Wiedźmin 3 - grafika

+
REDzi jednak mogli zmniejszyć nasycenie kolorów w nocnych porach, kiedy jest mniejsze natężenia światła. Podczas gdy w słoneczny dzień takie nasycenie uwydatnia charakter ciepłego, słonecznego dnia i jest ok, tak podczas nocy psuje jej charakter...
 
Bo nie moglem ze wsi polskiej na necie znalesc .

Te obrazki...

 
Kiedyś wieczorem chciałem na skróty iść do domu i przechodziłem przez las, i zaczęło się ściemniać, w pewnym momencie nic prawie nie widziałem. Dobrze że kumpel miał telefon z latarką to chociaż widzieliśmy co się dzieje te kilka metrów przed nami.
 
Last edited:
Ciekawa sprawa z tym księżycem. Niby Peter Gelencser potwierdził na jakimś filmie, że pojawią się różne jego fazy. Ale z tego co wklejacie to wynika, że ściemnia się bardziej, gdy niebo jest zachmurzone.
 
Te obrazki...


Dzieki. Naprawde sie staralem.


Kiedyś wieczorem chciałem na skróty iść do domu i przechodziłem przez las, i zaczęło się ściemniać, w pewnym momencie nic prawie nie widziałem. Dobrze że kumpel miał telefon z latarką to chociaż widzieliśmy co się dzieje te kilka metrów przed nami.


Ale ja nie twierdze, ze noc nie jest ciemna. Nie raz sie wluczylem po nocach po kompletnych zadupiach i bylo tak ciemno ze doslownie nic nie widzialem. Czern poprostu. Ale przy pelni ksiezyca i czystym niebie wszystko bylo widoczne jak na dloni. Mowcie co chcecie, ja sie upieram przy swoim :D

Serio te obrazki mają udowadniać że jest wszystko okej? Gdzie 3 to photoshopowe przeróbki, jeden to wczesny wieczór/ranek nad morzem a jeszcze jeden to obraz przedstawiający jak nazwa mówi wieczór?

Hola, hola. A skad wiesz ze to sa "photoshopowe przerobki"? A nawet jesli sa, i poziom naswietlenia jest troche podrasowany. To przeciez niedawno nawet na tym forum byla dyskusja i ludzie sami mowili ze skoro wiedzmini sa zmutowani i widza lepiej w ciemnosciach (i mowie tutaj o widzeniu bez uzywania eliksirow) to przy nawet malym zrodle swiatla powinni widziec wyrazniej. No to widza :D
 
Last edited:
Tekstura ściany wyraźnie lepsza, cienie oraz mgła w tle. Ja osobiście jestem pewien, że będę zachwycony *.*

Pisałem ultra w stosunku do high. Tekstury identyczne się wydają. A mgła - jest taka sama przecież.
Ja już jestem zachwycony. Po tym jak zobaczyłem gameplay ps4 bez kompresji nie mogę się doczekać gry. Na ultra będę miał tylko lepiej, co prawda niewiele lepiej od ps4 - szczerze, to jak gra jest w ruchu, to różnic w ogóle nie dostrzegam - ale jednak ciut lepiej :) Ważne, że nie gorzej :)
 
To jest właściwie jedyny element, który na obecną chwilę nieco psuje odbiór całości.
Noc wygląda tak, jakby na niebie ktoś zawiesił ogromny halogen. Sprawia to bardzo nienaturalne wrażenie.

Mają być fazy księżyca, więc może to jest pełnia? (chociaż, nie wydaje mnie się).
 
Pisałem ultra w stosunku do high. Tekstury identyczne się wydają. A mgła - jest taka sama przecież.
Ja już jestem zachwycony. Po tym jak zobaczyłem gameplay ps4 bez kompresji nie mogę się doczekać gry. Na ultra będę miał tylko lepiej, co prawda niewiele lepiej od ps4 - szczerze, to jak gra jest w ruchu, to różnic w ogóle nie dostrzegam - ale jednak ciut lepiej :) Ważne, że nie gorzej :)

Serio? I z tego się cieszysz? Że wydasz XXXX pln na sprzęti dostaniesz ciut lepszego W3 na PC? Bogowie...

P.S. W innym temacie napisałem posta i został od razu znokautowany. Ładnie, widzę że to forum zaczyna przypominać hitlerowskie Niemcy. Jeden post krytyki i od razu leci... Czyli to prawda, co ludzie piszą na innych forach. CDP, upadliście nisko...
 
P.S. W innym temacie napisałem posta i został od razu znokautowany. Ładnie, widzę że to forum zaczyna przypominać hitlerowskie Niemcy. Jeden post krytyki i od razu leci... Czyli to prawda, co ludzie piszą na innych forach. CDP, upadliście nisko...

Krytykować też trzeba umieć. Uwierz mi, że są na tym forum osoby, które potrafią skrytykować wiele rzeczy i mają napisane grubo ponad 1000 postów i jakoś nie narzekają na totalitarne traktowanie, a ich posty nie znikają. Może nie o treść, a o formę się rozchodzi? Poza tym, jeśli uważasz, że moderator niesłusznie usunął posta to trzeba do niego pisać PW, a nie snuć jakieś hiperboliczne porównania do III Rzeszy.. chyba wiedza historyczna srodze Cię zawodzi jeśli do głowy przychodzą Ci takie porównania.
 
Wklejanie głupkowatej przeróbki filmu Upadek nie jest komentarzem i w najlepszym razie nadaje się do tematu z twórczością lub do wyszperanych w sieci.
 
Krytykować też trzeba umieć. Uwierz mi, że są na tym forum osoby, które potrafią skrytykować wiele rzeczy i mają napisane grubo ponad 1000 postów i jakoś nie narzekają na totalitarne traktowanie, a ich posty nie znikają. Może nie o treść, a o formę się rozchodzi? Poza tym, jeśli uważasz, że moderator niesłusznie usunął posta to trzeba do niego pisać PW, a nie snuć jakieś hiperboliczne porównania do III Rzeszy.. chyba wiedza historyczna srodze Cię zawodzi jeśli do głowy przychodzą Ci takie porównania.
Fanboyz uber alles !!!
P.S. To jest krytyka, skoro forma się komus nie podoba, to cóż...
 
Ale dlaczego chciałbyś grac w cos takiego jak Fallout 2 na konsoli? Po co?
Rozumiem jeszcze wersje na PSV... fajnie, bo mozna zabrac ze soba w delegacje czy na przerwe do szkoly w zaleznosci od wieku. Ale na "stacjonarną" konsole?
 
Top Bottom