Seriale

+
Carter bardzo przyjemnie się oglądało, ale ciężko coś więcej powiedzieć po tych kilku odcinkach :) Natomiast Shield miało dużo lepszy pierwszy sezon moim zdaniem :p
 
Po okresie w którym oglądałam 3-4 filmy dziennie przyszedł czas, że czytałam jedną książkę za drugą, a teraz nałogowo oglądam seriale - całe "Parks & Recreation" zajęło mi tydzień, dzisiaj zaczęłam i właśnie kończę "True Detective". Do Wiedźmina jeszcze ponad tydzień, więc muszę go jakoś wykorzystać :)P) - może ktoś mógłby coś polecić? Jakieś wasze must-see tytuły? (jakby ktoś chciał ogarnąć co już widziałam, to zapraszam na filmweb - http://www.filmweb.pl/user/Myszokotka/serials)
 
KUFA MAĆ!!! Nie będzie nowego Constantine'a...

Przynajmniej do czasu, gdy jakaś nowa stacja nie zdecyduje się wziąć Johna po swoje skrzydła...

:(



Wczoraj sobie zobaczyłem 21 odcinek 10 sezonu Supernaturala
Kurna jego gamratka mać, jakim prawem uśmiercili Charlie (Felicia Day)?!?! Jedna z niewielu postaci, dla których jeszcze to oglądałem...

Pewnie i tak Charlie powróci jako duch/zombie/kij_wie_co_jeszcze, ale to nie będzie to samo xD
 
Last edited:
Po okresie w którym oglądałam 3-4 filmy dziennie przyszedł czas, że czytałam jedną książkę za drugą, a teraz nałogowo oglądam seriale - całe "Parks & Recreation" zajęło mi tydzień, dzisiaj zaczęłam i właśnie kończę "True Detective". Do Wiedźmina jeszcze ponad tydzień, więc muszę go jakoś wykorzystać :)P) - może ktoś mógłby coś polecić? Jakieś wasze must-see tytuły? (jakby ktoś chciał ogarnąć co już widziałam, to zapraszam na filmweb - http://www.filmweb.pl/user/Myszokotka/serials)

Jakiego gatunku Ci trzeba? ;D Doradzę. Byle nie komedie, bo to nie moje klimaty.

Niedługo się zabiorę za dłuższe podsumowanie The Americans, Person of Interest i kończącego się własnie Mad Mena (chlip, chlip :( ). Ale to za jakiś czas. Ostatnio brak czasu na seriale.
 
Po ostatnich odcinkach Shield zastanawia mnie jednak kwestia, a mianowicie samowolka Jiaying. Czy ona się nie liczy z autorytetem Black Bolta? :blink: W ogóle nie poruszają tego wątku, całość sugeruje że to ona jest przywódcą Inhumans.
 
Po ostatnich odcinkach Shield zastanawia mnie jednak kwestia, a mianowicie samowolka Jiaying. Czy ona się nie liczy z autorytetem Black Bolta? :blink: W ogóle nie poruszają tego wątku, całość sugeruje że to ona jest przywódcą Inhumans.

Ostatnie sceny najnowszego odcinka były słabe... Straszny bezsens. A co do Inhumans, to ci z SHIELD w ogóle się nie pokrywają z komiksowymi, nie tylko przez brak Black Bolta :p
 
Wiem, ale ich wątek w serialu ma być swojego rodzaju wprowadzeniem do Inhumans jako takich. Ta grupa (rasa?) nie jest zbyt znana (sam usłyszałem o nich stosunkowo niedawno) i serial pozwoli wkręcić się w temat przed filmem, który ma być jakoś pod koniec trzeciej fazy MCU. Liczę na jakiś zwrot akcji gdzie np. Jiaying okaże się zdrajcą Inhumans albo coś w ten deseń.
 
No tak, ale ona może być co najwyżej przywódcą tych Inhumans z SHIELDa, bo Inhumans jako tacy, jeśli dobrze pamiętam, to w komiksach swoją "siedzibę" mieli chyba na księżycu :p

A sam film ma być zdaje się w 2019 roku, więc do tego czasu pewnie i tak wszyscy zapomną o serialu ;)
 
Inhumans zasiedlali kilka miast, możliwe że każde miało swojego lokalnego przywódcę (choć i tak chyba powinien odpowiadać przed królem).
 
Skończyłem 3 sezon Bates Motel, zakończenie zaskakujące. Normanowi coraz bardziej odwala, jeśli będzie 4 sezon to strach pomyśleć co tam będzie wyczyniał :p

Szkoda Bradley, fajna dziewczyna ale niestety poznanie drugiego wcielenia Normana źle się na niej skończyło...
 
Obejrzałem wczorajszy finał drugiego sezonu SHIELDa. Generalnie przyzwoity z kilkoma bardzo fajnymi scenami i dialogami.

Fitz z jego
Science, Biatch!
- bezcenne.

Mack również dawał radę, począwszy od
"You're Gordon, right?
And you?
I'm a guy who kills Gordons"
a skończywszy na mocnej scenie, gdzie
odrąbał Coulsonowi dłoń siekerą. Didn't see that coming.

Za to ostatnia scena z finału to jedno wielkie WTF. Ale przynajmniej są jakieś podwaliny pod następny sezon.

Aha, i niech oni coś zrobią w końcu z
Wardem, bo koleś jest mega irytujący. Niech go zabiją albo inaczej się pozbędą.

---------- Zaktualizowano 03:56 ----------

Swoją drogą, pierwsze fragmenty Supergirl. Muszę przyznać, że jestem pozytywnie nastawiony. Oczywiście nic rewelacyjnego, ale zapowiada się przyjemny serial z większą ilością humoru niż obecne seriale superhero ;)

[video=youtube;Lm46-envrHo]https://www.youtube.com/watch?v=Lm46-envrHo&[/video]
 
W trakcie finału Arrow co chwilę miałam małe wtf. Sama końcówka to jakaś groteska. Potrzebowałam odmóżdżenia i otrzymałam go z nawiązką. Najgorszy sezon jak do tej pory.
 
Mam podobne zdanie, ten finał szału nie zrobił, spodziewałem się czegoś lepszego. Zdecydowanie póki co najgorszy sezon. Dobrze że 4 ma być ostatnim bo coraz gorzej się tam dzieje. Za to Flash świetny, ciekawe jak to zakończą ;)
 
David Lynch wraca do Twin Peaks. Ma wyreżyserować wszystkie odcinki i będzie ich więcej niż początkowo zapowiedziane 9
 
Trailer Legends of Tommorow

Znaczy się resztki Sary wrzucą do Jamy Łazarza i po ~roku od śmierci ją wskrzeszą?

A co z Rayem? Przeżył wybuch, bo się zmniejszył?

---------- Aktualizacja 17-05-2015 01:23 ----------

Penny Dreadful

Po 2 odcinkach 2 sezonu zaryzykuję stwierdzenie, że drugi sezon będzie dużo lepszy (i mroczniejszy) niż pierwszy. Nowy wróg zapowiada się super.
 
Top Bottom