Data premiery - równi i równiejsi?

+
Nie żeby coś, ale zdaje się że na Steam data premiery została zmieniona na 18 maja. Czyli w sumie najpóźniej dostaną grę ci, którzy zamawiali na GOGu i od cdp.pl. :p
Nie, nie została.
Kiedy to piszę (17 Maj, 12:03), do odblokowania gry zostało 1 dzień i 12 h.
Ten 18 Maja wynika z różnicy w strefie czasowej.
 
Nie żeby coś, ale zdaje się że na Steam data premiery została zmieniona na 18 maja. Czyli w sumie najpóźniej dostaną grę ci, którzy zamawiali na GOGu i od cdp.pl. :p

Akurat ja zamówiłem z RTV EURO AGD preorder i narazie nie mam nawet infa, że przygotowane do wysyłki mogę cały czas anulować zamówienie także coś czuje, że we wtorek mogę nie otrzymać mojej kopii gry a wtedy nie chciał bym pracować u nich w sklepie na infolinii:)
 
Na wstępie chciałbym wszystkich bardzo serdecznie powitać jako iż to mój 1szy post na forum :).
W końcu zdecydowałem się na rejestrację.


Akurat ja zamówiłem z RTV EURO AGD preorder i narazie nie mam nawet infa, że przygotowane do wysyłki...

Hmm... ja również miałem zamówioną kopię w REA, ale dostałem mailowo informację o tym, że sklep nie wyrobi się na dostarczenie przesyłki 19 i mogę się jej spodziewać na 20 maja. Oczywiście złożyłem anulację. Niemniej możliwe, że to kwestia tylko i wyłącznie tego jednego sklepu (w Zielonej Górze).

Mam nadzieję, że nieco pomogłem.
 
Mieszkam w miejscowości przygranicznej. W piątek pojechałem do niemieckiego marketu, ponieważ mają dużo lepszą chemię (pasty do zębów itd.). Często zaglądam na półki z grami, czasami zdarzy się jakaś promocja i można coś znaleźć po taniości. Jakże wielkie było moje zdziwienie, kiedy znalazłem tam "The Witcher 3: Wild Hunt". Były to wersje na PS4 i XO, nigdzie nie było widać zacnego portu na PC :) Prawie się złamałem i kupiłem, ale przyszło mi do głowy, że gra może nie być w języku polskim. (Jak się potem dowiedziałem ze stream'ów, mamy możliwość gry w polskiej wersji językowej).
Przyznam, że jestem wielkim fanem wiedźmina - książki, każda część gry, no i teraz mam uczucie, jakby wszyscy grali, a ja jeden niedorzecznie czekał - dziękuję za miłe wspomnienia z premierą, na pewno odciągnie mnie od zakupu kolejnego pre-orderu waszej produkcji :)
 
Przyznam, że jestem wielkim fanem wiedźmina - książki, każda część gry, no i teraz mam uczucie, jakby wszyscy grali, a ja jeden niedorzecznie czekał - dziękuję za miłe wspomnienia z premierą, na pewno odciągnie mnie od zakupu kolejnego pre-orderu waszej produkcji :)

:D. Jescze nie zauważyłeś że REDzi udają że nie ma tego tematu? Wypowiedzą się w każdym innym tylko nie w tym, Cud że w ogóle temat istnieje i go nie skasowano...
 
Moim największym zmartwieniem jest optymalizacja. Wierzyłem w ich dobre podejście do tematu PC, ale im więcej czasu mija, tym bardziej żałuję, że nie wybrałem wersji na PS4. Ktoś z was wie, jak się sprawy mają i czy ktoś już robił wstępne testy wersji PC?
 
