Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Można? o_O W mordę, przegapiłem coś widać... Ale do premiery 2 dni...
Wybaczcie nadgorliwość ;)
 
Last edited:
Info od GermanDota moda
Można? o_O W mordę, przegapiłem coś widać... Ale do premiery 2 dni...
Wybaczcie nadgorliwość

CountessaMircalla: Dear Viewer, Martin has received permission in consultation with the development studio CD Projekt RED and Twitch, to stream the official version of Witcher 3 : Wild Hunt from today. The game will be released officially on 19.05.2015.
 

Haha! Genialne :D Właśnie takie "rzeczy" w grach przedłużają ich żywotność. Jak takie jaja da się odwalać bez modów, to pomyślcie co będzie się działo z modami :)

Już wiem co zrobię jako pierwsze, jak tylko dostanę się na jakąś wysoką górę. Wybieram się na zjazd snowboardem!
 
[video]https://youtu.be/qkvsYldBXW0[/video]
13:30~ te ghoule z W3 wyglądają bardzo podobne pod względem designu jak te z pierwszej wersji na silniku aurory W1.
 
To już chyba powoli nadchodzi ten czas, w którym powinniśmy sobie życzyć miłej gry i większej ilości wolnego czasu od obowiązków codziennych :) Jaskółka już w zamrażarce się mrozi i szykuje się kilka pierwszych nieprzespanych nocy w tym miesiącu :)
 
Czyli REDzi wysłali grę kilku PCtowcom, żeby sobie streamowali, ale recenzenci z mediów pecetowych gry nie dostali? Kiedy będą recki pctowe? Wie ktoś coś?
 
Top Bottom