkę na czas. Zamawianie czegoś przez internet - tym bardziej czegoś na co bardzo czekamy - zawsze okraszone jest drobną nutką niepewności ale pisanie tutaj w niczym Ci nie pomoże.
 
Hmm... wszedłem w śledzenie paczki (kurier) to mi wyskoczyło, że nieprawidłowy numer :blink: Porównałem jeszcze z numerem z faktury, który dostałem na maila i jest ten sam. Ktoś tak miał?
 
Ty się ciesz że coś masz. Ja coś czuje obsuwę z moją EK... (Status: w realizacji)

A co do nieprawidłowego numeru to będzie prawidłowy pewnie jutro rano albo w poniedziałek, jak zamawiałem kuriera lub kupowałem ze sklepów to zawsze tak miałem. Po prostu ich system musi to zaktualizować.
 
Ty się ciesz że coś masz. Ja coś czuje obsuwę z moją EK... (Status: w realizacji)

Mnie dopiero dzisiaj się zmieniło na wysłane, a kolekcjonerkę zamówiłem pierwszego dnia jak ruszyły pre ordery (z rok temu to było?) i opłaciłem jak tylko pojawiła się taka możliwość. Też się spinałem że coś jest nie tak ale najwidoczniej nie robią tego po kolei tylko według jakiegoś innego planu (albo bez planu). Zastanawiam się jednak co oznacza błąd z numerem przy śledzeniu. Kuriera mi uprowadzili z moją paczką? :p
 
Hmm... wszedłem w śledzenie paczki (kurier) to mi wyskoczyło, że nieprawidłowy numer :blink: Porównałem jeszcze z numerem z faktury, który dostałem na maila i jest ten sam. Ktoś tak miał?
Jest spora możliwość, że twój numer wysyłki jeszcze nie trafił do ich bazy danych.
 
Top Bottom