Krakowska inicjatywa

+
Ja dzisiaj raczej nie wyrobię do Hexa, ale jak dobrze pójdzie, to Was będę łapał na nocnej premierze ;)
 
Wybaczcie, że pcham się do waszej inicjatywy tak z butami, ale skoro wybieracie się na nocną premierę, to może ktoś zrobi dla tych rozrzuconych po świecie małą relację? O ile będzie w stanie?
:whistle
Edit: Nawet króciutką ;)
 
Last edited:
Eh, mamy jedno wspólne pod figurą Gercia z południcą, ale jakbyś widziała tę fuszerę... ciasno strasznie, głównym wydarzeniem premiery to robienie selfie z kiepskimi cosplayami i wrzucanie na insta/twitta. Meham.

---------- Zaktualizowano 22:30 ----------

Najzabawniejsze było wołanie downgrade ;P
 
Ja również tam byłam, miód i wino piłam.

Ej, cosplay Yennefer akurat był niezły. Triss też nie była zła, tylko nie wiem po co tak ściskała biust przy niektórych zdjęciach jakby do Playboya pozowała. Nagłośnienie kiepskie.

Za to jedną rzeczą mogę się pochwalić - wygrałam zestaw z koszulką za prawidłową odpowiedź na pytanie o wszystkie imiona Ciri, to ja byłam tą niejaką Jagodą, może ktoś mnie widział ;) Także część z Redami i quizowa była fajna, gdyby nie to kiepskie nagłośnienie, część selfiowa meh.
 
Główną atrakcją nocnej premiery było to że @zuber1906 prawie dostał w mordę od Geralta za dobieranie się do Dżenifer :p

Się potem się wyjaśniło się, bo oni są parą też prywatnie :p

A ten cosplay Geralta podobał mi się dużo bardziej od rosyjskiej wersji, jakoś tak trzymał się kupy i nie wyglądał na tani.
 
Tylko ta peruka psuła odbiór strasznie.

PS. To aż strach zapytać, co kolega robił tej Dżenifer, że aż się Gercio był zirytował :p
 
Top Bottom