Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
@Daniel Abatemarco
Filmiku nie widziałem, ale nie rozumiem o co ten cały bulwers.
Czy quen + rolowanie to jedyny dostępny w grze system walki? Co jest złego w tym, że ktoś gra tak jak jemu pasuje?
Czy twoim zdaniem gracz walczący bardzo asekuracyjnie (quen) i mało atrakcyjnie (przewroty) powinien być karany za wybór takiego stylu? Czy chciałbyś, żeby w grze był tylko jeden styl walki, taki który Tobie by odpowiadał?

Aha, no i skoro grający uciekał z pola walki, to znaczy, że - na logikę - walka stanowi jednak wyzwanie. Inaczej po co miałby to robić?
 
Wcześniej oglądałem stream gościa o ksywie NYCKnowledge i walka w jego wykonaniu prezentowała się bardzo dobrze. Nawet pomimo niskiego levelu i małej liczby animacji. Rollowania nie używał prawie wcale, znaków sporadycznie (głównie igni, quena wcale) i nie mashował przycisków ataku. Sporo krążył, stosował głównie odskoki, a ataki wyprowadzał z głową. Wyglądało to naprawdę fajnie i odmiennie od tego co widzieliśmy u większości youtuberów, czy teraz streamerów.

System ma potencjał. Mamy dwa rodzaje uników, parowanie i kontrataki. Nie trzeba wcale używać quena i spamować szybki atak. Przy odrobinie taktycznego podejścia może to wyglądać naprawdę dobrze.
 
Last edited:
Ugryzienie z trailera W3 było w W2 ;)


---------- Zaktualizowano 05:49 ----------

Wcześniej oglądałem stream gościa o ksywie NYCKnowledge i walka w jego wykonaniu prezentowała się bardzo dobrze.

Można to gdzieś obejrzeć?
 
@adventus.991 świetny film :D Aż dziw że te dwa lata minęły tak szybko, ile to rzeczy porobiło się w naszym życiu, były to dwa najlepsze lata mojego życia, również dzięki wam :)
A teraz posłuchajmy
 
Obsuwa już jest, ale wsteczna.

a tak w ogóle jutrzejszą "premierę" przypada
- Dzień Mycia Samochodów
- Międzynarodowy Dzień Rysowania Mahometa
- Dzień Dobrych Uczynków
 
Normalnie się wzruszyłam ;)

A tak po prawdzie, czyż nie wspaniały dzisiaj dzień? Kilka ostatnich godzin niecierpliwego wyczekiwania, radosnego spamowania = postowania znaczy się, postowania, wymieniania ostatnich domysłów, życzeń i żądań przed odpaleniem gry. A wieczorem jedna z największych nasiadów w historii tego community. REDzi pewnie dzisiaj na drugą zmianę do pracy idą ;)

BTW - forum mam nadzieję dobrze dycha, 5 minut szukałam paska zalogowania. Po prostu go nie było :p
 
Na fejsbukach widzę że niektórzy już są gotowi na tę noc :p



Ja też już się powoli bunkruję, ale zapasy jeszcze niekompletne :( Gdzie tu dostać te magic starsy...
 
Top Bottom