Batman Arkham

+
Wydaje mi się, że mapki z zadaniami, czy jak to się tam nazywało, będzie można w coopie kończyć. Obok batmobilu, gry z Netoperkiem najbardziej się właśnie o coopa prosiły. :D
 
Kooperacja byłaby spoko, ale to ponoć coś innego.

http://naekranie.pl/aktualnosci/w-batman-arkham-knight-zagramy-nie-tylko-mrocznym-rycerzem

Może to jakiś błąd w interpretacji, ale na chwilę obecną brzmi to absurdalnie. Przechodzę kampanię Batmanem, ale podczas dowolnej walki mogę sobie zmienić postać na inną, bo ma fajne ruchy i ataki? :blink: Nawet gdyby chodziło tylko o tryb wyzwań to i tak nie jestem przekonany. Podejrzewam że może to działać na podobnej zasadzie jak w Mortal Kombat (9) gdzie w niektórych trybach lub misjach fabularnych mamy dwóch zawodników i możemy się między nimi przełączać tworząc bardziej wykręcony kombinacje, ale w Batmanie zupełnie mi to nie pasuje.
 
Zawartość SP.

Batgirl: A Matter of Familly
Opowieść będąca prequelem Arhkam Knight, rozgrywająca się w całkowicie nowej lokacji, gdzie po raz pierwszy w historii serii zagramy jako Batgirl - sprawdźcie pierwszy obrazek z Batgirl.

The Season of Infamy
Zagraj jako Batman w nowej kampanii przeciwko legendarnym superzłoczyńcom nawiedzającym Gotham City. Nowy rozdział historii, misje i cechy rozgrywki.

Gotham City Stories
Wciel się w najważniejszych sojuszników Batmana w misjach fabularnych poszerzających ich historię o wydarzenia sprzed i po tych z Batman: Arkham Knight.

Legendary Batmobiles with Themed Tracks
Pokieruj kultowymi Batmobilami z całej 75-letniej historii opowieści o Batmanie, na wyjątkowych trasach zbudowanych w stylu epoki, z której pochodzą. Każdy Batmobil będzie dostępny na każdej z tras.

Crimefight Challange Maps
Weź udział w serii nowych wyzwań wykorzystujących unikalne style gry Batmanem i jego sojusznikami.

Character Skins
Zestaw nowych skórek ze wszystkich epok dla Batmana, Robina, Nightwinga i Catwoman.

Kiedy w pełni poświęcimy się pracy nad Przepustką Sezonową będziemy dzielić się większą liczbą szczegółów razem z każdym miesiącem nowej zawartości. Mamy nadzieję, że gra w Batman: Arkham Knight sprawy Wam tyle przyjemności, ile nam sprawiła praca przy nim.

Chyba zrobię tak jak z poprzednim Batmanem i poczekam, aż cena za cały zestaw spadnie do jakiś 30-40 zł.
 
Przepustka sezonowa do Arkham Knight obiecuje pół roku wsparcia dla gry po premierze dodając nowe misje, przeciwników i inne dodatki. Pakiet kosztuje 33 funty czyli jakieś 180 zł. Wersja podstawowa na PC kosztuje u nas 160 zł (cena u wydawcy, pewnie trafi się gdzieś taniej), także tak...


Kurde, gdyby nie to, że mam już zamówionego pre-ordera, to bym olał i czekał na jakieś zbiorcze wydanie. Batgirl bym zagrał, ale nie za taką cenę... Tym bardziej znając poprzednie DLC do Batmanów, to będzie max kilka godzin gry.
 
Jest jeden plus: WB to nie EA i ich DLC z czasem tanieją (albo trafiają na czasowe wyprzedaże). Sam tak kupiłem przepustkę do Arkham Origins, dałem może ze 30 zł. Niemniej takie praktyki są niefajne, pakiet drobiazgów i mini kampania na parę godzin kosztuje prawie tyle co wersja podstawowa? Litości...
 
Last edited:
Kolejny materiał z Arkham Knight, można się lepiej przyjrzeć jak działa funkcja dual play.


Powiem tak, o ile strzelający rakietami tankmobil jest nieco kontrowersyjny, tak dual play wydaje mi się wręcz idiotyczny. Gramy sobie Batmanem, nie mamy żadnych wstawek filmowych, które zasugerowałyby nam że któryś z naszych pomagierów jest w okolicy, a kiedy zaczyna się walka to ów pomagier wyskakuje z dupy i tłucze przeciwników, a my możemy się na niego przełączyć. Walka się kończy, pomagier znika. Mam nadzieję że będzie się to dało wyłączyć.

Szkoda, że nie zrobili kooperacji na wzór Assassin's Creed Unity. Gramy sami, ale od czasu do czasu mogą się do nas przyłączyć inni gracze i nam pomóc, a do tego mamy specjalne misje kooperacyjne tylko do wykonania w grupie.
 
Nie mogę się pozbyć wrażenia, że gra była robiona z myślą o coopie, ale w którymś momencie byli zmuszeni zrezygnować i dostaniemy jakiś marny substytut.
 
Mam nadzieję. że nie będzie trzeba korzystać z Dual Playa - to chyba jedyne, co nie podoba mi się w Arkham Knight. Zdecydowanie wolałbym grać tylko Batmanem, bo Nightwing i Robin to nie są postaci, w które chciałbym się wcielać i nie sądzę, żebym dobrze się czuł w ich butach.
Owszem, tryb walki i Zemsta Harley Quinn zapewniały mi rozrywkę w Arkham City, nawet "będąc" w kostiumie Drozda i Nocnego Skrzydła ;), ale jednocześnie cieszyłem się, że ci bohaterowie nie występowali w kampanii (poza epizodem Robina w scence filmowej).
 
Przecież to stary zwiastun, nawet nie ma dokładnej daty premiery :p Tu jest coś nowszego, bajery od nVidii:

 
Matko, alem gupi :p Paczę maj, paczam dalej, 21 to nie tak dawno ... ale że rok temu, to już nie dopaczałem :p
 
@HuntMocy

Czyli w sumie, od "zielonych" jedynie bajerki, które były we wcześniejszy Batkach.
Poza tym, po niedawnym przykrym rodzimym doświadczeniu nie wierzę tego typu filmikom do momentu ich zobaczenia na wydanej wersji gry (chociaż akurat tutaj nie pokazali nic "niezwykłego" ).
 
Top Bottom