Wiedźmin 3 - grafika

+
No to miłego zdziwienia

Daj spokój Gosu, kogo Ty oszukujesz, siebie, czy nas chcesz wkręcić. Widać jak na widelcu jakie są różnice. Dostaniesz 4k, ale to nie zmieni całej gry. Powiem szczerze, że nawet nie będziesz jak miał np. mi tego pokazać, ponieważ po premierze uciekam z tego forum. Inna sprawa, że mam tv 1080p, kumpel ma ps4, a więc nawet gdyb chciał, to i tak nie zobaczę gry w takiej rozdzielczości - powiem więcej, nawet mnie to nie interesuje, w ogóle, zero ciekawości co potrafi 4k. Bardziej jako pecetowca interesowało mnie porównanie pc ultra vs ps4 aniżeli pc ultra vs ultra 4k.
 
Nie przesadzajcie z tym lamentami; W3 wygląda prawie tak dobrze jak W2, co przy różnicy w skali obu gier jest sporym osiągnięciem.
 
Nie chce mi się wierzyć w to gadanie GosuPL, ale byłoby bardzo miło, gdyby miał racje :D Może rzeczywiście REDzi mają na zapleczu jakiś graphics patch.
 
Jest jakiś sposób, żebym nie mógł widzieć postów od użytkowników GosuPL i raf230885 ?

Specjalnie dla Ciebie zacznę pisać więcej :D mogę Cię np. sprowokować, patrz:
Tak to jest jak się nie znasz na temacie ;)
Płaczesz za grafiką i lamentujesz nad konsolami, a mój argument o rozbudowaniu gry pozostał bez odpowiedzi - a to dlatego, że jest słuszny. Poza tym Redzi, nawet gdyby nie było konsol, muszą dostosować grę tak, aby wyglądała ładnie na średnim sprzęcie. Nie mogą sobie pozwolić na ogromne różnice między np. medium a ultra, ponieważ wiele osób to zniechęci. Dałngrejd był, to fakt. Tylko trzeba zrozumieć, że on musiał być.

Niem mam zamiaru swoimi postami Cię drażnić kolego - jestem graczem, tak jak Ty. Posiadam dość mocny pc do tego, ale mimo to rozumiem i doceniam to, co zrobili Redzi. Niech widzą, że na tym forum nie siedzą same osoby oburzone dałngrejdem. Równość graficzna ma również bardzo wiele dobrych stron. To równanie do wspólnego mianownika jest dobre dla większości graczy(konsolowych, jak i pc), z czego i tak wersja pc dostanie wiele opcji ponad konsole.
 
@rafal12322

Miejscami jest trochę inne oświetlenie (a w porcie na PS4 woda wygląda ciut lepiej - ale tutaj to już sprawa gustu).

@delolen

Z HairWorks kucyk wygląda ładniej i naturalniej (w ruchu pewnie jest to lepiej widoczne).
 
Mi to się już tu nie chce pisać nawet, czasem zerknę ale ...Ogólnie to ten temat jest tak pełen negatywnych wpisów, że szkoda czasu na niego tracić.
Zamiast się cieszyć rewelacyjną grą z piękną grafiką - Bo taka jest a będzie jeszcze lepsza (i nie chce mi się już o tym pisać nawet).
To tylko lamenty, lamenty.

I najciekawsze jest to, że najbardziej narzekają te osoby które albo mają konsole (jak na konsole to i na konsolach grafika wymiata) albo PCty na których i tak i tak na maksa gry nie odpalą.
Nie widziałem nikogo kto ma bardzo solidny PC (I7 + GTX 980 na pokładzie) kto narzeka. To jest ciekawa sprawa...
 
Daj jeszcze więcej porównań PS4 do PC z kompresją YT i bez aktualizacji - bankowo zobaczysz cokolwiek.

Nie zapominaj, że kompresowany materiał z YT traci zarówno na PC jak i na konsoli. Dlaczego więc nie mamy go porównywać?

P.S. Nie zapominaj, że wersja na PS4 "nieskompresowana" wygląda lepiej niż to co widzimy tutaj.
 
P.S. Nie zapominaj, że wersja na PS4 "nieskompresowana" wygląda lepiej niż to co widzimy tutaj.

Nieskompresowane filmiki z wersji ps4, zwłaszcza ten pierwszy, to jedne z najlepszych materiałów jakie widziałem z Wiedźmina 3 do tej pory. Moim zdaniem miażdżą :D (nie biorę pod uwagę starych trailerów, tylko nowe, świeże materiały).
 
Średnio co dwie strony ktoś wyskakuje z tekstem "Nie wchodzę już do tego tematu bo tylko narzekanie i narzekanie" i co? I chwilę potem widzę jak sobie ten ktoś radośnie postuje bo przecież nie może być żeby w temacie zostali sami narzekacze, gdybym był złośliwy poprosiłbym Was o trochę konsekwencji, ale nie jestem :D
 
One są ładne, zgadzam się z tym. Sam wszystkie 4 obejrzałem :) tylko problem polega na tym, że są inne od tych które były prezentowane kiedyś :) i te strony w tym temacie są dokładnie właśnie o tej zależności :)
 
A to wróżysz z postów kto ma jaki sprzęt?

P.S
Co z Twoimi screenami? Czekam po moim poście i tak obiecałeś.

