Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
Mój status to: "wysłana z sortowni, jedzie do miasta odbiorcy". In Post oczywiście. Czyli (chyba) będzie na czas.
 
Ja poczekam do jutra jak, do 15 status się nie zmieni to CDP może się spodziewać spamu z mojej strony na każdy możliwy sposób od "fejsbuka" po infolinię. :D
 
@Napoleon_Pl Dlatego piszę, że jest to ogromny proces. Sam aktualnie pracuję na magazynie sklepowym, ktory wysyła zamowienia do sklepow i klientow. I wiem jak to działa. Mają na pewno dopięte wszystko na ostatni guzik, tak aby nie było żadnych problemow. Wcale bym się nie zdziwił, gdyby paczki już od kilku dni siedziały w paczkomatach, a jedynie system wyśle o odpowiedniej porze sms-a
 
@bdr90 mam nadzieje, że paczka juz dawno jest w moim mieście.. co nie zmienia faktu, że na aktualizacje statusu paczki to sporo czasu mieli..
 
Jestem zaintrygowany - moja paczka również ma status "Wysłane", w InPost'cie zaś - "Gotowa do wysyłki". Teraz pytanie czy cdp dało ciała, czy paczka dotrze do mojego paczkomatu w 17,5h.
 
Ktoś X stron wcześniej pisał już, że InPost będzie dostarczać przesyłki w 2 turach: od bodaj dzisiejszego wieczora do ~1:00 godziny 19 maja i od 6:00 (albo 9:00) 19 maja do końca dnia. Tak więc paczka nawet jak trafi do InPost dzisiaj to dostaniesz ją raptem kilka godzin później niż planowano, więc nie ma się o co spinać.
 
Jestem zaintrygowany - moja paczka również ma status "Wysłane", w InPost'cie zaś - "Gotowa do wysyłki". Teraz pytanie czy cdp dało ciała, czy paczka dotrze do mojego paczkomatu w 17,5h.

Mam to samo - jedyne pocieszenie takie, że jeśli paczka idzie z Warszawy to może być do odbioru dosłownie w przeciągu godzin.
Tak czy inaczej, niepokoi mnie ten cały długi łańcuszek, który musi przejść.
 
Na pewno idzie z Warszawy a od stolicy do kazdego miasta w całej Polsce daleko nie jest by paczki w dzien nie dotarły. Ile jest z Warszawy do Poznania? ponad 300KM a ile jest do Rzeszowa? prawie 300 a ile do Wrocławia? ponad 350 no do Szczecina jest wiecej bo prawie 600 ale spokojnie do objechania w pare godzin ;)
 
Nareszcie mój status to "wysłane". Niestety nie działa numer przesyłki przy śledzeniu, ale przynajmniej wiem, że coś się z tą paczką jednak dzieje. :D
 
@Naxemar przynajmniej wiesz gdzie jest..

kurna człowieku tłumacze Ci, że jak ktoś zapomniał/nie chciało się komuś zmienić statusu to takowy raczej zmieni się dopiero przy kolejnym etapie (czyli chyba przy przekazaniu kurierowi w Twoim mieście) a to się dopiero za naście godzin stanie..
 
Top Bottom