Po raz kolejny przyszło mi na myśl stwierdzenie że ,, preorderzy to frajerzy'' ;/ Echh po cudownych zwiastunach ,gdy tylko pojawiła się okazja zamówienia edycji kolekcjonerskiej zaraz zamówiłem z nadzieją że będę miał super full wypas kolekcjonerkę. Niestety już pierwsze gameplaye mówiły mi że coś jest nie tak z grafiką. No ale siedziałem cicho. Następne gameplaye ponownie udowadniały że gra się zmienia. Już nie była taka mroczna a robiła się coraz bardziej cukierkowa pod wiedźmina 2. Ale wciąż siedziałem cicho. Potem ta afera z x klockiem że dostanie w kolekcjonerce więcej.. Już się we mnie zagotowało, bo przecież płacę taką samą cenę a dostaje mniej.. no a teraz to. Premiera niby 19 maja a większość już gra.. Co wchodzę na youtuba to tam pełno kilkugodzinnych gameplay, spoilery walą zewsząd no ale ja muszę grzecznie czekać do 19. Szkoda że tak to wszystko wyszło bo czuję po prostu duży niesmak z zaistniałą sytuacją. Podczas zamawiania pierwszego wieśka w preorderze, otrzymałem go 2 dni przed premierą, tutaj widać coś nie zgrało i po prostu czuję żal że zagram o wiele później niż reszta echh. Pewnie kurier przybędzie 19 późnym po południem.. mam nadzieję
 
Moje niezadowolenie z całej sytuacji osiągnęło już chyba poziom "over 9000". Chodzę po domu nie mając co robić (tak, wiem, dobrze mam) i pale jednego papierosa za drugim. Mógłbym już grać, ale na kolekcjonerkę na PC się połasiłem, będzie pięknie mówili.
Czy tylko ja uważam, że byłoby świetnie, gdyby się ktoś z REDów wypowiedział się na ten temat, nieważne jaka by to miała być wypowiedź, ale żeby po prostu była?
 
Masz zupełną rację. Mój pre-order wynikał z profesjonalizmu, jakim obdarowali nas CDP przy okazji premiery Wiedźmina 2. Grę miałem w piątek(chyba 3 czy 4 dni przed premierą). Liczyłem, że tym razem będzie podobnie :)
 
Na wstępie chciałbym wszystkich bardzo serdecznie powitać jako iż to mój 1szy post na forum :).
W końcu zdecydowałem się na rejestrację.




Hmm... ja również miałem zamówioną kopię w REA, ale dostałem mailowo informację o tym, że sklep nie wyrobi się na dostarczenie przesyłki 19 i mogę się jej spodziewać na 20 maja. Oczywiście złożyłem anulację. Niemniej możliwe, że to kwestia tylko i wyłącznie tego jednego sklepu (w Zielonej Górze).

Mam nadzieję, że nieco pomogłem.

Ja zamówiłem ogółem do sklepu ale w zeszłym tygodniu konsultant dzwonił, że do mojego sklepu który wybrałem dostawy są w środy i nie będzie mojej kopii gry na premierę, ale mogą mi wysłać za darmo kurierem na premiere... po namyśle zgodziłem się ale trzy razy pytałem czy gra na pewno będzie w dniu premiery bo mi zależy, to 100% gwarancji mi dawał. Na wszelki wypadek zapisałem sb jego numer jak mi kurier nie przywiezie we wtorek to zadzwonię do niego z podziękowaniem bardzo miłym:) i anulowaniem, a potem myk myk do sklepu po pracy :)
 
Masz zupełną rację. Mój pre-order wynikał z profesjonalizmu, jakim obdarowali nas CDP przy okazji premiery Wiedźmina 2. Grę miałem w piątek(chyba 3 czy 4 dni przed premierą). Liczyłem, że tym razem będzie podobnie :)

Jest podobnie, tylko że teraz ktoś inny ma grę kilka dni przed premierą, nie preorderowcy ;)
Komentarz do zaistniałej sytuacji jest zbędny, został w sumie jeden roboczy dzień na wysłanie zamówień, bo dziś niedziela a z tego co wiem raczej nie pracują w systemie. Jak jutro nie dostanę informacji że wysłane, to faktycznie trza się będzie przejść do sklepu, pal licho tego steelbooka, zwykła przynęta.
 
Top Bottom