Wiedźmin 3 - grafika

+
Trzeba przyznać, że gra wygląda bardzo fajnie na tych nieskompresowanych filmach, a w "realu" będzie pewnie wyglądać jeszcze lepiej. Pewnie, nie jest to ten poziom co na materiałach promocyjnych, ale nie jest też tak źle, jak to próbują przedstawić niektóre osoby w tym temacie.

Ciekaw jestem co zrobi CD Projekt z Cyberpunkiem znając już możliwości konsol.
 
Tak jak myślałem. Różnice między max. ustawieniami, a low, nie są duże. Tak jak we wszystkich grach AAA w ostatnich latach.
Co to się porobiło? A, visual parity...........
 
Na pewno piękniej, ale to piękno mogło by zobaczyć może 1% graczy posiadający sprzęt PC z najwyższej półki z Titan X włącznie

Nie. Po prostu dzisiejsze ustawienia ultra byłyby wtedy ustawieniami minimalnymi, które można uruchomić na sprzęcie i5 2500K/GTX 660, czyli takim samym jaki teraz jest wymagany do ustawień minimalnych.
 
Last edited:
Ten 1% za rok zwiększyłby się pewnie do 70-ciu albo więcej. Dokładnie tak miałem z Wiedźminem 2- na full detalach zagrałem dopiero rok temu kiedy w końcu dorobiłem się wystarczająco mocnego kompa. Jeśli nie dostaniemy wersji rozszerzonej to trójka będzie tak samo "brzydka" za kilka lat jak jest teraz. Kumacie?
 
Ten 1% za rok zwiększyłby się pewnie do 70-ciu albo więcej. Dokładnie tak miałem z Wiedźminem 2- na full detalach zagrałem dopiero rok temu kiedy w końcu dorobiłem się wystarczająco mocnego kompa. Jeśli nie dostaniemy wersji rozszerzonej to trójka będzie tak samo "brzydka" za kilka lat jak jest teraz. Kumacie?

Najwięcej kopii sprzedaje się w pierwszym miesiącu premiery gry, a nie rok po.
 
Wygląda na to że nie ma jak najmniejszej różnicy pomiędzy PC a ps4

https://www.youtube.com/watch?v=Xygm7OOsIgQ

Gra wcale nie wygląda jak trailer "Miecz Przeznaczenia" a w zupełności można zapomnieć o trailerze VGX. Chyba będziemy trochę zawiedzionymi i rozczarowanymi fanami, jeśli to co zostało obiecane w ogolę nie będzie istniało i było tylko wielkim kłamstwem.


PS: Wiem że wszystko może się zmienić jak gra wyjdzie, ale w tym momencie nie ma żadnego gameplaya co by wyglądał jak "Miecz Przeznaczenia"
 
Last edited:
To jest tylko Twoje zdanie. Dyskusja jest o tym jak gra mogłaby wyglądać gdyby była tworzona tylko i wyłącznie z myślą o PCtach.

Ale nawet wtedy twórcy nie mogli by zrobić gry z absurdalnymi wymaganiami bo zwyczajnie by im się nie sprzedała.
 
Najwięcej kopii sprzedaje się w pierwszym miesiącu premiery gry, a nie rok po.

No. I kupiłbym w pierwszym miesiącu, przeszedł ją, a potem przeszedłbym ją znowu z lepszą grafiką i czułbym się tak, jakbym grał w zupełnie inną, lepszą grę. Tak to działa na PC- grasz najpierw na tym co masz a potem na full detalach. ;)
 
http://www.gamersyde.com/news_the_witcher_3_our_ps4_videos-16541_en.html

Już było wklejane ale jak widać , nie każdy chyba widział ;)
Proponuję pobrać i zobaczyć. Jest to nieskompresowany zapis rozgrywki z PS4.
Gra wygląda świetnie, nie mogę się doczekać aż sam ją dorwę :)
Tym bardziej, że na PC będzie lepiej i to sporo. Czego nie oddają ŻADNE porównania na YT itd.

No ale tego to już i tak nie ma sensu tłumaczyć, bo niewielka liczba osób jak widać rozumie jak bardzo bezsensowne jest patrzenie na yt.
Nawet to 4k tam z którego był gampepley, nijak ma się do nawet 2k które się widzi na własne oczy.

Tak swoją drogą, "W3" wygląda znacznie lepiej niż "Dragon Age Inq." - A ostatnia część "DA" wygląda bardzo, bardzo dobrze - Wymaksowana :)
 
Chyba będziemy najbardziej zawiedzionymi i rozczarowanymi fanami w historii gier

:facepalm:

Duke Nukem: Forever, Watch_Dogs, Arcania - Gothic 4, FlatOut 3, Dragon Age 2, Star Wars: The Force Unleashed.

Powiedz mi więcej o tym, jak to Wiedźmin 3 zawiedzie fanów i będzie największym rozczarowaniem w historii gier. W końcu 10/10 od gamespotu czy 98/100 od gametrailers o tym bardzo dobrze świadczy.
 
Co to się porobiło? A, visual parity...........

Bardzo dobre założenie pozwalająca cieszyć się w pełni daną grą bardzo dużej grupie graczy. Moim zdaniem to słuszna polityka i jedyna aby zarabiać ogromne pieniądze na grach. Chyba nawet Pillars of Eternity dotknął downgrade z tego co się orientuję.

---------- Zaktualizowano 12:16 ----------

Jeśli nie dostaniemy wersji rozszerzonej to trójka będzie tak samo "brzydka" za kilka lat jak jest teraz. Kumacie?

nie kumamy, bo jest piękna.

---------- Zaktualizowano 12:17 ----------

No. I kupiłbym w pierwszym miesiącu, przeszedł ją, a potem przeszedłbym ją znowu z lepszą grafiką i czułbym się tak, jakbym grał w zupełnie inną, lepszą grę. Tak to działa na PC- grasz najpierw na tym co masz a potem na full detalach.

Grałem w Wiedźmina 2 na low w 17 fps na laptopie pierwszy raz. Po bardzo długim czasie odpaliłem w ultra na 560ti i co??? A to, że to dalej była ta sama gra, a różnicy graficznej po takiej przerwie rzecz jasna nie odczułem - ot, PC.
 
@raf230885

Otóż to, gra jest piękna :)
Ta cała dyskusja już nie ma sensu, jak ktoś się uparł, że gra jest paskudna itd. To nic tego nie zmieni.
Chyba, że dostanie mody itd. Które pozwolą mu grać w takiej jakości - 4x Titan X = 8 fps :D
A nieee, wtedy będzie szaleństwo bo grać się nie da ;-)
 
Powiedz mi więcej o tym, jak to Wiedźmin 3 zawiedzie fanów i będzie największym rozczarowaniem w historii gier. W końcu 10/10 od gamespotu czy 98/100 od gametrailers o tym bardzo dobrze świadczy.

Trochę to źle sformułowałem, ale rozczarować się można na wiele sposobów z bardzo wielu przyczyn. Tak czy siak Kupie grę i będę grał aż mi krew z palców będzie lecieć. Będę rozczarowany jak się okaże że gra nie jest w 100% perfekcyjna tylko w 95% bo jakaś część gry nie jest tak dobra jak zostało to nam obiecane. To mnie cały czas nie powstrzyma by ogłosić Wiedźmina 3 grą stulecia.

Gothica 4 NIGDY NIE BYŁO!!!
 
Top Bottom