1. Znajdź sobie co i jak, pisałem kilka stron wcześniej w kwestii screenów.
2."Dyskusja" z tobą o rozdzielczości to jak ze ślepym o kolorach
3.Zdecydowana większość ludzi tutaj, wie co daje i jak działa rozdzielczość - Ty jak tam chcesz, pozostań w swoich dalekich od prawdy przekonaniach.
4.Screeny będą tak czy owak , tylko najpierw muszę ogarnąć buga z frapsem i DSR do 4k, albo po prostu podskoczyć do biura po monitor 4k (bo tam go mam).
Sam siedzę na moim z sygnaturki bo 2.5k z G-Sync i 144hz wolę od 4k bez G-Sync i 60hz. Mimo tego, że 4k i DSR do 6K i większych, wymiata wizualnie.

---------- Zaktualizowano 13:43 ----------

Średnio co dwie strony ktoś wyskakuje z tekstem "Nie wchodzę już do tego tematu bo tylko narzekanie i narzekanie" i co? I chwilę potem widzę jak sobie ten ktoś radośnie postuje bo przecież nie może być żeby w temacie zostali sami narzekacze, gdybym był złośliwy poprosiłbym Was o trochę konsekwencji, ale nie jestem :D

Mądrze, no i racje masz ;-) Sam się też na tym łapię :)
Z tym, że teraz się zdecydowanie mniej udzielam bo mi się po prostu nie chce ;)
 
@Sobtainer

Bo PS4 nie miało, nie ma i nie będzie mieć mocy obliczeniowej wystarczającej do osiągnięcia choćby połowicznej jakości prezentowanej przez trailer Sword of Destiny, a o VGX na current-genach to można pomarzyć. PC natomiast to inna liga, a Gosu wielokrotnie powtarzał, żebyście przestali narzekać i zamartwiać się na zapas, bo tak na prawdę niczego prócz filmików na YT nie widzieliście.
 
One są ładne, zgadzam się z tym. Sam wszystkie 4 obejrzałem tylko problem polega na tym, że są inne od tych które były prezentowane kiedyś i te strony w tym temacie są dokładnie właśnie o tej zależności

Tak, są inne. Ale niektóre aspekty gry są lepsze. Dla mnie kolorystyka na plus, barwy wszystkiego dosłownie. Stary materiał, nie wiem czy to vgx czy co, ale ładny, był za to cały w kolorze słomy. Taka kolorystyka przejadłaby się po kilku godzinach grania. Teraz jest tak, jak być powinno. Ciekawi mnie też ile elementów cząsteczkowych wypadło - chodzi mi o te pyłki kwiatów itd. (jeśli to do elementów cząsteczkowych się zalicza).
 
Mi to się już tu nie chce pisać nawet, czasem zerknę ale ...Ogólnie to ten temat jest tak pełen negatywnych wpisów, że szkoda czasu na niego tracić.
Zamiast się cieszyć rewelacyjną grą z piękną grafiką - Bo taka jest a będzie jeszcze lepsza (i nie chce mi się już o tym pisać nawet).
To tylko lamenty, lamenty.

I najciekawsze jest to, że najbardziej narzekają te osoby które albo mają konsole (jak na konsole to i na konsolach grafika wymiata) albo PCty na których i tak i tak na maksa gry nie odpalą.
Nie widziałem nikogo kto ma bardzo solidny PC (I7 + GTX 980 na pokładzie) kto narzeka. To jest ciekawa sprawa...

Musisz też zrozumieć osoby, które oczekiwały tego co było nam pokazane na materiałach promocyjnych. Nieważne jakbyśmy zaginali rzeczywistość, to nie był ten sam poziom co teraz :)
 
Dziwne jest też wymaganie dotyczące sprzętu - nie rozumiem, muszę mieć tytaniczny PC żeby móc zauważyć, że wygląd gry i na konsole (czego trzeba było się spodziewać) i póki co również na PC (i tu trzeba wierzyć w cuda, że REDzi wbrew własnym słowom zrobią rewolucję względem konsolowej wersji) ma się nijak do pewnych materiałów, o których było powiedziane, że będziemy mogli sobie je odtworzyć w takiej samej jakości? Przecież to bezsens.
 
Każdy kto chce aby jego sprzęt wykorzystany był na maxa i narzeka na grafę jak ja-nie lepiej olać to jak teraz gra wygląda i poczekać na mody(przede wszystkim!) oraz patche i inne hd texture packi?Na pewno tego będzie mnóstwo.Nie lepiej olać grę na ten moment i poczekać?Koniecznie MUSICIE teraz zagrać?Choćby ten rok minimum.Do tego czasu ukarze się tego mnóstwo i wyjdą 2 dodatkowe dlc fabularne i masa pierdół.

Ja się już pogodziłem-mi się grafa nie podoba a materiały do tej pory zawodzą w aspekcie graficznym.Nie kupiłem sprzętu bo czekałem na ostatnią chwilę i bardzo się cieszę z tego powodu.W ciągu tego czasu ukarze się też już nowy radek od amd a i przez rok odłożę spokojnie kolejne 4-6k do tego co mam.Jak zobaczę porządne mody które naprawią grafę-lecę do sklepu po topowy sprzęt.I wtedy będę mógł się cieszyć nie tylko kompletną edycją gry ale też z wymodowaną,świetną grafą.

Niecierpliwym i niezadowolonym polecam to samo.Poczekajcie,myślę że będzie warto.Liczy się zawsze 1 przejście gry i takie zapamiętacie na długo-lepiej je zapamiętać z grafą która miażdżyć będzie non stop,masą usprawnień i wyeliminowanych błędów oraz kto wie czym jeszcze.A no i gra będzie tańsza co najmniej o połowę.
 
Top Bottom