Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Może ale dalej będę uparcie trzymał się swojego. Moim zdaniem sam pomysł na bliznę pochodzi od Addy ale po tym trailerze owszem można to powiązać
 
Jak cię widzą, tak cię piszą, co nie znaczy jednak, że dobrze widzą.
Jestem bardzo złożoną i skomplikowaną osobowością, którą nieświadomi moich rozlicznych zalet ludzie oceniają bardzo jednostronnie. Szczęśliwie są wybrańcy, którzy potrafią docenić głębię mojego jestestwa. Czytałem Sokratesa z Bakelitu w oryginale, więc wiem, co mówię.
Ale dość o mnie.
 
To wgląda identycznie jak W2
Bo to W2. Na co ludziom super grafika w W3 skoro nie rozróżnią jej od W2 nawet gdyby jakość VGX kopnęła ich w tyłek. XD

---------- Zaktualizowano 14:21 ----------

Jak cię widzą, tak cię piszą, co nie znaczy jednak, że dobrze widzą.
Jestem bardzo złożoną i skomplikowaną osobowością, którą nieświadomi moich rozlicznych zalet ludzie oceniają bardzo jednostronnie. Szczęśliwie są wybrańcy, którzy potrafią docenić głębię mojego jestestwa. Czytałem Sokratesa z Bakelitu w oryginale, więc wiem, co mówię.
Ale dość o mnie.

Nie mam pojęcia o czym on gada więc musi być mądry.
 
Faktycznie Adda potraktowała go pazurami to on ją gryzł :D Ale dalej będę się czepiał, że to nie może być ten wampirz. Cały wygląd Geralta zbroja jak i broda (gównie zbroja bo brodę to parzcież mógł sobie nosić jeszcze przed wydarzeniami z sagi ) sugerują, że spotkanie z wampirem miało miejsce po wydarzeniach z Wiedźmina 2
 
Jak cię widzą, tak cię piszą, co nie znaczy jednak, że dobrze widzą.
Jestem bardzo złożoną i skomplikowaną osobowością, którą nieświadomi moich rozlicznych zalet ludzie oceniają bardzo jednostronnie. Szczęśliwie są wybrańcy, którzy potrafią docenić głębię mojego jestestwa. Czytałem Sokratesa z Bakelitu w oryginale, więc wiem, co mówię.
Ale dość o mnie.

No i jesteś przystojny i napakowany. Mam kamery w twoim domu to wiem.
 
Ponadprzeciętnie inteligentny i świadomie podchodzi do nawiązań do legend arturiańskich.
A co do tematu- ugryzienie raczej pasuje do wampira niż strzygi, poza tym, Adda przeorała (jak @Koreon zauważył) szyję a nie bark. Chociaż racją jest też, że kusza sugeruje późniejszy czas akcji niż przed W2. A tak po prawdzie, to chyba nie ma to żadnego znaczenia ani tła.
 
Jak to w końcu jest z tym odrastającym zarostem u Geralta? Mamy tylko opcję całkowitego zgolenia i czekania aż nam odrośnie, czy możemy wybrać sobie różne rodzaje zarostu? Pytam, ponieważ nie oglądam streamów i nie do końca wiem jak to wygląda.
 
Możesz zgolić normalnie, wtedy zarost odrasta, lub możesz wybrać konkretny "model" zarostu u balwierza, wtedy pozostaje statycznie taki, jaki wybrałeś.
 
Do eksploracji jednak jest trochę za blisko. Gdyby dolna krawędź obrazu sięgała do kostek Geralta byłoby idealnie.

Yep, albo od kostek, albo, jak mówi Raison całą postać. Poza modyfikacją kamery podczas walki trzeba by też zmienić jej zachowanie w pomieszczeniach, gdzie z kolei znajduje się zdecydowanie zbyt blisko Geralta. Poza tym przydałoby się zlikwidować zbliżenia w trybie wiedźmińskich zmysłów (używa się tego non stop więc takie zoomyna dłuższą metę irytują) i jak dla mnie zmienić oddalić nieco kamerę podczas jazdy kłusem, tak jak to miało miejsce w 35 - minutowym gameplayu. Mówiąc krótko, potrzebny jest kompleksowy mod.

Ale i tak uważam, że do wszystkiego można się przyzwyczaić

Do wielu rzeczy i owszem przywyknąć idzie, ale do tego w żadnym wypadku, w każdym razie ja nie zdołam. Cała nadzieja w modach, no chyba, że w day-one patchu opcje konfiguracji kamery się pojawią, ale mocno w to wątpię.
 
Wiem, że offtopic, ale chcialem zadać jedno, krótkie pytanie...
Zniknęły mi powiadomienia, o pojawieniu się nowego postu w konkretnym wątku. I nie chodzi mi o to, że wątki nie są zaznaczone na czerwono, w przypadku nowego posta. Chodzi o to, że przeglądając dany wątek, np ten nie wiedzę czy w między czasie pojawiły się nowe posty ?
Co się stało ? Czy ta opcja zniknęła ? Czy da się to włączyć? Z góry dzięki ;)
 
Yep, albo od kostek, albo, jak mówi Raison całą postać. Poza modyfikacją kamery podczas walki trzeba by też zmienić jej zachowanie w pomieszczeniach, gdzie z kolei znajduje się zdecydowanie zbyt blisko Geralta. Poza tym przydałoby się zlikwidować zbliżenia w trybie wiedźmińskich zmysłów (używa się tego non stop więc takie zoomyna dłuższą metę irytują) i jak dla mnie zmienić oddalić nieco kamerę podczas jazdy kłusem, tak jak to miało miejsce w 35 - minutowym gameplayu. Mówiąc krótko, potrzebny jest kompleksowy mod.



Do wielu rzeczy i owszem przywyknąć idzie, ale do tego w żadnym wypadku, w każdym razie ja nie zdołam. Cała nadzieja w modach, no chyba, że w day-one patchu opcje konfiguracji kamery się pojawią, ale mocno w to wątpię.

*** Kamera jest świetnie ulokowana, przy W2 też jęczałeś w niebo głosy i zignorowali Cię i dobrze ;)

@HrafnaFloki

Jak nie zmienisz podejścia i nie przestaniesz obrażać innych userów, będziemy zmuszeni wyciągnąć konsekwencje.
 
Last edited by a moderator:
Top Bottom