Wiedźmin 3 - grafika

+
@luki965

Ty naprawdę wierzysz, że zaczęli robić wersję na PC razem z tymi na konsole? :D

Nie muszę wierzyć, wystarczy mi, że widziałem log wprowadzanych w buildzie zmian wygrzebany z wersji gry na PS3. Wpisów odnoszących się do PC jest tam cała masa, włącznie z czymś takim:
715674 254.2 2012-08-22T19:15:56Z CB_22-08-2012___09-30

Known Issues –
•715659 - PS3 release - crash - [SPU0] grainplayerjob: At exit, scratch buffer corrupted!
•715527 - [PT] The game hangs before Michael wakes up drunk after he sees the aliens
•712914 - Trevor's truck and ATV spawn floating in the air
•693821 - [PC] Player gets low frame rate and spike after longer sessions

I tego jest tam więcej. Jak dla mnie wystarczający dowód, że wersja PC istniała od dawna, tym bardziej, że wszystko to ma przełożenie w praktyce na finalny produkt dopracowany do perfekcji.

//OFFTOP OFF, bo nas zaraz ochrzani moderacja.
 
 
Mnie cieszy póki co, tylko draw distance, który ma być lepszy po łatce premierowej.

Ponowię swoje pytanie, bo zaginęło w gąszczu negatywnych emocji.
Skąd informacja z cytatu powyżej, że w łątce premierowej ma być zwiększony draw distance - czy to potwierdzone i na jakie platformy?
 
Ubisoft i EA bardzo szybko odpowiadają na zarzuty fanów, starają się wyjaśnić sytuację, a CDPR milczy i będzie milczało, licząc na to, że sprawa ucichnie. Mam nadzieję, że się tak nie stanie.
 
Pierwsze moje wrażenia z gry
Gra wygląda świetnie (PS4)
Ludzie którzy narzekali na trawę się zdziwią, SERIO !
Gra zabija klimatem, klimat z jedynki aż wylewa się strumieniami z tej gry.
Niestety wersja na PS4 gubi klatki i jest to dość częste.Myślę że to poprawią jeszcze.
Grałem jakieś 15 minut jest bardzo dobrze a nawet lepiej.
Aaaa...cutsceny są niesamowite po prostu masakrują.
Ehhh....

Wierzę - widziałem nieskompresowane materiały na 42calach w 1080p - kapitalnie to wygląda.
Chociaż ja bez łątki premierowej bym nie grał :D
 
Ubisoft i EA bardzo szybko odpowiadają na zarzuty fanów, starają się wyjaśnić sytuację, a CDPR milczy i będzie milczało, licząc na to, że sprawa ucichnie. Mam nadzieję, że się tak nie stanie.

Odpowiadaja, ale chyba srodkowym palcem. Naprawde nie chce tutaj za wszelka cene bronic CDPR. Ale w przypadku porownywania ich do EA albo Ubigowna, to stane za nimi murem. No ale coz. Prawde mowiac to bardzo sie na nich zawiodlem. Jakby nie klamali (a wszystko wskazuje na to, ze klamali) to by takiego negatywnego odzewu nie bylo. Musza teraz wypic to co sobie nawarzyli. I tak wierze w to, ze W3 bedzie jedna z najlepszych gier EVER. Napewno pod wieloma wzgledami podniesie poprzeczke dla innych gier. Ja dam im jeszcze jedna, ostatnia szanse. Cyberpunk 2077. Jezeli dalej beda sciemniac to ja poprostu podziekuje. Rada odemnie, badzcie szczerzy, i fani beda wam za to wdzieczni. Niecale 2 dni do premiery. Na ta gre wyczekiwalem chyba najdluzej w zyciu. A tu takie cos. I jeszcze to gadanie, ze gra bedzie wygladala nawet lepiej. Grafika badzie taka zajebista ze normalnie miazga. Dupa blada i tyle. Sciema. Klamstwo. Po co to? Broncie sie, mechanika gry. Historia, muzyka, swiatem. Grafika i tak wyglada zajebiscie. Po co byly te sciemy. I to gadanie, ze nie bylo downgradu. Pozwole sobie zacytowac postac z waszej wlasnej gry: "Bierzecie mnie za slepca czy glupca?"
 
Odpowiadaja, ale chyba srodkowym palcem.

Nie stawiam jeszcze CDPR na tej samej półce co Ubisoft, ani niżej to po pierwsze. Po drugie jakim środkowym palcem ? Tam jest chociaż jakaś odpowiedź i zazwyczaj tą są przeprosiny albo i coś więcej - np. darmowa gra od Ubisoftu w ramach przeprosin za błędy w AC: Unity.

Również jestem ciekaw jak zostanie poprowadzony marketing Cyberpunka. Moim zdaniem nic się nie zmieni i gracze nadal będą zasypywani kłamstwami.
 
Ktoś z CDPR powiedział, że na pierwszym trailerze był filtr wyostrzający i będzie można włączyć go ponownie w REDKit.

Ale ja zauważam coś jeszcze. Mianowicie zmianę kolorystyki. Wcześniej miała mniejsze nasycenie barw (saturację) i dzięki temu wyglądała bardziej realistycznie. A to dla wielu osób, w tym dla mnie, robi większe wrażenie.
 
Stream Niemców, maja pozwolenie, graja na wersji 1.02, konsole mają chyba 1.01 ?
http://www.twitch.tv/germandota

Tutaj screeny w 1440p Ultra plus bajery Nvidii:
https://www.flickr.com/photos/127773964@N03/sets/72157652536729480

Zobaczyłem menu, potem wyłączyłem, bo dopiero zaczynali grę, teraz spr to wygląda świetnie, mi się podoba, jestem ciekaw co wyciągnę ze swojego starego gtx 670 z małym OC, bo to Asus DCUII., mix High z Ultra + poziom Hard i będzie zabawa:p Na razie to ogrywam DAI by jakoś to zeszło, byle do wtorku.

Pozdro
 
Top Bottom